Ганна Чапман – біографія, освіти, особисте життя, фото, зріст, вага

Ім’я: Анна Чапман

Дата народження: 23 лютого 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Волгоград, СРСР

Діяльність: журналіст, підприємець, телеведуча

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Анни Чапман

Ганна Василівна Чапман – розкритий і став відомим на весь світ агент російської розвідки, громадський діяч і підприємець, жінка-загадка, чиє життя оточена численними легендами. Після провалу спецоперації в США біографія Анни Чапман удостоїлася пильної уваги громадськості.

«Розкрита російська шпигунка Анна Чапман

Ранні роки Анни Чапман. Освіта

Народилася Ганна Василівна Кущенко 23 лютого 1982 р. у Волгограді. Дипломатична кар’єра батька змушувала батьків часто виїжджати за кордон, в зв’язку з чим виховувалася Ганна переважно бабусею. Почалися її шкільні роки у Волгоградській гімназії № 11, але по ряду обставин їй довелося змінити не один навчальний заклад, а закінчувала 11 клас дівчина вже в столиці.

Ганна Чапман в молодості

Після випуску з школи в 1999 році Анна Кущенко вступила на економічний факультет Російського університету дружби народів. У студентські роки дівчина вийшла заміж за британського митця Алекса Чапмана. Ця обставина визначило подальшу долю Анни, а саме переїзд до Великобританії по закінченні університету в 2003 році.

На фото: Ганна Чапман та її чоловік

Ганна Чапман в Великобританії

Переїхавши до Великобританії, Ганна Чапман продемонструвала чудову бізнес-хватку, свідченням чого стало заснування (спільно з чоловіком) компанії Southern Union, здійснювала фінансові операції з Зімбабве. Зокрема, організація надавала послуги знаходяться на території Сполученого Королівства громадянам африканської країни набагато дешевше, ніж місцеві банківські установи. Для цього використовувалися підставні компанії і банківські рахунки. Пізніше британська розвідка почала розслідування щодо діяльності Southern Union на предмет відмивання грошей.

У Британії Чапман зайнялася бізнесом при підтримці чоловіка

У короткий період з травня по червень 2004 року Ганна Чапман працювала помічником референта в компанії Net Jets Europe, базованої в Лондоні. В одному з інтерв’ю Ганна Василівна стверджувала, що в її обов’язки входило оренда і продаж авіатранспорту в Росію. З серпня 2004 по липень 2005 року Ганна була рядовим співробітником банку Barclays. У 2005-2007 роки Анна Чапман, судячи по резюме дівчата, займала одну з керівних посад в компанії Navigator, здійснюючи первинні розміщення акцій. Правда, сама компанія згодом відмовилася підтверджувати цю інформацію.

Ганна Чапман – російський підприємець

Після повернення в Росію в 2006 році Ганна Василівна заснувала компанію по пошуку нерухомості. Дівчина стверджувала, що стартовий капітал був отриманий шляхом продажу всіх її коштовностей. Також відомо, що даний проект отримував істотну підтримку з боку державних структур, зокрема, на активи підприємства надійшов переказ на суму в 250 тисяч рублів від Агентства з розвитку інноваційного підприємництва. Однак, всупереч всім очікуванням, від вищевказаного проекту Чапман не отримала високих результатів.

У 2006 році Чапман заснувала компанію по пошуку нерухомості

Не домігшись успіху з власним починанням на батьківщині, Ганна зайняла посаду віце-президента в компанії «КІТ Фортіс Інвестментс». Пізніше зі слів гендиректора компанії з’ясувалося, що дану посаду отримував кожен працівник, який займався продажами.

Ганна Чапман і шпигунський скандал у США

У 2010 році Анна Чапман опинилася в центрі найбільшого шпигунського скандалу в США за останні роки і була заарештована американськими властями як агент російських спецслужб. За твердженням самої Ганни, її переїзд в США був обґрунтований виключно просуванням нового комерційного інтернет проекту NY Crentals. Однак, на думку більшості експертів, даний проект був не більш ніж прикриттям.

У 2010 Ганна Чапман стала фігуранткою шпигунського скандалу в США

Одне із звинувачень, пред’явлених Ганні – спроба отримання секретної інформації про політику Сполучених Штатів, що стосується відносин з Іраном. Крім того, стверджувалося, що російська шпигунка мала намір отримати секретні дані про ядерне озброєння і розкрила особисті дані керівників ЦРУ. Вважається, що однією з причин провалу операції Анни Чапман став Барак Обама, до якого вона дісталася недозволено близько.

Ганна Чапман в «Нехай говорять» Після арешту Росія зуміла домовитися з США про екстрадицію Ганни Василівни та ще кількох в’язнів, яким також були пред’явлені звинувачення в шпигунстві і державній зраді. Вона мала намір повернутися до Великобританії, однак виявилося, що у зв’язку зі шпигунським скандалом Чапман позбавили британського громадянства.

Анни Чапман після шпигунського скандалу

Після повернення на батьківщину Чапман стала культовою фігурою, активно обговорюється в медіапросторі. Її навперебій запрошували на фотосесії глянцеві журнали, різні політичні організації пропонували їй членство, а через місяць після екстрадиції вона заспівала дуетом з Володимиром Путіним пісню «З чого починається батьківщина?».

Після повернення в Росію Анну Чапман чекала слава

У жовтні 2010 року Анні Чапман була запропонована посада радника керівника з інвестицій та інновацій у «Фондсервісбанке». Пізніше, в грудні того ж року, вона стала одним з учасників громадської ради «Молодої гвардії Єдиної Росії».

У 2011 Анна Чапман приєдналася до «Молодіжної гвардії»

У 2011 Ганна стала ведучою авторської програми «Таємниці світу з Анною Чапман» на одному з федеральних телеканалів. Продюсери шоу позиціонували його як «саму таємничу передачу від самої таємничої жінки Росії». У першому випуску Ганна розслідувала справу дагестанського юнака, на тілі якого нез’ясовним чином з’являлися сури з Корану. У наступних епізодах вона також обговорювала з глядачами різні загадки, починаючи від екзорцизму і закінчуючи долею втраченої Бурштинової кімнати з Царського села.

«Таємниці світу з Анною Чапман» В червні 2011 року Чапман запропонували посаду головного редактора щомісячного аналітичного видання «Venture Business News».

Особисте життя Анни Чапман

Особисте життя останньої російської шпигунки, так само як і вся її біографія, покрита завісою таємниці, викликає найрізноманітніші припущення і домисли. Наприклад, за даними ЗМІ, укладений у 2002 році шлюб з британцем Алексом Чапманом був звичайною фікцією з метою отримання громадянства Великобританії.

Ганна і Алекса Чапман: весільне фото

Це твердження має право на життя, якщо враховувати, що в 2006 році подружжя подало на розлучення з невідомих досі причин. Однак згодом чоловік зізнався, що був зачарований розкішної зовнішністю Анни, її високим рівнем інтелекту, російським акцентом, розкутістю в ліжку і особливо пристрастю до BDSM.

Вогненно-руда дочка російського дипломата підкорила серця мільйонів чоловіків

У 2013 році журнал GQ включив Чапман в список найбільш сексуальних жінок XXI століття.

Вона виявилася єдиною росіянкою у цьому рейтингу

У 2015 році в ЗМІ з’явилася інформація, що Ганна Василівна Чапман народила сина. Приховуючи як можна довше свою вагітність, колишня шпигунка все ж повідомила про материнство в соціальних мережах.

Ганна Чапман зараз

У 2016 році Анна Чапман продовжувала вести передачу «Таємниці Чапман» в ефірі «Рен-ТВ». Також дівчина займалася випуском власної лінії одягу «Анна Чапман».

У 2016 Ганна Чапман продовжувала вести активну громадську діяльність

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: