Як відзначити Новий Рік?

Новий Рік – це свято, від якого навіть дорослі, потай від усіх, чекають дива. Навіть процес підготовки до нього створює піднесений настрій.

Щоб свято запам’яталося і пройшов весело, візьміть на озброєння наведені нижче ідеї та поради.

З ким зустріти Новий Рік?

Так уже повелося, що Новий Рік вважається сімейним святом, і більшість людей намагається зустріти його разом з рідними і близькими. Але це зовсім не означає, що якщо сім’я далеко або її поки зовсім немає, то треба сидіти вдома з огидним настроєм.

Ось кілька ефективних порад з приводу того, як не нудьгувати на самоті в цю ніч:

1. Запасіться сувенірами та пройдіться по давнім друзям, з якими вже давно хотілося зустрітися, але все не вистачало часу. Новий Рік-саме те свято, коли несподівані гості сприймаються не як незручність, порушує плани, а як приємний сюрприз.

2. Відвідайте тематичну костюмовану вечірку в якомусь сподобався ресторані, клубі або виберіться нарешті до центральної міської ялинки. Якщо у вас поки немає своєї половинки – це реальний шанс її зустріти, адже в новорічну ніч відбуваються самі романтичні знайомства, так і чудеса нерідко трапляються.

Новий Рік - привід для радості

3. Якщо ні той, ні інший варіант не по душі — влаштуйте скайп-застілля з рідними та друзями або ніч перегляду улюблених фільмів з попкорном та іншими смаколиками. У будь-якому випадку не слід хандрити, адже, недарма кажуть: як Новий Рік зустрінеш – так його і проведеш.

Новорічні ігри та конкурси для дорослої компанії

Наступні поради стануть в нагоді тим, хто на свято чекає у гості велику компанію. Як правило, гостинних господарів найбільше турбують два питання: чим нагодувати і як розважити гостей.

Чим пригощати – підкажуть кулінарні книги і передачі, а ось розважити запрошених допоможуть спеціальні ігри та конкурси для компанії.

Особливою популярністю серед дорослих користуються веселі розваги «Домашній оракул» та «Труднощі перекладу».

Гра «Домашній оракул»

Суть цієї гри полягає в тому, що імена всіх присутніх гостей пишуться на невеликих аркушах паперу і складаються в підходящу вазу або тарілку. Ведучий або самі гості по черзі задають питання, а оракул (хто-небудь з присутніх) витягує з вази папірець і зачитує ім’я. Всі питання повинні починатися з питального слова «хто».

Виглядає це приблизно так:

— Хто в майбутньому році виграє мільйон в лотерею? – Аня.

— Хто поїде відпочивати на Канари у новому році? – Світла і т. д.

Ця гра завжди викликає радісний сміх і супроводжується додатковими веселими коментарями самих гравців.

Ігри для компанії і для двох на Новий Рік Гра-конкурс «Труднощі перекладу»

Цей конкурс підійде для компанії інтелектуалів, що зібралася відзначити новий рік в домашній обстановці. Щоб свято вдалося, провідному доведеться грунтовно підготуватися до конкурсу і підібрати в інтернеті самі безглуздо звучать слова з різних мов. Кожне слово пишеться на окремій картці.

Гості діляться на команди по черзі тягнуть із стосу картку з яким-небудь словом. Завдання команди – за одну хвилину придумати «переклад» і пояснити його іншим учасникам гри. В цьому конкурсі завжди перемагає дружба і гарний настрій.

Новорічні конкурси для дітей

Якщо зустріч Нового року відбудеться в компанії, де будуть присутні діти, – варто заздалегідь подбати про їх розвагах. Малюки просто обожнюють різноманітні новорічні конкурси, в яких можна виграти приз. Ось декілька ідей з цього приводу.

Конкурс «Прикрась ялинку»

Малята діляться на команди, в кожній з яких вибирається «людина-ялинка». Його завдання – стояти і вдавати з себе новорічне дерево. Іншим дітям видається по пакету з прищіпками, гірляндами, стрічками, небьющимися іграшками. Вони повинні за 1 хвилину як можна краще і акуратніше прикрасити живу ялинку. Перемагає команда, у якої це краще вийде.

Не забудьте про конкурси для дітей

Гра в слова

Кожній дитині під тарілку покладіть картку з буквою. Він повинен буде назвати якомога більше «зимових» і святкових слів, що починаються з цієї букви. За кожне озвучене слово малюк отримує фішку. Зібрані фішки в кінці гри можна обміняти на сувеніри. Хто заробив більше фішок, той отримує подарунок побільше.

Редакція bestfacts.com.ua радить починати готуватися до свята вже зараз, тоді він точно вийде незабутнім!