Ім’я: Анна Хилькевич

Дата народження: 15 жовтня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса

Вага: 51 кг

Зріст: 160 см

Біографія Анни Хилькевич

Анна Хилькевич – це акторка, відома глядачам як одна з героїнь популярних серіалів «Барвиха» і «Універ. Нова общага». Завдяки цим проектам, дівчина стала справжньою зіркою російського телебачення, однак не варто думати, що крім ролей Маші Бєлової і Вікі Полякової у Ганни більше немає цікавих акторських робіт.

Російська актриса Анна Хилькевич

У актриси досить велика фільмографія. Саме з цієї причини розповідь про її життя має бути особливо цікавим.

Дитинство Анни Хилькевич

Анна Хилькевич з’явилася на світ 15 жовтня 1986 року в Ленінграді в сім’ї військового. Проте в місті на Неві вона прожила недовго. У 1996 році сім’я переїхала до Москви. Саме цією обставиною зумовлена деяка плутанина, яка іноді простежується в публікаціях про біографії актриси: де-то в якості місця народження вказується Ленінград, а десь- Москва.

Анна Хилькевич в юності

Мрія про акторській кар’єрі з’явилася у Ані вже в дитинстві, з ранніх років вона займалася в дитячому вокально-танцювальної студії «Світлофор», вчилася грати на фортепіано, а після 9 класу перейшла в спеціалізовану школу при театральному училищі ім. Щепкіна. Тут Аня отримала необхідний досвід, який став прекрасним базисом усієї її подальшої кар’єри.

Анна Хилькевич знімається в кіно з 17 років

Початок кар’єри Анна Хилькевич

У 2003 році Аня, отримавши диплом про середню освіту, успішно поступила у Вище театральне училище Щепкіна, але в 2004 році пішла з нього. Справа в тому, що першокурсникам заборонено зніматися в кіно, а Ганні запропонували ролі у двох примітних телепроектах – серіалах «Я замислив втеча» і «Вогнеборці». В обох телефільмах актриса зіграла лише невеликі ролі.

Невеликі ролі в кіно дали Ганні безцінний досвід

У період з 2003 по 2008 роки Анна Хилькевич часто знімалася в кіно, проте грала лише епізодичних і другорядних персонажів. Так, в її фільмографії з’явилися: серіал «Адвокат», у якому головну роль Олексія Зіміна зіграв Андрій Соколов, фільм «Примадонна» про трьох сестер, які вирішили підкорити столицю, комедія «Політ лелеки над капустяним полем», у якому в епізодичних ролях зіграли такі легенди вітчизняного кінематографа, як Олександр Панкратов-Чорний і Лев Дуров.

Окремо в цьому списку варто згадати кінофільм «Людина безвозрастный», в якому Анна Хилькевич відіграла помітну роль і вперше з’явилася на майданчику з Оленою Валюшкиной і Віталієм Гогунским, які згодом увійшли в команду проекту «Універ. Нова общага».

Анна Хилькевич не зупиняється на досягнутому

У 2004 році Ганна поступила у Вище театральне училище ім. Щукіна на курс Володимира Володимировича Іванова, але через рік теж забрала документи. Несподівано для всіх вона подала документи в Академію ім. Плеханова на відділення «Маркетинг і реклама» і вступила. Це вищий навчальний заклад актриса закінчила з червоним дипломом.

Зоряний шлях актриси Анни Хилькевич

У 2008 році Анна успішно пройшла кастинг на одну з провідних ролей у серіалі «Не намагайтеся зрозуміти жінку», в якому зіграла разом з Максимом Леонідовим, Оленою Івченко. Цей проект став першою серйозною сходинкою актриси до слави. У неї з’явилося більше цікавих пропозицій, а кілька місяців потому її затвердили на роль Вікі Полякової у відомому молодіжному серіалі «Барвіха», в якому її партнерками стали Лянка Гриу, Ганна Михайлівська, Равшана Куркова.

Анна Хилькевич: інтерв’ю про футбол Зйомки в серіалі «Барвиха» стали поворотним моментом у кар’єрі Анни Хількевич. Вона стала зіркою, отримавши можливість самостійно вибирати нові ролі. Так, актриса знялася разом з Ургантом і Свєтлаковим у фільмі «Ялинки-2», в якості запрошеної зірки з’явилася в серіалах «Основна версія» і «Охоронець-2».

Чарівна і красива Анна Хилькевич

У 2011 році Анна Хилькевич приєдналася до акторського складу популярного молодіжного проекту «Універ. Нова общага», зігравши дівчину Кузі (актор — Віталій Гогунський), а потім дівчину Валентина Будейко (актор-Олександр Стекольников). Разом з сусідками по кімнаті, яких зіграли Настасья Самбурской, Анна Кузіна, героїня Анна Хилькевич потрапила у вир киплячій студентському житті, за якої з цікавістю спостерігала вся країна.

Анна Хилькевич у фільмі «Острів везіння»

Продовжуючи зніматися в серіалі «Універ. Нова общага», актриса паралельно грала і в інших цікавих стрічках. Особливо «врожайним» в цьому плані вийшов 2013 рік. У цей період актриса знялася в комедії Сарика Андреасяна «Що творять чоловіки», а також разом з Світланою Ходченкової і Агнією Дітковскіте зіграла одну з головних ролей в блокбастері «Острів везіння». У 2014 році на екрани вийшла лірична комедія «Снігуронька», в якій ми побачили Ганну в головній ролі.

Анна Хилькевич відповідає на запитання

DJ Анна Хилькевич

Ганна любить і відчуває музику. Це не могло не знайти відображення у творчості. У березні 2014 року вона заявила про себе як про ді-джея, ставши резидентом лейблу Luxury Music. Її dj-сети користуються успіхом як на великих клубних вечірках, так і на закритих світських заходах, в ресторанах і барах.

Анна за ді-джейським пультом

Особисте життя Анни Хилькевич

Знімаючись у проекті «Барвіха», актриса познайомилася з Антоном Покрепой – менеджером серіалу. Молоді люди деякий час зустрічалися, а потім вирішили зв’язати себе узами шлюбу. Весілля відбулося у травні 2011 року, однак вже в листопаді 2012 року вони подали на розлучення. За словами Ганни Хилькевич, причиною розлучення стала відсутність пристрасті у стосунках.

Анна Хилькевич з Антоном Покрепой

Красива, молода і успішна актриса недовго залишалася одна. У серпні 2015 році Ганни вийшла заміж за бізнесмена Артура Волкова, через кілька місяців, у грудні у них народилася дочка.

Анна Хилькевич і її другий чоловік Артур Волков

Анна Хилькевич сьогодні

Анна Хилькевич вміло поєднує три найголовніші для неї ролі: матері, дружини і актриси. Народження доньки зробило її більш домашньою, але не змусило відмовитися від творчих планів. На початку 2016 року ЗМІ анонсували вихід відразу трьох фільмів з її участю : «Заплющ очі», «Максимальний удар», «Пам’ятаю — не пам’ятаю!».

Вечірній Ургант. Анна Хилькевич в гостях у Івана Урганта Редакція bestfacts.com.ua бажає Ганні успіхів і сподівається побачити її в нових проектах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: