Анна Кузіна біографія актриси, фото, особисте життя і її чоловік

Ім’я: Анна Кузіна

Дата народження: 21 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Київ р., Україна

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 48 кг

Зріст: 158 см

Біографія Анни Кузиною

Юне обдарування: дитинство і родина Ганни Кузиною

Анна Кузіна народилася в Києві 21 липня 1980 року в сім’ї інженерів. Здавалося б інженери — аж ніяк не творчі особистості, технарі, але це не так. Мама актриси завжди захоплювалася кіно, стежила за кіноновинками, цікавилася творчістю відомих артистів. Тато майбутньої актриси грав у студентському театрі Київського політехнічного інституту.

Незважаючи на те, що театр був аматорським, глядачі купували квитки на вистави, і актори навіть отримували зарплату. Як годиться, перед виставою у місті розклеювалися афіші з фотографіями самодіяльних акторів, в тому числі і Аніної батька, який був схожий на актора Леоніда Філатова. Коли дівчинка дивилася фільми з участю відомого актора, їй здавалося, що у фільмах грає її батько. Можна сказати, що в цьому студентському театрі зароджувалася сценічна кар’єра майбутньої актриси, так як Аня грала в ньому ролі маленьких дівчаток, а обстановка за кулісами і на сцені їй дуже подобалася.

Актриса Анна Кузіна сьогодні багато працює в серіалах

Аня в дитинстві відвідувала театральний гурток, в якому були тільки одні дівчатка, тому їй доводилося грати і чоловічі ролі. Дівчинка якийсь час вчилася і в музичній школі по класу акордеона, але заняття музикою не викликали у неї захоплення, тому музичну школу вона залишила. Пізніше стала захоплюватися спортом, зайнялася всерйоз гірськими лижами, але отримала досить серйозну травму і зі спортом довелося розпрощатися.

Коли Аня закінчила школу, дитяча мрія стати акторкою не пішла на другий план. Дівчина вирішила поступати в театральний вуз. Удвох з татом вони вирушили до Москви. Тут Аню чекало розчарування. Платне навчання в театральних вузах і відсутність гуртожитку вимагали значних витрат. Звідки ж узятися таких грошей у сім’ї інженерів. Аня і тато повернулися в Київ.

Тут дівчину теж чекала невдача: вона провалила іспити в театральний. Після цього батьки стали наполягати, щоб Аня спочатку отримала нормальну професію, і дівчина поступила в Київський політехнічний інститут на поліграфічний факультет освоювати професію літературного редактора.

Однак бажання стати актрисою не покидало її. Будучи студенткою політехнічного інституту, Аня вступила в театральну студію для дорослих «Чорний квадрат».

Творчий успіх актриси Анни Кузиною: театр і фільмографія

Театральна кар’єра Анни Кузиною почалася з банальної заміни професійної актриси у виставі видатного українського театрального режисера Володимира Миколайовича Оглобліна «Шельменко-денщик». На талановиту дівчину звернули увагу і запросили її на роль Наталки в «Вассе Желєзнової», потім Олімпіади Самсоновны в «Свої люди розрахуємося», Лідії у «Весіллі Кречинського»…

Анна Кузіна — Це так, це ні В київському театрі «Дах» Анна Кузіна грала більше трьох років, а потім вирішила спробувати себе в кіно. Перші проби в комедійному фільмі «З днем народження, королево!» пройшли вдало, і Аня була затверджена на головну роль. У цьому фільмі молода актриса знімалася з відомими акторами: Сергієм Маковецким, Дмитром Ісаєвим, Еммануїлом Віторганом, Михайлом Свєтіним, у яких багато чого змогла повчитися.

З тих пір у молодої актриси немає вільного часу: її постійно запрошують в один проект, то в інший. Однак вона не залишає рідного Києва і театру. Між зйомками кожен місяць Анна їде до Києва грати у театрі «Сузір’я».

Анна Кузіна в даний час

Анна Кузіна — тендітна і невисока, виглядає зовсім юною, тому їй все більше дістаються ролі молоденьких дівчат, студенток, хоча актриса успішно може зіграти і роль підступної інтелектуалки. Високо оцінюючи талант актриси, режисер Володимир Тихий назвав Анну Мартіном Іденом у спідниці. За гранично короткий термін молода актриса досягла успіху, незважаючи на відсутність голлівудських умов в нашому кіно.

Не секрет, що особливу популярність Анна Кузіна завоювала, знімаючись в телесеріалі «Універ» разом з Ганною Хилькевич, Андрієм Гайдуляном, Валентиною Рубцевої та іншими молодими зірками. Цікаво, що успішно пройти кастинг для зйомок у цьому фільмі допомогла зіпсована хімією і фарбуванням зачіска, в результаті чого довелося коротко обстригти волосся. Пацанська зовнішність, невисокий зріст і юний голос актриси сподобалися творцям телесеріалу, і Аня була затверджена на роль.

Анна Кузіна — кіноактриса з Києва Ганна Кузіна знялася вже в багатьох фільмах, серед яких «Матрьошки», «Рідні люди», «Таємничий острів». Їй одно подобається зніматися в комедійних ролях так і драматичних. За результатами опитувань режисерів, які проводяться в Україні, Анна Кузіна входить в двадцятку кращих актрис.

Особисте життя Анни Кузиною: за сімома печатками

Якщо у творчості Анна Кузіна досягла високих результатів, то в особистому житті актриси поки що невизначеність. Їй вже за тридцять, але вона ще не була заміжня. Як говорить сама Анна, вона ще не зустріла свого чоловіка. Як і кожній жінці, їй хочеться мати сім’ю і дітей.

Ходять чутки про її роман з колегою по зйомках, але про кого йде мова, ніхто не знає. Достовірно ніхто не знає, чи були у Ганни серйозні стосунки раніше. Сама Ганна воліє на цю тему не поширюватися. Багато хто вважає, що особисте життя Анни заважає щільний графік роботи і часті переїзди. Якщо раніше актриса працювала тільки у своєму рідному Києві, то зараз вона задіяна і в театральній Москві. Тому, розриваючись між двома містами, важко налагодити особисте життя.

Актриса Анна Кузіна з довгим волоссям

Є й інші думки на цей рахунок. Багато хто вважає, що Кузіна щаслива в особистому житті настільки, що боїться наврочити свого щастя і тому грає в мовчанку.

Актриса в хорошій фізичній формі, у неї ідеальний вагу, який їй вдається підтримувати за допомогою активних видів спорту, а не виснажливими дієтами.

Особисте життя актриси — це її батьки і молодший брат Юрій, який теж вибрав творчу професію. Юрій закінчив Київський театральний інститут, факультет продюсування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: