Анна Кузнєцова – біографія, фото, сім’я, чоловік, діти, громадська діяльність

Ім’я: Анна Кузнєцова

Дата народження: 3 січня 1982 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Пенза

Діяльність: уповноважений з прав дитини, громадський діяч

Біографія Анни Кузнєцової

Ганна Юріївна Кузнєцова – засновник багатьох громадських і благодійних організацій, член ЗНФ р. Пензи. У вересні 2016 року була призначена на посаду уповноваженого з прав дитини, змінивши на цій посаді Павла Астахова.

Новий дитячий омбудсмен Ганна Кузнєцова

Ранні роки Анни Кузнєцової. Освіта

Рідне місто Анни Кузнєцової (дівоче прізвище Булаева) – Пенза. Її мама була інженером, батько – будівельником. У Ганни Кузнєцової є брат, Костянтин Булаїв. До десятого класу дівчина навчалася в середній загальноосвітній школі №72. Ще в школі класна керівниця Ані відзначала її активність і пророкувала їй адміністративну посаду в керівництві міста. Отримавши шкільний атестат, Ганна Юріївна вступила в Педагогічний ліцей №3.

У 2003 році Анна Кузнєцова отримала диплом з відзнакою в Пензенському Державному Педагогічному університеті імені В. Р. Бєлінського (факультет психології та соціальної роботи, спеціальність «психолог-педагог»). У 2005 році вона отримала другу вищу освіту – теологічне.

Громадська діяльність Анни Кузнєцової

У 2008 році Анна заснувала громадську організацію під назвою «Благовіст» і з допомогою уряду Пензенської області почала займатися комплексну демографічну програму «Життя – священний дар», спрямовану проти абортів. В ході програми проводилися заходи, спрямовані на скорочення кількості абортів та на захист традиційних сімейних цінностей. За проект «Життя – священний дар» у 2012 році Анна отримала приз глядацьких симпатій та нагороду в номінації «Взаємодія» з рук протоієрея Артемія Володимирового на III Міжнародному Фестивалі соціальних технологій «За життя».

Велике інтерв’ю з Анною Кузнєцової: основні напрямки діяльності Через два роки за її участі було створено некомерційний Фонд з підтримки сім’ї, материнства і дитинства «Покров». На початку робота організації полягала в моральній підтримці жінок, потім була знайдена можливість надавати нужденним сім’ям допомогу продуктами і ліками. Наступним кроком стало відкриття служби довіри, куди міг зателефонувати будь-хто, кому потрібна була допомога і добру участь.

Незабаром Фонд відкрив притулок для жінок, які залишилися без будинку. Також співробітники Фонду шукали засоби для лікування важкохворих дітей, надавали допомогу дітям з неблагополучних сімей і сімей з невеликим достатком. Також співробітники допомагали знайти нову сім’ю кинутим дітям. У 2016 році Фонд був удостоєний президентського гранту.

Взимку 2011 року за підтримки Кузнєцової була заснована «Служба довіри для вагітних». Ця організація надавала психологічну та юридичну допомогу вагітним жінкам, які опинилися в складній життєвій ситуації. В рамках служби довіри також надавалася допомога малозабезпеченим сім’ям.

Анна Кузнєцова: «Допомогти – це не гроші дати, а навчити боротися!»

У 2013-2014 роки Анна вела інтернет-семінари, також присвячені допомоги вагітним жінкам в складних життєвих ситуаціях.

У 2014 році Анна стала членом Громадської палати рідної області. Незабаром, за результатами роботи, вона була обрана одним із керівників пензенського відділення Загальноросійського народного фронту. В цьому ж році їй запропонували посаду голови регіонального підрозділу Всеросійського громадського руху «Матері Росії». Влітку того ж року Ганна Юріївна стала головою комісії з міжконфесійному взаємодії та благодійності в Громадській палаті рідного міста.

У 2015 році Кузнєцова активно брала участь у створенні Асоціації організацій на захист сім’ї.

Особисте життя Анни Кузнєцової

Зі своїм чоловіком Олексієм Кузнєцовим, фахівцем інформаційних систем і технологій, Анна познайомилася в храмі. На той момент Олексій ще не прийняв сан священика, а був аспірантом в Пензенському державному технологічному університеті та прихожанином пензенського Митрофанівського храму.

Щаслива багатодітна сім'я Ганни Кузнєцової

Згодом чоловік вів служби в Храмі Воскресіння Христового в селі Уварове Иссинского району Тамбовської області. Після призначення Ганни на пост омбудсмена родина вирішила переїхати в Москву, так як і чоловік, і дружина вважали, що розділяти їх багатодітну сім’ю неприпустимо. Разом з чоловіком Ганна виховує двох доньок-Марію та Дарину, і чотирьох синів: Івана, Миколу, Тимофія і Лева.

На фото: дитячий омбудсмен Ганна Кузнєцова з чоловіком

У нового омбудсмена багато друзів, за її словами, «дуже різних і щирих», з якими вона і зараз підтримує відносини.

Рідкісні хвилини відпочинку Ганна присвячує родині і дітям, а також своїм хобі: жінка захоплюється церковної флористикою, створює квіткові композиції для прикраси храму, любить возитися із землею, саджати квіти.

Анна Кузнєцова зараз

В кінці травня 2016 Ганна зі значною перевагою голосів виграла попередні голосування партії «Єдина Росія» в Пензенській області і стала членом передвиборного списку партії на виборах в Державну Думу.

Анна Кузнєцова на праймеріз «ЕР» в Пензі На початку вересня 2016 р. Анна стала уповноваженим при президентові Росії з прав дитини. За її словами, призначення стало для неї сюрпризом.

2016 рік: Анна Кузнєцова призначена на посаду дитячого омбудсмена

Багатий досвід роботи Анни в громадських організаціях, безумовно, виявився корисним на новій посаді. Крім того, Кузнєцова близько знайома з правозахисниками, членами Громадської палати, співробітниками Адміністрації Президента, що теж важливо.

Думки громадськості з приводу призначення Ганни Кузнєцової на посаду дитячого омбудсмена розділилися. Зокрема, бурхливі суперечки викликав той факт, що Анна є прихильницею телегонії – антинаукової теорії, згідно з якою кожен статевий партнер залишає в клітинах жінки «генетичну пам’ять», яка негативно впливає на наступних дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: