Ангела Меркель (Angela Merkel) канцлер Німеччини фото, в молодості, біографія

Ім’я: Ангела Меркель

Дата народження: 17 липня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Гамбург р.

Діяльність: політик, канцлер Німеччини

Вага: 65 кг

Зріст: 173 см

Біографія Ангели Меркель

Батько Ангели вивчав теологію в університетах Гамбурга і Гейдельберга, мама ж працювала вчителькою англійської та латинської мов. Через кілька тижнів після народження дочки сім’я перебралася в Німецьку Демократичну республіку. Главу сімейства Харста Каснера призначили на парафію лютеранської церкви Берліна-Брандербурга. Через три роки знову переїзд – на цей раз в місто Темплін. Там і з’явилися у Ангели брат Маркус і сестра Ірена.

У Темплине тато Ангели не був пастором. Він вже довгий час керував коледжем для пасторів, займав досить видне положення в лютеранській церкві. Чоловік належав до тієї частини церкви, яка не була в опозиції до уряду НДР і в цілому політику СЄПН у відношенні церкви. Кастнер і його сім’я користувалася привілеями, їм дозволялося виїжджати на захід, але от дружині Харста не дали роботу за спеціальністю в школі. Тому колишня вчителька стала займатися дітьми, які не ходили в дитячий сад і не відвідували групу подовженого дня в школі.

Російська та математика

Ангела пішла в школу в 1961 році. Вона стала вчитися в політехнічному навчальному закладі Темплине. Як згадують вчителі і однокласники, в ті роки Ангела була добре соціально адаптована, але непомітна. Їй добре давалися предмети, особливо російська мова та математика. До речі, випускні іспити в 1973 році майбутня канцлер здала на відмінно.

Жінка-політик

Вже в школі Ангела прийняла рішення вступати в Лейпцігський університет ім. Карла Маркса на фізичний факультет. У 1973 році вона переїхала жити в Лейпциг. Дівчина не була в числі опозиційно налаштованої молоді, але саме тоді познайомилася з Райнером Кунце, письменником-дисидентом. Його вона називає своїм улюбленим письменником.

У 1974 році Ангела познайомилася зі своїм чоловіком Ульріхом Меркелем. Це була зустріч з молодіжного обміну зі студентами-фізиками. Ульріх був з Фогтланда. Пара одружилася у вересні 1977 року. А через рік Ангела на відмінно захистила дипломну роботу. Варто відзначити, що під час навчання він активно брала участь в роботі СВНМ.

Академія наук

Вони переїхали в столицю, як тільки отримали відмову в наданні роботи у Вищій технічній школі Ільменау. Чоловік Ангели отримав посаду в центральному інституті фізичної хімії, який був при Академії наук НДР. Бездітна пара розлучилася в 1982 році. А ще через два роки на роботі Меркель зустрілася зі своїм другим чоловіком Йоахімом Зауером. Одружилися вони лише в 1998 році.

Ангела Меркель на відео В Штаті Центрального інституту Ангела Меркель працювала у відділі теоретичної хімії. На початку 1986 року вона захистила дисертацію. Після перейшла відділ аналітичної хімії. Ангела на роботі брала активну участь у політичному житті, був членом районного комітету СВНМ, а так само секретарем з пропаганди та агітації. Сама Меркель цю свою діяльність називає не інакше, як культурно-просвітницькою роботою, яка їй подобалася. До речі, жінка не вступала в партії демократичного блоку НДР і навіть не брала участь у рухах опозиції.

Демократичний прорив

Після падіння Берлінської стіни 1989 році Ангела Меркель пішла працювати в нову партію «Демократичний прорив». Спочатку вона була тимчасовим адміністратором ЕОМ, а потім референтом в штаті голови партії. Пізніше їй доручили розробку партійних листівок, а далі їй дали посади фактично прес-секретаря.

Вибори в Народну палату в 1990 році для партії Меркель закінчилися поразкою. Вона зібрала лише 0,9%, інша ж партія «Альянс за Німеччину» несподівано зібрав 41%. Ангела отримала посаду зампресс-секретаря. Робота Меркель на посаді заступника прес-секретаря уряду НДР припинилася в день об’єднання німеччини 3 жовтня 1990 року. Ангелі дали посаду в чині міністерського радника у Відомстві преси та інформації ФРН. Далі вона вирішила стати депутатом бундестагу. На виборах в 1990 році вона зібрала у своєму окрузі 48,5% голосів і отримала мандат.

Ангела Меркель до Молдови Пізніше Ангелі Меркель довірили керівництво невеликим відомством у справах жінок і молоді. Міністром вона стала на початку 1991 року. В кінці 1991 року вона стала заступник голови ХДС. А через два роки вона вже стала на чолі.

У 1994 році після чергових виборів у бундестаг Меркель отримала портфель федерального міністра з охорони навколишнього середовища. Через чотири роки вибори для блоку ХСС-ХДС закінчилися провалом. Він показав найгірший результат за 50 років. Чинний уряд перший раз не отримало повноважень на новий строк. Тоді головою ХДС був названий Вальфганг Шойбле, а Меркель стала генеральним секретарем. Пізніше ХДС досягла не поганих результатів на виборах.

У 2000 році Вольфганг Шойбле заявив про відхід з поста голови партії. Коли партія декілька тижнів був без керівництва, Ангела займала ключове положення. Далі пост голови партії був відданий Меркель. На початку 2001 році Ангела була готова висунути свою кандидатуру на посаду федерального канцлера. Але у вищих ешелонах влади у неї не було підтримки.

У 2002 році Меркель програла вибори в бундестаг і вирішила встати біля керма парламентської фракції ХДС/ХСС. В кінці року її переобрали на посаді голови партії.

У 2005 році президії ХСС і ХДС назвали Меркель кандидатом на пост федерального канцлера від партій. Статус Ангели вже був поза сумнівами, противники всередині партій вже були знищені. 22 листопада 2005 року політика обрали на посаду федерального канцлера ФРН. У підсумку, вона стала першою жінкою, яка займає таку посаду, і в 51 рік — наймолодшим за історію.

Багато жінок обрання Меркель сприйняли як особисту перемогу. Вона не виділяється харизмою і жіночою красою, до того ж в критичному віці змогла досягти вершини кар’єри.

Особисте життя

Ангела познайомилася на третьому курсі з Ульріхом Меркелем, який вивчав фізику. Через рік пара одружилася, Ангела взяла прізвище чоловіка. Але в 1982 шлюб був розірваний. Пізніше Ангела говорила, що вийшла заміж тому, що всі одружувалися. «Зараз це звучить нерозумно, але я підійшла до шлюбу без серйозності. І я помилилася». У 1984 році Меркель стала зустрічатися з хіміком по імені Йоахім Зауер, у той час він був ще одружений. Одружилися вони лише в 1998 році. Дітей у політика немає.

Цікаві факти

Чоловік не відвідав інавгурацію дружини з-за небажання бути в центрі уваги.

З чоловіком

Видання «Форбс» назвав Меркель найвпливовішою жінкою-політиком за останні три роки.

Іноді канцлера називають «тевтонська Маргарет Тетчер».

В юності Ангела з друзями спекулювала чорницею.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: