Андрій Кайков біографія, фото, особисте життя, його дружина і сім’я

Ім’я: Андрій Кайков

Дата народження: 25 грудня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Брянськ

Діяльність: актор комедійного жанру

Вага: 85 кг

Зріст: 180 см

Біографія Андрія Кайкова

Андрій Кайков – це талановитий комедійний актор, відомий сьогодні, переважно, завдяки своїм ролям у скетч-шоу каналу СТС «6 кадрів». Участь у даному гумористичному проекті принесла акторові величезну популярність і славу. Але чи варто говорити про нашого сьогоднішнього героя як про однобокому актора? Звичайно, немає. Адже в життя цієї неординарної хлопця було багато творчих перемог.

Дитинство та родина Андрія Кайкова

Андрій Альбертович Кайков з’явився на світ 25 грудня 1971 року в невеликому прикордонному місті Брянську. Його сім’я належала до числа місцевої інтелігенції. Батько працював директором міського лялькового театру. А мама все життя пропрацювала бібліотекарем. Однак ця обставина ніяк не відбивалася на характері нашого сьогоднішнього героя. У дитинстві він був дуже непосидючим хлопчиком – лазив по парканах, стрибав по дахах і цілі дні проводив у брянських дворах. Крім того, в дитячому віці Андрій Кайков часто їздив з батьком на гастролі. Але, незважаючи на цю обставину, своє майбутнє з акторською професією він ніколи не пов’язував. Набагато більше молодого хлопця приваблювала робота лікаря.

Актор Андрій Кайков відомий з гумористичних проектів

Можливо, одного разу наш сьогоднішній герой міг би стати непоганим хірургом або ортопедом, однак «гени» в один прекрасний момент все ж таки взяли своє. Все змінило випадкове знайомство Андрія з літературно-поетичним театром «Факел». У цьому місці майбутній актор почав займатися за порадою батька, але згодом настільки захопився театральним мистецтвом, що воно дуже скоро стало важливою частиною всього його життя.

Після закінчення загальноосвітньої школи молодий хлопець відправився в Москву, однак поступити ні в один з театральних Вузів йому так і не вдалося. Андрій повернувся в Брянськ і вже там, не перериваючи виступів у театрі «Факел», почав навчатися в культпросвітучилища. Однак закінчити цей заклад він також не зумів. Причиною тому став відмову вступити в комсомол, який спричинив за собою відрахування з училища. Через низку невдач Андрій в якийсь момент вирішив залишити театральне мистецтво, але на допомогу молодому акторові в один прекрасний момент прийшов випадок.

6 кадрів—Андрій Кайков Галина Данилова—Рибалка Під час гастролей театру «Факел» в місті Калуга талановитого хлопця помітили педагоги Щукінського училища. Побачивши виступ Андрія Кайкова, вони відразу ж запропонували йому вступити в їх ВУЗУ. Так у 1990-му році наш сьогоднішній герой опинився у Вищому театральному училищі імені Щепкіна, яке успішно закінчив через чотири роки.

Актор Андрій Кайков в театрі

Після закінчення Вузу Андрій Кайков влаштувався на роботу в Театр на Таганці. Вельми примітно, що в цьому місці молодому акторові відразу ж дісталася роль головного персонажа провідного вистави. Варто зазначити, що цю роль спочатку виконував сам Леонід Філатов, однак справлятися з роботою в театрі в силу віку в той період він вже не міг. Так роль перейшла до Андрія Кайкову, і він повністю виправдав покладені на нього очікування.

З тих пір наш сьогоднішній герой є постійним учасником трупи «Співдружність акторів Таганки».

У даному контексті необхідно відзначити той факт, що в даний час актор грає в театрі переважно серйозні драматичні ролі. Ця обставина є дуже цікавим на тлі комічних ролей, які Андрій Кайков переважно виконує на телебаченні.

Андрій Кайков Розвиваючи порушену тему, зазначимо, що кінематографічна кар’єра актора практично завжди писалася паралельно з театральними виступами. Однак у перші роки наш сьогоднішній герой грав виключно епізодичних персонажів. Деяку популярність Андрію принесли тільки рекламні проекти. У різні роки він знявся у рекламі таких марок як «Эстиэл», «Topik», «lay’s». Рекламу чіпсів у цьому контексті варто відзначити особливо. Адже саме вона стала особливо улюблена російськими телеглядачами.

Андрій Кайков на телебаченні: серіали та інші проекти

Успіх даного ролика приніс акторові першу популярність, а разом з нею і роль у комедійному проекті каналу РЕН-ТВ «Дорога передача». Рік потому назване скетч-шоу було перетворено в проект «6 кадрів» і стало вже виходити на каналі СТС. З цього моменту Андрій Кайков став справжньою зіркою російського телебачення. Починаючи з середини 2000-х років, він почав частіше зніматися в різних кінематографічних проектах. Так, головні ролі все одно зустрічалися в його фільмографії досить рідко, однак формат і значимість його персонажів стали відчутно вище.

Актор Андрій Кайков з дружиною

До числа найбільш примітних картин за участю нашого сьогоднішнього героя варто віднести фільми «Ніхто не знає про секс-2», «Ржевський проти Наполеона», «All inclusive, або Все включено», «Велика ржака», а також телесеріал «щасливі разом», в рамках якого акторові дісталася одна з постійних ролей. Також в цьому фільмі грали Катерина Волкова, Борис Клюєв, Станіслав Дужников, Георгій Дронов і інші актори. Крім того, помітну роль Андрій Кайков отримав також у дванадцятому та тринадцятому сезоні серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів», де він зіграв старшого лейтенанта Лева Глушко.

Андрій Кайков сьогодні

Серед пізніх робіт актора варто відзначити американо-російський фільм «Москва 2017», а також комедію «Неваляшка-2». У кінці 2013-го року на екрани має вийти також дитячий фільм «Країна добрих діточок», в рамках якого Андрій Кайков виконав одну з центральних ролей.

Особисте життя Андрія Кайкова

За словами самого гумориста, дівчата ніколи за ним особливо не бігали. Однак, незважаючи на це, в даний час Андрій Кайков одружений третім шлюбом. Першою дружиною актора стала його однокурсниця Євгенія Дмитрієва. Цей шлюб проіснував два роки. Після цього актор одружився вдруге – на своїй колезі актрисі Ганні Мохової. Новий подружній союз став більш тривалим. За сім років шлюбу знаменитості зуміли обзавестися спільним сином.

В даний час актор живе з третьою дружиною – журналісткою на ім’я Людмила. У цьому шлюбі народилося двоє синів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: