Як встановити додаток на телефон?

Більшість людей, які нещодавно придбали новенький смартфон, не знають як правильно завантажити та встановити на свій пристрій різні додатки та ігри. Багато хто з новітніх моделей телефонів оснащені операційною системою Андроїд. Ця система дозволяє створювати на вашому телефоні Java-додатки і повноцінно використовувати всі його можливості. Розглянемо по порядку як правильно встановити програми на телефон оснащений системою Андроїд.

Які телефони на Андроїді

Android – це операційна система для смартфонів, планшетів, електронних книг і ще багатьох інших пристроїв. Встановлена вона може бути тільки на телефонах, доповнених функцією персонального комп’ютера, тобто на смартфонах.

Який формат підтримує Андроїд?

Дане програмне забезпечення здатне підтримувати більшість з відомих форматів аудіо, відео, медіа та інших файлів. Ось перелік деяких форматів, які підтримує андроїд:

  • Формати аудіо: MP3; APE; WAV
  • Формати відео: AVI; AVI; MPEG4; RM
  • Формати фото: JPEG; BMP; GIF

З текстових форматів андроїд підтримує TXT. З допомогою спеціальних програм ця операційна система зможе відкривати та інші текстові формати.

Де скачати ігри Адроид?

Для володарів смартфонів також необхідно знати, де вони зможуть знайти і завантажити на свій пристрій цікаві ігри. Зробити це вони зможуть на плей маркеті. Google.Play це віртуальний магазин, який існує спеціально для того, щоб користувачі смартфонів, планшетів та інших пристроїв могли купувати або завантажувати безкоштовно на свої пристрої різні програми та ігри.

Під Андройд написано багато зручних додатків і ігор

На абсолютній більшості пристроїв зручний сервіс Play Market для завантаження програм присутній вже при покупці, але якщо на вашому новенькому телефоні його не виявилося, то його можна без праці скачати в Інтернеті. Так як офіційний сервіс, і всі додатки, що виставляються на ньому, перевіряються розробниками Google, то ризик «підхопити» на свій смартфон який-небудь вірус практично мінімальний.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує вам використовувати офіційні сервіси для того щоб «збагатити» свій телефон захоплюючими іграми та корисними додатками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: