Ім’я: Анна Герман

Дата народження: 14 лютого 1936 р.

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Ургенч, Узбецька РСР

Дата смерті: 26 серпня 1982 р. (46 років)

Діяльність: співачка

Біографія Анни Герман

Ганна Герман – це воістину унікальна виконавиця. Її проникливий голос, що запам’ятовується репертуар, а також тонкий аристократизм, який став основою всього сценічного образу, зробили її однією з найпопулярніших актрис свого часу. Сьогодні цією яскравою співачки вже немає з нами, проте пісні цієї виконавиці також улюблені мільйонами слухачів в різних куточках СНД. В якійсь мірі саме тому розповідь про життя і творчість одного з найбільш незвичайних співачок в історії радянської естради представляється настільки цікавим. Адже Ганна Герман – це співачка, яка назавжди залишиться з нами. Адже пісні цієї виконавиці завжди будуть звучати в серцях мільйонів людей.

Ранні роки, дитинство і родина Ганни Герман

Наша сьогоднішня героїня походила з німецько-голландської сім’ї, яка через батька також мала тісний зв’язок з Польщею. Її мама – Ірма Мартенс – походила з роду голландських переселенців, довгий час жили в Німеччині, а потім ще в катерининські часи переїхали в Росію. Вона була вчителем за фахом і викладала німецьку мову в одній з місцевих шкіл. Вельми примітно, що за визнанням самої Ганни Герман, її мама говорила вдома завжди виключно по-німецьки.

Ганна Герман: пісня Надія В жилах батька майбутньої співачки — Еугена Херманна (адаптований варіант — Євген Герман) також переважала західноєвропейська кров. По національності він був німцем, а за професією – простим бухгалтером. Однак толком познайомитися з ним наша сьогоднішня героїня так і не встигла. Ще в 1938-му році за безпідставним звинуваченням у шпигунстві він був відправлений до табору, а потім розстріляний.

Після цього Ірмі Мартенс і маленькій Анні Герман довелося багато мандрувати. Деякий час вони жили в Киргизії, Узбекистані, Казахстані, а також в інших регіонах СРСР. В кінцевому підсумку сім’я майбутньої співачки переїхала в Джамбул (Казахська РСР). Саме тут мама нашої сьогоднішньої героїні вийшла заміж вдруге. Таким чином, вітчимом Ганни Герман став польський офіцер Герман Бернер. Весілля пройшло в 1942-му році, а вже в 1943-му Германа не стало: в боях за визволення Білорусії він був серйозно поранений, що в кінцевому підсумку виявилося для нього вироком.

Однак навіть незважаючи на свою раптову смерть, вітчим Ганни Герман дуже допоміг її сім’ї, надавши Ірмі Мартенс можливість переїхати в Польщу як вдови польського офіцера. Таким чином, у 1946-му році Ганна опинилася в Новій Руді, а потім – у Вроцлаві.

Співачка Ганна Герман в молодості була красунею

Тут, у Польщі, Ганна Герман почала відвідувати загальноосвітню школу, а також займатися малюванням і музикою. Після уроків вона часто підробляла, щоб допомогти своїй матері грошима, однак настільки серйозна зайнятість не завадила нашої сьогоднішньої героїні успішно вступити на геологічний факультет Вроцлавського факультету.

В деякій мірі саме цей ВУЗ став для неї сходинкою до музичній сцені. Тут вона брала активну участь в художній самодіяльності і навіть стала однією з провідних актрис студентського театру «Каламбур». Напевно, саме в цей період Ганна Герман всерйоз вирішила стати естрадною співачкою. Успішно склавши іспит у Міністерстві культури Польщі, Ганна Герман отримала офіційний дозвіл на професійну співочу діяльність, яким незабаром не забула скористатися.

Зоряний шлях Ганни Герман: перші пісні і великий успіх

У 1963-му році Ганна Герман виступила на знаменитому фестивалі в Сопоті, в рамках якого посіла третє місце. Після цього молода співачка виступила також на Всепольском Фестивалі естрадних колективів і, зрештою, стала його головним тріумфатором. Після цього були інші конкурси і фестивалі, які дозволили Ганні Герман вже в молодості стати відомою польською співачкою. У 1966-му році співачка випустила свій перший альбом «Tańczące Eurydyki», а вже через три роки – його російськомовну версію «Танцюючі Еврідіки». З цього моменту співачка починає повільно підкорювати Радянський союз. Вона часто з’являється на телебаченні і часто виступає на різних музичних фестивалях. У цей період затятими шанувальниками її таланту стають такі відомі композитори, як Олександра Пахмутова, Оскар Фельцман, Володимир Шаїнський, Арно Бабаджанян, Ян Френкель, Євген Птичкін і багато інших. Завдяки написаним їм композиціям, співачка набуває велику популярність в Радянському союзі і фактично починає жити на два міста», чергуючи поїздки до Вроцлава з візитами до Москви. У цей період платівки співачки виходять одна за одною. При цьому варто відзначити, що багато з них були записані не тільки польською, а й російською мовою.

В середині сімдесятих років Ганна Герман стала одним із символів «країн соціалістичного табору». У цьому статусі вона об’їздила безліч країн. Так, зокрема, її концерти пройшли в США, Канаді, Франції, Італії, Західної Німеччини, Австралії, Угорщині, Португалії та багатьох-багатьох інших державах. Вельми примітно, що в кожній з країн співачка хоча б один раз виконувала пісні рідною мовою даної держави.

За свою багаторічну працю Ганна Герман була удостоєна Ордена відродження Польщі, а також багатьох нагород в СРСР.

Ганна Герман Лев Лещенко Відлуння любові Блискуча кар’єра польської співачки перервалася на початку вісімдесятих років. У 1982-му році в Ганни Герман була виявлена саркома, яка в кінцевому підсумку і стала причиною її смерті. Жінка померла в ніч на 26-е серпня в одному з варшавських госпіталів. Через деякий час відома співачка була похована на Кальвинистском кладовищі у Варшаві.

Особисте життя Анни Герман

Завершуючи розповідь на позитивній ноті, відзначимо той факт, що все своє життя жінка була заміжня за одним-єдиним чоловіком. Обранцем Анни Герман був простий польський інженер Збігнєв Тухольский, з яким вона познайомилася ще будучи студенткою. Після довгого роману закохані одружилися. У 1975-му році Анна народила своєму чоловікові сина Збігнєва, який в даний момент досить відомий в наукових колах Польщі.

Співачка Анна Герман народила чоловікові-інженерові сина Збігнєва

Після загибелі співачки чоловік і син брали участь у багатьох траурних заходах, присвячених співачці. Приїжджали вони навіть у далекий Ургенч, де у вісімдесяті роки була відкрита меморіальна дошка в пам’ять про велику співачку. Вельми примітним є той факт, що в цьому місті на честь відомої естрадної виконавиці названа вулиця.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: