Анна Ардова – біографія, фото, чоловік, сім’я, діти, зріст, вага

Ім’я: Анна Ардова

Дата народження: 27 вересня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 54 кг

Зріст: 173 см

Біографія Анни Ардів

Ганна Борисівна Ардова – одна з найяскравіших комедійних актрис Росії, добре відома глядачам за скетч-шоу «Одна на всіх». Незважаючи на те, що Анна – актриса в третьому поколінні, все, чого вона домоглася – її особиста заслуга. Відкритою, товариською і позитивній жінці з успіхом даються і комедійні, і драматичні ролі. Також Ганна регулярно виходить на сцену московського театру драми імені Маяковського і веде пригодницьке шоу «Форт Боярд» на Першому каналі.

Актриса театру і кіно Ганна Ардова

Дитинство і родина Ганни Ардів

Анна Ардова народилася в родині інтелігентів: вона була другою дочкою в сім’ї режисера Бориса Ардова та актриси Міки Ардів (Кисельової). Однак поява маляти на світ було затьмарено важкою патологією однієї легені. При народженні вага Анни становив лише 900 грамів. Це було дуже складне випробування для всієї родини: до восьми місяців батьки були змушені стежити, щоб дочка завжди перебувала у вертикальному положенні, притуливши до себе, в іншому випадку дівчинка починала задихатися.

Анна Ардова в дитинстві (на фото зліва)

На жаль, складності не пішли подружжю Ардова на користь. Як тільки Анна пішла на поправку, її батьки розлучилися. У кожного з них з’явилася нова пасія: у тата – жінка на ім’я Людмила, у мами – відомий актор Ігор Старигін. Батьки Бориса, незважаючи на розрив з сина з дружиною, з радістю приймали в своєму домі «нового» зятя з колишньою невісткою. Бабуся і дідусь Анни Ардів теж були людьми мистецтва: Ніна Ардова – актриса і учениця великого Станіславського, Віктор Ардов – знаменитий письменник-сатирик. Вони жили в одному дворі з сім’єю майбутньої актриси, на Великій Ординці, 17. Їх будинок ніколи не покидали імениті гості; відвідував Ардова і Михайло Зощенко, Ільф і Петров, Осип Мандельштам і Анна Ахматова. Саме на честь останнього і отримала ім’я Ганна Борисівна.

Велике інтерв’ю з Анною Ардів Саме в цьому дворі і пройшло дитинство Анни Ардів. В юності дівчинка була забіякою і нерідко билася з хлопцями, а трохи подорослішавши, з ними ж вечорами співала пісні під гітару і вперше пробувала сигарету.

«Вечірній Ургант»: Анна Ардова (24.03.15) В сьомому класі у Анни почався перехідний вік, з’явилися проблеми у стосунках з батьками і одноліткам, успішність і поведінка стрімко погіршувалися, і в дев’ятому класі дівчинку виключили зі школи. Щоб напоумити непокірну дочку, на сімейній раді було вирішено відправити Ганну вчитися у Вологодську область, до її рідної тітки, яка якраз була директором однієї з місцевих шкіл.

Сумуючи за московським друзям, майбутня актриса захопилася читанням класичної літератури, але її оцінки так і не покращилися. Але саме тоді їй стало ясно, що вона з народження була приречена стати актрисою. Але імениті родичі навідріз відмовилися допомагати Ганні потрапити на сцену, мотивуючи це тим, що вона повинна досягти мрії сама.

Вступ в театральний затягнувся на п’ять років. З п’ятої спроби Ардова все-таки зробила – її взяли в ГІТІС, в акторську майстерню Андрія Гончарова. Дівчина успішно закінчила театральний вуз в 1995 році. Педагог був упевнений в таланті своєї підопічної і порекомендував її в театр Маяковського, і Анна Ардова зарахували в постійну трупу.

Акторська кар’єра Анни Ардів

Свою кінокар’єру Ганна Ардова почала ще в 14 років, дебютувавши в шкільній комедії «Якщо вірити Лопотухіну» Михайла Козакова. Наступна роль актриси припала на 1997 рік – короткометражка «Туга телиця», сьогодні маловідома глядачеві.

Перша роль Анни Ардів – її тезка з фільму «Якщо вірити Лопотухіну»

Справжній злет у кар’єрі акторки стався в 2002 році після виходу на екрани телеспектаклю «Чума на обидва ваші будинки». Після цього Ганні не потрібно було ходити на численні кастинги: пропозиції буквально переслідували артистку. Тільки до 2004 року актриса знялася в семи великих проектах, серед яких значився резонансний серіали «Діти Арбата» з Чулпан Хаматової і Євгеном Цыгановым і «Завжди говори „завжди“» з Марією Порошиною і Абрамовою Тетяною.

«Три акорди»: Анна Ардова – «Друзі, купіть цигарки!» У 2005 році Ганна Ардова знялася в мюзиклі «Три мушкетери»; її персонаж Араміс, з її слів, став її улюбленою роллю на багато років.

Анна Ардова у новорічному мюзиклі «Три мушкетери»

У 2006 році Ганна Ардова стала головною героїнею комедійного серіалу «Жіноча ліга». Багатосерійний фільм про чотирьох жіночих характерах виходив на екрани аж до 2011 року. Сюжетну лінію з персонажем Анни Ардів ділили також Ольга Тумайкина, Євгенія Крегжде та Ганна Антонова.

«Жіноча ліга» з Анною Ардів Паралельно дівчина з’явилася в трьох сезонах серіалу «Солдати» в ролі цивільної дружини Віктора Колобкова, Валентини Покрошинской, знялася в повнометражній драмі «Дах», історичному телесеріалі «І все-таки люблю», зворушливий фільм про відносини дорослого успішної жінки та сироти «Кука», а також у серіалі «Школа для товстушок» (екранізація іронічного детективу Наталії Нестерової).

Одним з найбільш помітних фільмів з участю Ганни Ардів стало скетч-шоу «Одна за всіх». Цей формат для актриси не в новинку – у неї вже був подібний досвід у передачі «Жіноча ліга». Серіал підкуповував глядачів життєвим гумором і правдоподібністю ситуацій. Всі головні ролі в шоу виконувала сама Ганна Ардова, перевтілюючись то в гламурну блондинку з Рубльовки, то в шкідливу стареньку, владну голову єврейської родини, вічно худеющую даму, соромливу самотню жінку… Вірними напарницями Анни були Евеліна Бледанс і Тетяна Орлова, які грали практично всіх другорядних героїнь. У 2010 році шоу принесло Ганні почесну премію «ТЕФІ».

Анна Ардова у скетч-шоу «Одна за всіх» (1 серія 1 сезону) В 2011 році актриса знялася у відомій картині 2011 року «Висоцький. Спасибі, що живий», а в 2013 році постала в якості дружини головного героя з серіалу «Останній з Магикян». І, незважаючи на щільний графік кінозйомок, Ганна Ардова продовжувала блищати на сцені Московського театру ім. Маяковського.

Кадр із серіалу «Останній з Магикян»

Особисте життя Анни Ардів

Анна Ардова – одна з небагатьох актрис, які на перше місце ставлять сім’ю і тільки потім – кар’єру. В житті Анни було два шлюби. Зі своїм першим чоловіком Данилом Спиваковским, вона познайомилася, будучи студенткою-першокурсницею. У 1992 році молоді люди зіграли весілля і перебралися жити в комунальну квартиру.

Анна Ардова у ток-шоу «Наодинці з усіма» З-за складного фінансового становища дуже скоро студентам припала переїхати до мами Співаковського. Свекруха, Алла Семенівна, була вкрай незадоволена невісткою: їй здавалося, що Ганна неакуратне і занадто запальна. З-за цього у молодої пари постійно виникали суперечки через дрібниці, часто закінчуються биттям посуду і навіть бійками. Постійні претензії свекрухи і нерозуміння чоловіка привели до того що, у 1992 році шлюб молодої сім’ї розпався, так і не доживши одного місяця до річниці.

«Студентський шлюб» Анни Ардів і Данила Співаковського тривав 11 місяців

У 1996 році Анна народила дочку Софію від знайомого чоловіка, але той, ледь дізнавшись про вагітність, вважав за краще зникнути з життя своєї подруги. Другий раз актриса вийшла заміж за театрального актора Олександра Шавріна, який був добрим приятелем Анни з 19 років. Одного разу він просто з’явився на порозі її дому і сказав, що відтепер вона – його дружина, а Софія – його дочка. У 1997 році пара зіграла весілля прямо в театрі. У 2001 році у пари народився син Антон.

На фото: діти Анни Ардів

У 2016 році інтернет підірвала інформація, що Ганна Ардова вийшла заміж за зірку серіалу «Глухар», Максима Аверіна; про це вони самі повідомили на проекті «Один в один», але згодом виявилося, що це було жартом – актриса, як і раніше, щаслива в шлюбі з Олександром Шаврін. А ще в родині живе собака породи мопс по кличці Хічкок.

Сім'я для Анни Ардів завжди стоїть на першому місці

Софія Ардова пішла по стопах матері і теж стала актрисою. Вона з дитинства з’являлася в епізодичних ролях на телебаченні, а подорослішавши, увійшла в трупу петербурзького театру «Будинок». Антон теж з’являвся в популярних проектах («Справа про мертвих душах» Павла Лунгіна і «Універ»).

Анна Ардова сьогодні

Ардова часто цитує Козьму Пруткова: «Якщо хочеш бути щасливим, будь ним», і неухильно слідує цій мудрості. Актриса не змінює свого театру, в якому грає зі студентських років, а цікаві проекти самі знаходять її.

У 2016 Ганна Ардова радикально змінила імідж

Так, у 2016 році її вигострене комедійне амплуа знайшло застосування в картині «Пам’ятаю – не пам’ятаю!» з Поліною Максимової, Наталією Медведєвої і Людмилі Артем’євої.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: