Ганна Ковальчук біографія актриси, фото, зріст і вагу, особисте життя, її чоловік і діти

Ім’я: Анна Ковальчук

Дата народження: 15 червня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Нойштрелитц, Німеччина (НДР)

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 56 кг

Зріст: 175 см

Біографія Анни Ковальчук

Раннє дитинство Ганна Леонідівна Ковальчук провела саме в Нойштрелитце, після переїхала разом з родиною в Єреван, а потім до Москви. Шкільну програму майбутня актриса проходила в Ленінграді. Найкраще дівчинці давалися точні науки, зокрема, математики. І не дивно. Сім’я суцільно складалася з педагогів. Мама завідувала дитячим садом, тато був викладачем, а дідусь керував школою. Від театру Анна і її родина були далекі.

Після школи Ганна Ковальчук планувала займатися кібернетикою і надходити в політехнічний інститут. Здібності явно пророкували їй майбутнє комп’ютерного генія. Але, як завжди, доля розпорядилася інакше.

Майбутня актриса вже здала документи в Ленінградський Політех, але в цей час подруга, захоплена сценою, вмовила її піти в театральний. Іспити в Ленінградський театральний інститут музики і кінематографії були раніше, ніж у політехнічний, тому Аня вирішила спробувати щастя.

Після першого вдало пройденого туру Аня Ковальчук з’ясувала, що конкурс в театральному величезний – 30 осіб на місце. І тут дівчина вирішила – це доля. Мама підтримала вибір дочки – кар’єру артиста. Ганна пішла далі.

Любов

Під час іспитів у Театральний Інститут Ленінграда Ковальчук познайомилася з Анатолієм Ільченком. «При вступі до театрального потрібно було пройти співбесіду на культурні теми. Питали, які останні виставки і прем’єри ти бачив, — писав Пушкін п’єси.

Багатогранна Ганна Ковальчук

А в мене з цим затики. Я ж готувалася в Політех, робила упор на фізику і математику. Мені було страшно. І тоді я побігла за допомогою до Толіка, який здавався мені самим розумним і просунутим з абітурієнтів. Він став мені розповідати. І тільки я на нього подивилася – стоїть, очі блакитні, як завітала в ці очі, так і потонула в них», — згадує актриса.

Ганна і Анатолій стали однокурсниками, їх зарахували на курс професора А. А. Шведерского. Дружба поступово переростала в любов. Пара навіть стала жити разом – знімали кімнату в комуналці. Проте, після закінчення інституту, в 1998 році, закохані розлучилися.

Ще студенткою Ганна потрапила в трупу театру ім. Ленсовета. Починаючу актрису зауважив Геннадій Тростянецький. Він як раз шукав молоду героїню для свого спектаклю «Уявний хворий» за п’єсою Мольєра. Прем’єра припала якраз на час отримання диплома.

А в цей час Анатолій намагався пробитися на роботу в Малий драматичний. Однак, його туди не брали. Молодий чоловік поїхав шукати щастя в Москві і потрапив у театр на Південно-Заході. Закохані однокурсники не бачилися рік. Він показав, як їм важко один без одного.

«Перший «самотній» Новий рік провела лежачи на дивані. Мама мене сфотографувала і часто потім мені знімок показувала: подивись, мовляв, у тебе погляд баби. Мені було не зрозуміло, що зі мною відбувається. Наче молода, в театрі на головних ролях, шанувальники, квіти. І нічого на особистому фронті», — згадує Анна Ковальчук.

8 березня 1999 року Анатолій вирішив зробити серйозний крок. Разом з листівкою на жіноче свято він надіслав Ганні золоте кільце. Ганна миттєво зібрався в Москву. У першу ж зустріч після розлуки закохані вирішили одружитися. Весілля зіграли через кілька місяців – влітку.

Театр

Анатолій вирішив піти в бізнес. Йому допоміг тесть.

«Тато, після того як вийшов на пенсію, зайнявся нафтовим бізнесом. І мій чоловік теж там працював, у нас було таке невелике сімейне справу», — говорить актриса.

Однак, театр все-таки почав через деякий час вабити Анатолія. Бізнес він без жалю поміняв на театр «Комедіанти». А кілька разів актор навіть знявся в кіно. Правда в епізодах «Таємниць слідства» і «Бандитського Петербурга».

Ганна ж уже стала провідною актрисою театру Ленсовета. На його сцені вона втілює різні ролі. Це і темпераментна Анжеліка «Уявної хворий» і зворушливий Братик Опосум в дитячому спектаклі «Братик Кролик на Дикому Заході» і тендітна Дочка «Жака і його пана».

А от поки вершиною театральної кар’єри Ганни Ковальчук стала роль Ліліт у виставі за п’єсою Милорада Павича «Ліжко для трьох».

Хитра Маша Швецова

У кіно вперше Анна з’явилася в 1999 році. Це була лірико-комедійна притча режисера Володимира Зайкіна «Любов зла». Однак, популярність до актриси прийшла в 2001 році, після того, як дівчина зіграла Марію Швецову в серіалі «Таємниці слідства».

До речі, щоб отримати зоряну роль, Аня Ковальчук пішла на хитрість. За сценарієм, Маші Швецової за тридцять. Анні було лише 22 року. Сценарій їй настільки сподобався, що вона сказала менеджеру, що їй 29.

«Пройшли проби, мене затвердили. Я собі зробила чубок, яка мене взрослит, і як-то все зійшло з рук. Але у мене є підозра, що режисер все ж здогадувався», усміхається Аня.

Ганна Ковальчук любить будинок і затишок

В образ слідчого було важко вживатися. В житті, зізнається Анна, вона і мало того молодше, та ще і життєрадісніші своєї героїні. Допомогла актрисі вжитися в роль сценарист Олена Топільська, яка була своєрідним прототипом Марії Швецової.

Роль, в підсумку, вдалася. Марія Швецова – сувора, справедлива, чесна, жіночна, чарівна і, звичайно, розумна. Розкриває злочини вона так само добре, як і виховує дитину.

До речі, ця робота Ганни Ковальчук відзначена призом за втілення на екрані «позитивного героя» на кінофестивалі «Закон і суспільство».

Народження доньки

Після перших відзнятих серій «Таємниць слідства» з’ясувалося, що Анна вагітна і має намір народжувати. Творці картини вирішили не приховувати цікаве положення головної героїні і переписали сценарій. А режисер умовив народжувати актрису практично в кадрі.

«Я довірилася тим людям, які знімали цю сцену. Все вийшло дуже делікатно і красиво. І фільм виграв багато в чому, а в домашньому архіві з’явилися кадри народження моєї доньки Злати. <…> Тільки до сих пір не знаю, як поставитися до того, що у фільмі оголили мою груди під час годування. Але, з іншого боку, це ж не еротична сцена. А пологи пройшли дуже добре, і Злата просто приголомшливо зіграла. Я кожен раз дивлюся цю сцену і плачу», — згадує артистка. До речі, у відповідальний момент разом з Ганною був чоловік Анатолій.

Виходить, що донька артистів з перших хвилин життя стала актрисою. Тепер росте дитина в кадрі. Для Злати Ільченко сценаристи спеціально пишуть сцени.

Маргарита

Ганна Ковальчук найбільше боялася бути актрисою однієї ролі. У театрі була різноманітна і цікава робота. Але в кіно вона вже кілька років була Машею Швецової. Однак, нові ролі довго чекати не довелося. У 2003 році актриса перетворилася на зворушливу медсестру у 8-серійному фільмі «Правило номер 2».

Далі талант Ганни помітив кінорежисер Володимир Бортко. Починаючи роботу з екранізації булгаковської книги «Майстер і Маргарита» він вибрав акторів практично на всі ролі, крім заголовних. У підсумку вибір припав на відомого актора Олександра Галібіна і Ганну Ковальчук.

«Вона відьма. А якщо серйозно, то вона талановита, розумна і красива. До того ж, на мій погляд, вона дуже схожа на Олену Сергіївну, дружину Булгакова. У неї обличчя того часу», — відповідає режисер на питання: «Чому саме Анна?».

Ганна з радістю взялася за роль. Вона хотіла і раніше зіграти Маргариту, але навіть мріяти про це боялася. Втім, актрису лякала майбутня робота. Надприродні чутки навколо роману чули всі.

«Мене дуже підтримав у цьому сенсі чоловік, який сказав, що тут не може бути ніяких сумнівів. «Ти актриса, для чого ти вчилася, щоб говорити: я боюся?» Такий шанс дається долею тільки раз. Я не знаю ні однієї актриси, яка відмовилася б від Маргарити». Заспокоїв знімальну групу і режисер, який запросив священика благословити процес.

Злий рок – особисте життя Анни Ковальчук

Зйомки «Майстра і Маргарити» закінчилися в 2005 році. Тут же стало відомо, що шлюб Анни Ковальчук та Анатолія Ільченка розпався. Відразу з’явилися чутки про те, що тут без нечистої сили не обійшлось.

Втім, сама Ганна зізнається, що нічого надприродного в розпаді сім’ї немає. Нібито, стосунки зійшли нанівець раніше і офіційне розставання просто відклали до кінця зйомок.

Після розлучення Ганна почала зустрічатися з бізнесменом Олегом Капустіним. Дворічний роман закінчився весіллям. Пара одружилася в Санкт-Петербурзі 1 грудня 2007 року. А 30 квітня 2010 року у Олега та Анни народився син, якого назвали Добриня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: