Анна Матісона – біографія, фото, особисте життя, чоловік, діти, зріст, вага

Ім’я: Анна Матісон

Дата народження: 8 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Іркутськ

Діяльність: режисер, сценарист

Вага: 59 кг

Зріст: 165 см

Біографія Анни Матісона

Анна Матісона – відомий російський режисер, сценарист і драматург. Її стрімкий кар’єрний ріст від простого журналістки до творця повнометражних фільмів викликає захоплення і повагу. У 21 рік Ганна стала наймолодшим продюсером в історії Росії, створивши власну виробничу студію REC production. У 2016 році вона вийшла заміж за популярного російського актора Сергія Безрукова і в тому ж році народила йому дочку.

Анна Олеговна Матисон

Дитинство та юнацькі роки

Анна Матісона провела своє дитинство в Академмістечку міста Іркутська, де вона, її двоє братів і батьки тулилися вп’ятьох в крихітній однокімнатній квартирці. Сім’я жила скромно, але дітям завжди приділялося багато часу. Мама Ганни, талановита журналістка, водила її на всілякі гуртки та секції, намагаючись розвинути неабиякі здібності доньки, які почали виявлятися вже в ранньому віці.

Ганна не тільки талановита, але і красива

У 16 років юну Аню прийняли на посаду позаштатного кореспондента місцевого телеканалу. Робота повністю захопила талановиту дівчинку, хоча спочатку їй доводилося тягати важкі штативи і скручувати довжелезні дроти. Однак вникнувши в суть журналістської роботи, Ганна настільки захопилася цією професією, що стала сама монтувати ролики зі своїми сюжетами. Можна сказати, це був її перший режисерський досвід. Роботу на телебаченні дівчина успішно поєднувала з навчанням на міжнародному факультеті Іркутського державного університету.

В юності Анна Матісона займалася журналістикою

У 2004 році разом з режисером Юрієм Дорохиным вона організувала творчу студію REC production. Компанія спеціалізувалася на створенні рекламної відео — та аудіопродукції і за 4 роки стала однією з найбільших у східній Сибіру в цьому сегменті. До речі, з такого виду діяльності починав творчу кар’єру і іменитий режисер Федір Бондарчук.

Незабаром Ганні стало тісно в рамках комерційних проектів, їй захотілося зайнятися справжнім кіно. У 2008 вона спробувала сили як режисер, знявши короткометражний фільм за твором Євгена Гришковця «Настрій покращився». Майстру робота сподобалася, і з цього моменту почалося їхнє подальше співробітництво.

«Настрій покращився». Фільм Анна Матісона

Кар’єра режисера

У 2008 році Анна переїхала до Москви і вступила на сценарний факультет Вдіку, який закінчила в 2013 році з червоним дипломом. Під час навчання вона познайомилася з Тимуром Эзугбая, що згодом став її постійним співавтором. У цей час було написано величезну кількість сценаріїв, які лягли в основу її подальших робіт в кінематографі.

Вже на першому курсі у співавторстві з Євгеном Гришковцем була знята повнометражна картина «Сатисфакція», головну роль в якій виконав сам письменник. Фільм з великим успіхом вийшов на екрани країни в 2010 році. Далі послідував цілий ряд робіт у співавторстві з Євгеном: документальна картина «Без сценарію», аудіоспектакль «Річки», театральні п’єси «Будинок» і «Уїк-енд».

Анна Матісона і її асистент Юлія Кононова

Крім цього Ганна голосно заявила про себе як режисер-документаліст. Вона стала автором чудових фільмів про видатного піаніста сучасності Дениса Мацуеве – «Репетиція оркестру» і «Музикант». Обидві роботи були високо оцінені самим маестро.

В 2012-13 роках вона створила три фільми про Маріїнському театрі і його геніального диригента Валерія Гергиеве. Особливо варто відзначити роботу про життя і творчість композитора Сергія Прокоф’єва «Під час шляху». Фільм був створений на основі щоденників музиканта, а роль Прокоф’єва в ньому зіграв Костянтин Хабенський.

Кадр з фільму «В дорозі»

Ганна написала сценарій до популярної серії новорічних фільмів «Ялинки» (за винятком першої частини). В 2013-14 роках вона спробувала себе в музичному кіно, знявши дитячий мюзикл «Пригоди маленького Сашка Крапивкина».

Режисер Анна Матісона за роботою

У 2016 році вийшла на екрани нова картина Анна Матісона «Чумацький шлях», головну роль в якій виконав Сергій Безруков. Цей фільм став знаковим у долі актора і режисера.

«Чумацький шлях» звів Матісона і Безрукова разом

Особисте життя Анни Матісона

Ідея запросити Сергія на головну роль прийшла Ганні не відразу. Спочатку вона бачила на цьому місці Костянтина Хабенського, з яким велися навіть переговори. Але їх творчі погляди не збігалися, і Матісона в останній момент затвердила на цю роль Безрукова.

Анна Матісона і Сергій Безруков почали зустрічатися в 2015 році

І не помилилася – Сергій чудово впорався з поставленим завданням, а чарівна атмосфера околиць озера Байкал, де проходили основні зйомки, сприяла зародженню любовної історії режисера і актора. По приїзді в Москву Безруков розлучився зі своєю дружиною Іриною Безрукової, а 11 березня 2016 закохані узаконили свої стосунки.

Анна Матісона у програмі «Хто там?» Пара намагалася не привертати зайвої уваги до цієї події. Про те, що весілля відбулося, преса дізналася від Вадима Верника, якому актор надіслав повідомлення по телефону.

Обличчя дочки Анна Матісона не показує

У липні того ж року у Ганни і Сергія народилася дочка Марія.

Анна Матісона зараз

Пробуючи себе у новій ролі дружини і матері, одна з кращих жінок-режисерів Росії щосили працює над новим фільмом. Картина називається «Після тебе». Головну роль балетного танцівника виконають Сергій Безруков, який схуд для неї на 10 кілограм.

Анна Матісона і Сергій Безруков отримують задоволення від спільної роботи

Крім того, відомо, що Безруков виступив продюсером ще однієї стрічки Матісона – комедії «Ніщеброди». У центрі сюжету – два студента-другокурсника з МДУ, позбавлені будь-яких зв’язків і коштів. Для реалізації мрії їм потрібно за 2 тижні зібрати 40 тисяч рублів. Сума для столиці, здавалося б, невелика, але для них – воістину непідйомна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: