Андрій Дзвінкий біографія, фото, шоу Голос

Ім’я: Андрій Дзвінкий

Дата народження: 19 березня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, аранжувальник, музикант

Вага: 90 кг

Зріст: 185 см

Біографія Андрія Дзвінкого

Андрій Дзвінкий – неординарний виконавець з унікальною манерою виконання. У минулому він учасник музичних колективів, а сьогодні займається сольною кар’єрою. Бажаючи познайомити слухачів зі своєю творчістю та привернути увагу до виходу другого сольного альбому, Дзвінкий став учасником третього сезону шоу «Голос».

Дитинство та родина Андрія Дзвінкого

Андрій Дзвінкий народився і виріс у Москві. Його справжнє прізвище – Андрій Лисков. З дитинства він цікавився музикою, причому практично всіх напрямків. Андрій пробував грати на різноманітних музичних інструментах.

Дорослішаючи, він почав замислюватися над тим, якому музичному стилю підпорядкувати своє майбутнє. Треба сказати, що Андрій отримував задоволення від можливості витягувати звуки з усього, що потрапляло до його рук. Зрештою, юний музикант зупинився на ударних. Він поступив в музичне училище, де навчався по класу ударних інструментів. Деякий час після отримання диплома Дзвінкий викладав.

Перші пісні Андрія Дзвінкого

У 1993-му році Андрій став учасником музичного колективу, що виконує джаз. Там він був барабанщиком. Отримавши гарну практику, Дзвінкий почав свій творчий шлях.

Більше всього його на початку дев’яностих цікавив хіп-хоп. Це музичний напрям здавалося починаючому музиканту особливим, ні на що не схожим. Андрій Дзвінкий і репер Макс (Автобус) організували музичну групу, назвавши її «Ритм». Саме у складі цієї групи Дзвінкий вперше вийшов на велику сцену, у складі цієї групи він отримав і перший досвід у створенні музичного альбому. Будинки, кустарним способом, на «котушках» музиканти записали свою платівку «Рожеве небо». Незважаючи на те, що платівка була записана непрофесійно, вона звернула увагу на творчість багатьох молодих музикантів.

Андрій Дзвінкий почав свою кар'єру задовго до шоу Голос

Андрій завжди відрізнявся особливою педантичністю до всього, що стосувалося творчості і його роботи, прагнув довести створюване до максимального професійного рівня. До звучання звичних для всіх стилів музикант прагнув знайти нові оригінальні рішення. У легендарному клубі «Мегаденс» група «Рим-У» представила свій перший трек, записаний на синтезаторі, продемонструвавши цим, що реп може звести до мінімуму участь «семплів» і повинен володіти повноцінною мелодикою.

На студії «Павіан» почалася професійна студійна робота музиканта. З цією студією Дзвінкий і Автобус почали співпрацю завдяки їх другій пісні, назва якої – «Небо». Незважаючи на явний успіх групи «Ритм-У», вона перестала існувати.

«Дерево життя» Андрія Дзвінкого

Після розпаду «Ритм-У» Андрій почав творчу співпрацю з такими музикантами, як Мук і Діловий. Разом вони організували бойз-бенд, де Дзвінкий сам читав «рагу», Діловий читав «проговоры», а за емоційне насичення читки відповідав Мук. Разом вони записали пісню «Перший-Останній». Саме з неї і почалася історія групи, яка була названа «Дерево життя». Дзвінкий отримав все те, про що давно мріяв: студію, багато різноманітної музики і спілкування з музикантами-однодумцями (Міхей, Лігалайз, Pan’s).

На тілі Андрія Дзвінкого кілька татуювань

Це був багатообіцяючий проект, який у той час міг реально стати найгучнішим бендом, однак, група розпалася. Після розпаду «Дерева життя» були організовані два самостійних проекту – «Сценакардия» та сольний виконавець Андрій Дзвінкий. Дзвінкий протягом деякого періоду часу шукав себе в інших сферах діяльності. Він встиг попрацювати менеджером і продавцем, однак, повернувся до музики. Таким чином, музикант, підкоряючись своїй суті, знову опинився в студії. Там він зайнявся створенням сольного альбому, виступаючи автором музики, слів і аранжувальником. Незабаром послідувала запис другого сольного альбому.

Андрій Дзвінкий на шоу «Голос»

Андрій в 2014-му році опинився серед учасників супершоу «Голос», яке транслювалося Першим каналом. На «сліпих» прослуховуваннях, після виконання Дзвінким пісні під назвою «Я – солдат», до нього повернулася Пелагея. Ця наставниця завжди бачить у конкурсантів їх індивідуальність, тому своє крісло до Андрія вона повернула практично на перших же хвилинах виконання.

За словами Дзвінкого, йому цікаво було послухати думку про своєму виступі всіх членів журі. Як відомо, на шоу потрапляють виконавці певного формату, Андрій же є виконавцем пісень не найпопулярніших у Росії музичних напрямків. З-за цього він не був упевнений, що пройде «сліпі» прослуховування. Участь у «Голосі» співак вважає найяскравішим враженням свого життя.

Андрій Дзвінкий сьогодні дає багато концертів

На етапі «поєдинків» його суперником був Ілля Кірєєв. Виконавці знають один одного багато років. Разом вони виконали композицію «Для тебе». Пелагея залишила на проекті Кірєєва.

Андрій щасливий, що опинився на популярному телепроекті, адже завдяки цьому про нього як про виконавці дізналася вся Росія. У нього з’явилася нова активна аудиторія.

Особисте життя Андрія Дзвінкого

Дзвінкий активно працює над створенням другого сольника. Його аудиторія постійно розширюється. Цьому сприяло не тільки його участь у третьому сезоні «Голосу», але і поява на Comedy Гіркий. На Comedy він виступив разом з «Gangsta Sisisters».

У Дзвінкого на тілі є кілька татуювань. Всі вони набиті зі змістом — це висотка на Барикадній, пірнає в місто осіб і ворон, що символізує мудрість. Незабаром у Андрія з’явиться ще один малюнок – муза з лірою, як символ натхнення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: