Яку стільницю краще вибрати?

Стіл – це важливий елемент інтер’єру в будь-якому будинку. Обідній стіл – місце, де збирається вся сім’я. Стіл письмовий – центр робочого простору. Кавовий столик – маленький супутник, що розташовує до посиденьок з гостями за чашкою чаю. Всіх їх об’єднує одне – стільниця, яка є, мабуть, головною частиною будь-якого столу.

Які бувають стільниці?

На сьогоднішній день стільницю для майбутнього столу легко можна вибрати по своєму смаку – вони існують самих хитромудрих форм, розмірів, кольорів. Можна замовити стільницю у дизайнера і отримати відповідний модним тенденціям продукт, а можна виготовити її за власним ескізом, ставши володарем воістину унікального зразка. Але самою головною характеристикою є, безсумнівно, матеріал, адже саме він відповідає за міцність і довговічність майбутнього столу. В залежності від того, для яких цілей стіл буде служити, буде змінюватися і оптимальний варіант відповідного матеріалу.

Який матеріал краще для стільниці?

Це залежить від того, для якого столу вона виготовляється. Для кавового столика можна вибирати самі незвичайні матеріали, а ось вибираючи кухонну стільницю необхідно виходити з її суто практичних якостей.

Самий класичний вид – стільниця з дерева. Це самий простий вибір, звичний для обивателів і чудово вписываемый в будь-який стиль інтер’єру, також дерево залишається самим екологічним матеріалом. Але варто пам’ятати про низьку стійкості дерев’яної стільниці до механічних пошкоджень.

Стільниця з ламінату також придбала велику популярність, особливо при виготовленні кухонних столів. Вона стійка до високих температур, водонепроникна і не вимагає особливого догляду – ламінат досить протирати вологою ганчіркою.

Стільниця зі штучного каменю найдовговічніша

Стільниця зі скла – оригінальне рішення для людей, що люблять привносити щось незвичайне в свій інтер’єр. Скло на кавових столиках вже звичні, але останнім часом його все частіше використовують при виробництві обідніх і навіть кухонних столів. Найголовнішою проблемою скла залишається його слабкість і нестійкість до пошкоджень.

Стільниці з натурального каменю – самий, мабуть, монументальний вигляд. Камінь, благородний і «живий» матеріал, особливо вишукано виглядає у виготовленні меблів. Камінь стійкий до зовнішніх пошкоджень, температур, вологи. Вона екологічно чиста і гігієнічна, що робить його ідеальним матеріалом для кухні. Стільниці, виготовлені з натурального каменю самі довговічні і міцні.

Яка товщина стільниці краще?

Товщина стільниці безпосередньо залежить від місця її експлуатації. Вибираючи товщину, необхідно проаналізувати майбутні навантаження і матеріал стільниці. Так, наприклад, стільниці для кухні, де це – основна робоча область, слід вибирати товщі, ніж для ванної, де стільниця використовуються дуже мало. В середньому товщина стільниці повинна становити 40 мм.