Андрій Воробйов (губернатор Московської області), біографія, фото – дізнайся все!

Ім’я: Андрій Воробйов

Дата народження: 14 квітня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Красноярськ р.

Діяльність: політик

Біографія Андрія Воробйова

Андрій Юрійович Воробйов – державний діяч, який прийшов у велику політику з великого бізнесу. Всього за шість років Воробйов зумів з другорядного функціонера перетворитися в одного з найвпливовіших членів партії «Єдина Росія».

Губернатор Московської області Андрій Воробйов

Дитинство і юність Андрія Воробйова

Народився Андрій Юрійович Воробйов 14 квітня 1970 року в Красноярську. Його батько, відомий тим, що був соратником Сергій Шойгу, увійшов в число засновників Міністерства з надзвичайних ситуацій. Мати Андрія Воробйова, Людмила, народилася в Чечні, працювала інженером.

Батько Андрія Воробйова (зліва) – соратник Сергія Шойгу

Перша спеціальність, яку Андрій Юрійович отримав по закінченні Північно-Осетинскогого університету у Владикавказі в 1995 році, – «комерція». Друга вища не змусило себе довго чекати – Всеросійська академія зовнішньої торгівлі, з якої молодий чоловік у 1998 році вийшов з дипломом економіста-міжнародника.

Андрій Воробйов служив в мотострілецької дивізії ім. Дзержинського

Андрій Воробйов в комерції

Початок кар’єри у сфері бізнесу для Андрія Юрійовича Воробйова виявилося дуже успішним. Він заснував ВАТ ГК «Російське море», яке сьогодні відоме як найбільший на території Росії постачальник морепродуктів.

У 2002 році Андрій Воробйов продав свої акції «Руського моря» братові

У цій компанії Воробйову, який займав пост генерального директора аж до 2000 року, належало 60 % акцій. У 2002 році всі його акції стали власністю ТОВ «Аврора Індастріз Лімітед», а сам Андрій Юрійович перейшов на державну службу, продавши акції своєму брату Максиму.

Політична діяльність Андрія Воробйова

Кар’єра політика для Андрія Воробйова почалася з посади помічника Сергія Шойгу, який був у той час заступником голови уряду РФ. Пізніше Воробйов зізнавався, що саме Шойгу став його «хрещеним батьком» від політики.

Андрій Воробйов і Сергій Шойгу

У період з 2002 по 2003 рік Воробйов був сенатором від Республіки Адигея і регіон представляв у Раді Федерації Федеральних зборів РФ. Крім цього, він займав посади члена Комітету з бюджету і податків та заступника голови Комісії з контролю за забезпеченням діяльності Ради Федерації.

Губернатор Андрій Воробйов в гостях у Івана Урганта В 2003 році Воробйов продовжив політичну кар’єру в ролі депутата Державної Думи IV скликання, а також члена Комітету Держдуми з освіти і науки. Одночасно з цим він перебував у фракції «Єдина Росія», займаючи посаду заступника керівника.

Рік 2005 відзначений обранням Андрія Юрійовича депутатом Держдуми V скликання. В цей же час він був одним з посадових осіб у Комітеті у справах громадських об’єднань і релігійних організацій. Також відомо, що Воробйов увійшов до складу авторів шести законів, які згодом були прийняті Держдумою і підписаний Президентом Російської Федерації.

2007 рік: Андрій Воробйов – керівник фракції «Єдина Росія»

У 2008 році батько і син – Юрій та Андрій Воробйови – зайняли свої місця у президії Генеральної ради партії «Єдина Росія». А у 2011, коли проходили чергові вибори в Думу, Андрій Юрійович був обраний депутатом VI скликання.

2011 рік: Андрій Воробйов увійшов до складу Держдуми VI скликання

Протягом семи років Андрій Воробйов обіймав посаду керівника виконкому партії «Єдина Росія» і 11 лютого 2012 року прийняв рішення про відставку, повідомивши що «прийшов час дати дорогу молодим». Незабаром його обов’язки були передані Костянтину Мазуревскому – голові центрального штабу «Молодої гвардії». Пізніше, 10 серпня того ж року посаду голови виконкому «Єдиної Росії» довірили Дмитру Травкину, який був обраний шляхом таємного голосування.

В кінці 2012 року Путін призначив Воробйова Т.в.о. губернатора МО

У листопаді 2012 року згідно з розпорядженням президента Володимира Путіна Андрій Юрійович Воробйов був призначений на посаду тимчасово виконуючого обов’язки губернатора Московської області до проведення чергових виборів глави області, а саме, до вересня 2013 року. Під час передвиборної кампанії в червні 2013 року партія «Єдина Росія» висунула кандидатуру Воробйова на пост губернатора. Згодом він зайняв перше місце, набравши більшість голосів – 78,94 %.

«Познер»: Андрій Воробйов Зайняв високу посаду, новий губернатор Московської області насамперед ініціював адміністративну реформу, яка передбачала скорочення числа муніципалітетів у Підмосков’ї через об’єднання деяких з них. У липні 2015 року Андрій Воробйов виступив з заявою, яке обіцяло вивести Московську область у п’ятірку російських регіонів з найменшою кількістю чиновників на кожні 10 тисяч жителів.

У 2015 році Андрій Воробйов відзначив 45-річний ювілей

Особисте життя Андрія Воробйова

Губернатор Московської області Андрій Юрійович Воробйов – рідний брат Максима Юрійовича Воробйова, голови ради директорів ГК «Російське море». Серед захоплень Андрія Воробйова відзначені футбол, хокей, читання філософської літератури та мемуарів.

Андрій Воробйов на стадіоні в Хімках

Відомо, що Андрій Воробйов одружений, а також є багатодітним батьком. В 2013 році у нього народилася п’ята дитина – син Георгій, а в 2014 – шостою; хлопчик отримав ім’я Михайло. Також політик виховує чотирьох доньок.

Андрій Воробйов і його син Михайло

Андрій Воробйов сьогодні

Завдяки своїй діяльності Андрій Воробйов утримує одну з лідерських позицій серед учасників медіа рейтингу глав регіонів Центрального федерального округу, який був опублікований у лютому 2016 року – губернатору відведена другий рядок (лідирував мер Москви Сергій Собянін, третє ж місце займав колишній губернатор Тульської області Володимир Груздеев).

Андрій Воробйов на відкритті міжнародного форуму «ОвощКульт»

Серед останніх значущих подій, в яких взяв безпосередню участь Воробйов, стало відкриття Другого Міжнародного аграрного форуму овочевих культур «ОвощКульт».

Андрій Воробйов на акції «Безсмертний полк» (2016 рік) Також в ЗМІ з’явилася інформація про те, що губернатор Московської області звернувся до економічного блоку регіонального уряду з дорученням про підготовку пропозиції щодо підвищення зарплат працівникам медицини, освіти, культури та інших галузей соціальної сфери. Зокрема, політик пообіцяв, що з осені 2016 року зарплата педагогів у Підмосков’ї зросте до 30%.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: