Андрій Казаков біографія актора, фото, особисте життя, його дружина і сім’я

Ім’я: Андрій Казаков

Дата народження: 27 вересня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Вентспілс, Латвія

Діяльність: актор

Вага: 86 кг

Зріст: 186 см

Біографія Андрія Казакова

Дитинство і юність Андрія Казакова

Шлях до сцени Андрія Казакова був довгим і химерним. Молодий чоловік спробував себе у декількох професіях і тільки потім вирішив стати актором.

Андрій народився в сім’ї робітників. Його мама довгий час була водієм навантажувача на «Автовазі», батько працював зварювальником на кораблях, часто ходив у плавання. За своє життя Андрій кілька разів переїжджав. Спочатку з сім’єю з Латвії до Литви, потім один поїхав в Ленінград, потім перебрався в столицю. У шкільні роки хлопчик професійно займався в секції акробатики. Андрій домігся великих успіхів – став майстром спорту, увійшов до складу збірної команди Литви і Білорусії.

Перший фільм з Андрієм Козаковим: Орел і Решка (1995) Особливих переваг у виборі професії у Андрія не було. Після школи він вступив у педагогічний інститут, але провчився там лише рік. Потім вирушив до армії, а після демобілізації поїхав в Ленінград. Там він почав вчитися на реставратора-червонодеревника. Паралельно працював у цирку, Андрію дуже придалися спортивні досягнення в акробатиці. Так само в різні роки Андрій працював токарем і охоронцем.

У цей же період молода людина почала займатися самодіяльністю. І вперше замислився про акторську кар’єру. Поступити в театральний вуз з першого разу не вийшло. Андрій подавав документи у декілька училищ в москві і Ленінграді. У перший рік прослуховування він не пройшов, а на другий поступив в московський ГІТІС.

Андрій Козаків у театрі

В Гітісі Андрій Казаков навчався в майстерні відомого режисера Петра Фоменко. З викладачем у студента склалися дуже теплі стосунки. І після закінчення курсу Козаків отримав запрошення в трупу театру «Майстерня Петра Фоменка». У той період свого майданчика біля театру не було, кожен раз доводилося грати на різних сценах, що доставляло чимало труднощів.

Кар'єра актора Андрія Казакова почалася в театрі

У актора дуже багато театральних робіт. Він брав участь у виставах «Чичиков. Мертві душі. Том 2», «Варвари», «Як важливо бути серйозним», «Місяць у селі». За роль в постановці «Пригода» Андрій Козаків у 1998 році удостоєний Премії імені Станіславського. В останні роки актор був зайнятий у спектаклях «Три сестри», «Улісс», «Вовки і вівці», «Війна і мир. Початок роману». «Три сестри» принесли актори ще одну нагороду – театральну премію «Чайка» за кращий акторський ансамбль. Крім того, Андрій Казаков має звання Заслуженого артиста Росії.

Андрій продовжує не просто грати в театрі, а сам пробує себе в якості режисера. Він поставив спектаклі «І жили вони довго і щасливо» і «Мауглі». Козаків не виключає, що незабаром спробує себе і в кіно. Один раз йому вже пропонували зняти казку, але він відмовився через брак досвіду.

Андрій Казаков в гостях у радіо «Московська правда» Андрій викладає акторську майстерність театрі-студії Александрова та школі Казарновского. Так само є керівником дитячої театральної студії.

Фільми з Андрієм Козаковим

У кіно Андрій Казаков почав зніматися не відразу. Його дебютною роботою став епізод у фільмі Георгія Данелія «Орел і решка» 1995 року. Це була невелика роль попутника в літаку. Зате Андрій отримав можливість зіграти з такими зірками радянського і російського кінематографа як Олег Басилашвілі, Станіслав Говорухін, Леонід Ярмольник.

Актор Андрій Козаків з сином Макаром

Після цього в кінокар’єра актора перервалася на кілька років, режисери не запрошували його зніматися. У цей час Андрій Казаков зосередився на грі в театрі. На екрани він повернувся тільки в 2005 році, знявся у відомому фільмі Олексія Учителя «Прогулянка». Так само в мелодрамі зіграли Ірина Пегова, Євген Циганов, Євген Гришковець та інші.

Андрій Казаков в даний час

Після цієї роботи Андрій Казаков почав активно зніматися в кіно. Всього в його фільмографії понад 30 картин. Андрій дуже різноплановий актор, тому серед його робіт є і бойовики, мелодрами і комедії. Дуже багато грав в серіалах. «Острів без любові», «Аеропорт», «Тато на всі руки», «Монтекрісто», «Маргоша», «Сищик Самоваров», «Інкасатори» і багато інших. Найбільш відомі фільми з участю Андрія Казакова «Орел і решка», «Прогулянка», «Ванька Грозний», «Міф про ідеального чоловіка», «Темний інстинкт», «Ведмеже полювання», «Сталева метелик». Актор ретельно читає сценарії фільмів перед тим, як погодитися на зйомки. Так, наприклад, Козаків відмовився від участі у фільмі «Платон» з Павлом Волею в головній ролі.

Прогулянка — трейлер фільму з Андрієм Козаковим В 2014 прем’єра фільмів «Невидимки» і «Чаклунка» з участю Андрія Казакова. Він продовжує активно зніматися в кіно і серіалах і радувати своїх шанувальників. Багато глядачі добре знайомі з Андрієм Козаковим завдяки його ролі в рекламі. Він знявся в серії роликів «Нескафе» про полярників. За участь у цій рекламі в 2003 році актор визнаний «Обличчям року».

Особисте життя Андрія Казакова

Актор ніколи не розповідає про своє особисте життя. Його рідко можна зустріти на світських заходах.

Відомо, що він був одружений на актрисі Тетяні Матюховой. Від першого шлюбу у нього є син Макар. Після розлучення Андрій одружився вдруге, у нього народилася дочка. Достовірних відомостей про те, чи актор зараз у шлюбі, немає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: