Ганна Горшкова (актриса) – біографія, фото, особисте життя, чоловік, зріст, вага

Ім’я: Анна Горшкова

Дата народження: 28 листопада 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса, модель

Вага: 55 кг

Зріст: 171 см

Біографія Анни Горшкової

Широку популярність Анна Горшкова, актриса і модель, отримала після прем’єри серіалів «Бідна Настя» і «Дві долі».

Актриса Анна Горшкова

Дитинство

Народилася Аня в інтелігентній сім’ї: дідусь і батько – військові, працівники Головного управління КДБ СРСР, бабуся – педагог з великим досвідом роботи, мама – випускниця Плехановського інституту народного господарства. Безсумнівно, мама, Тетяна Іванівна, також досягла би кар’єрних висот, однак вирішила, що головною її роботою стане виховання дочки. Незабаром батько Ані, Андрій Володимирович, розлучився з дружиною і переїхав в Америку. Аня залишилася жити з мамою, бабусею і дідусем.

Боячись властивих пубертатному періоду метань, мама вирішила максимально завантажити Аню навчанням та гуртками. Дівчинка навчалася в елітній англійській спецшколі з математичним ухилом разом з дітьми відомих персон. На уроки з нею ходили син актора Ігоря Янковського, внучка радянського політика Дмитра Волкогонова, дочка актора і режисера Микити Міхалкова. Незважаючи на елітарність навчального закладу, викладачі дуже суворо ставилися до поведінки та успішності «зоряних» дітей. Після уроків дівчинка бігла в музичну школу, після – у дитячий хор їм. Попова. Був навіть період, коли Аня вчилася в Академії музики ім. Гнесіних, проте вважала, що талант до співу у неї немає, і кинула заняття.

Ганна Горшкова і Ян Осін – I Belong to You У 14 років у дівчини з’явилося нове захоплення – модельний бізнес. У 1997 році вона потрапила на модельний кастинг, де краса і горда постава дівчини не залишилися непоміченими. Перший великий контракт, що обіцяв їй кар’єру моделі у Франції, Аня уклала два роки потому, вже маючи за плечима невеликий досвід роботи в Москві.

Ганна Горшкова почала кар'єру моделі в 14 років

Дівчина була неприємно здивована незвично суворою муштрою у французькому агентстві. Незважаючи на зовнішню привабливість модельного бізнесу, його виворіт виявилася абсолютно іншою. У 2001 році Анна, до напівсмерті змучена роботою фотомоделі, повернулася в Москву з упевненістю, що на цьому її відносини з моделингом вичерпали себе.

У молодості Ганна працювала у французькому модельному агенстві

Після повернення Ганна Горшкова подала документи в Державний університет управління, на вечірнє відділення факультету соціології та управління персоналом, хоча в душі вже в той час мріяла про скоєний іншому шляху – акторському. Довгий час Горшкова вважала, що освіта в акторських вузах нав’язує певні стереотипи, що заважають в роботі на майданчику, і тому навіть не допускала думки про професійному навчанні в Гітісі або Щукінському училищі.

Акторська кар’єра

В цей час телекомпанії «СТС» і «А-Медіа» розпочали зйомки серіалу «Бідна Настя». Американські партнери телекомпаній вирішили залучити на киноплощадку нові обличчя. Пошуки велися не тільки в театральних вузах, але і в модельних агентствах. Так Ганна Горшкова з’явилася на знімальному майданчику. Зовнішність дівчини сподобалася продюсерам, перешкодою стало лише відсутність у Горшкової досвіду роботи в кіно. Для неї та інших претендують на участь в серіалі моделей були організовані двомісячні курси акторської майстерності від школи-студії МХАТ.

Підступна кріпосна актриса Поліна Пенькова

Незважаючи на те, що заняття Анна ходила з перервами, її все ж затвердили на роль. Їй випало зіграти кріпосну актрису Поліну Пенькову, вмілого маніпулятора і підступну аферистку. Все життя її героїня заздрила осиротілої в дитинстві вихованці барона Корфа Анастасії (Олена Корікова) і не пропускала жодного шансу насолити суперниці.

Ганна Горшкова в серіалі «Бідна Настя». Фрагменти Після феноменального успіху «Бідної Насті» Ганна Горшкова отримала пропозицію від режисерів серіалу «Дорога Маша Березіна» і драми «Вершник на ім’я Смерть». Знімаючись в цих фільмах, Ганна отримала безцінний досвід співпраці з визнаними акторами: Ксенією Раппопорт, Дмитром Дюжевим, Данилом Страховим, Мариною Александрової, Віктором Вержбицьким та іншими.

Мелодраматичні картини – коник Анни

До речі, Карен Шахназаров, режисер «Вершник на ім’я Смерть», спочатку затвердив Анну на головну роль, але постільні сцени в сценарії не дозволили Горшкової взятися за роботу. Вона зіграла іншу роль, з подивом дізнавшись на прем’єрі, що майже всі «незручні» сцени, дійовими особами в яких за підсумком стали Андрій Панін, Анастасія Макєєва, були видалені при фінальному монтажі.

Ганна Горшкова в ролі Рогозниковой («Вершник на ім'я Смерть»)

Незабаром продюсери «Бідної Насті» запропонували Горшкової нову роль в комедії «Холостяки», за якою послідували роботи в кількох частинах серіалу «Дві долі». В центрі історії Горшкова була і в картинах «Квиток у гарем», «Провінційні пристрасті», «Спартакіада. Локальне потепління», «Пасажирка», «Золота країна», «На всіх широтах» і «Моя любов».

Кадр з фільму «Пасажирка»

Незважаючи на відсутність у Ганни диплома про акторську освіту, режисери фільмів без вагань віддають Ганні головні ролі у своїх фільмах. За останні кілька років Горшкова зіграла головні ролі в декількох фільмах: «Дружина Штірліца», «моя Матуся», «Пощастить у коханні», «Врятувати або знищити», «Будинок з ліліями», «Така робота».

У фільмі «Врятувати або знищити» Ганна Горшкова знялася оголеною

Особисте життя Анни Горшкової

У 2007-2008 роках Анна була одружена з відомим бізнесменом Михайлом Борщевым. Можливо із-за того, що виховувалася Аня дідусем і звикла до турботи чоловіки набагато старше себе, її не бентежила 15-річна різниця у віці.

Ганна Горшкова і її колишній чоловік Михайло Борщів

Анна та Михайло познайомилися на вечірці, але ще довго після знайомства Ганна не сприймала Михайла як кавалера. Лише після довгого цукерково-букетного періоду вона погодилася на серйозні відносини. Весільна церемонія пройшла в Монако в 2007 році, але, на жаль, сімейне життя не вдалося – роль дружини мільйонера виявилася не для Ганни. Через півтора року після весілля пара розійшлася.

Весілля Анни Горшкової пройшла в Монако

У 2013 році Горшкової приписували роман з режисером Станіславом Говорухіним, який працював з актрисою під час зйомок фільму «Пасажирка» ще у 2008 році.

Що пов'язувало Ганну Горшкову та Станіслава Говорухіна?

Ганна Горшкова зараз

У 2016 році вийшли два фільми за участь Ганною Горшкової у головних ролях: комедія «Кохання без правил» і детектив «Така робота». Перша стрічка вийшла в прокат під гаслом «Народна комедія про це», однак була зустрінута прохолодно. У серіалі «Така робота» Ганна Горшкова з’явилася в якості майора поліції Ольги Александрової.

Ганна Горшкова на червоній доріжці «Кінотавра»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: