Як вибрати снігохід?

Дуже часто зимою людина задається питанням, чим краще всього замінити машину, адже по засніжених дорогах на ній не завжди зручно пересуватись.

У деяких випадках альтернативою автомобілю може стати снігохід.

На снігоходах їздять навіть перші люди держави

Один з небагатьох недоліків цієї техніки – більш низький рівень комфорту в порівнянні з машиною. На снігоході холодний вітер б’є в обличчя і норовить залізти під куртку. Однак це легко виправити, якщо підібрати підходящу зимовий одяг. Драйв від їзди по засніженій трасі напевно подарує масу позитивних емоцій.

Види снігоходів

Перш ніж купувати снігохід, необхідно визначити, де ви будете на ньому пересуватися, адже саме від цього залежить, який тип транспортного засобу підійде найбільше.

У регіонах із затяжною зимою снігохід - зручний транспорт

Розрізняють шість основних типів снігоходів:

1. Спортивні.

Цей варіант ідеально підійде тим, хто любить екстрим і швидкість. Спортивні снігоходи легкі і маневрені, керувати ним легко навіть на величезній швидкості, але для їзди потрібні рівні укатані дороги. По товстому снігу ви на ньому не проїдете.

Концепт снігохода, створений Михайлом Бониковски

2. Утилітарні.

Цей снігохід зручний для їзди удвох і може використовуватися для повсякденних прогулянок. Утилітарний снігохід добре справляється навіть з самими непрохідними дорогами. Серед моделей цього класу є як дуже важкі зразки, які використовуються в самих холодних місцях Росії, так і легкі підвиди, які по функціональності наближаються до спортивних.

Автоекспертиза — Вибираємо снігохід 3. Гірські.

Призначення даного снігохода – пересування по засніженій пересіченій місцевості. Він ідеально підійде любителям екстремальних подорожей. Вага даного транспорту досить легкий, тому досвідчені водії можуть робити хитромудрі маневри.

Гірські снігоходи відрізняються високою прохідністю

4. Туристичні.

Це транспорт для спокійних подорожей по засніженій дорозі, але фахівці не рекомендують використовувати його для їзди на дуже глибокому снігу. Це може призвести до пошкодження снігохода.

Рятувальний снігохід досить комфортний

Деякі виробники вже об’єднали функціональність туристичного снігохода з витримкою утилітарного. В результаті вийшов комфортний транспорт, на якому можна долати непрості дороги. 5. Кросовери.

Такі снігоходи розраховані для екстремальної їзди.

Ексклюзивний снігохід-велосипед

6. Дитячі.

Призначені вони для підлітків і відрізняються маленьким розміром і незначною вагою. Вони не такі потужні, як транспорт для дорослих, що робить їх більш безпечними.

Дітям подобаються снігоходи

На що звернути увагу?

1. Визначте основне призначення транспорту та мета його придбання, а потім виберіть його тип.

2. Перед покупкою знайдіть спосіб поговорити про деталі з людиною, яка розбирається у цьому виді техніки.

Снігоходи здатні розвивати велику швидкість

3. Якщо у вас немає фінансової можливості придбати новий снігохід, і ви зважилися придбати його на вторинному ринку, обов’язково попросіть зробити діагностику в спеціалізованому сервісному центрі.

4. При купівлі вживаного снігохода врахуйте його загальний стан (перевірте наявність вм’ятин, подряпин і інших ознак зіткнення), огляньте гусениці (вони не повинні бути пошарпаними, поколотыми шипами, перевірте цілісність грунтозацепов), лижі, тяги та моторний відсік.

Як навчиться водити снігоходом?

Перш ніж взятися за кермо снігохода, необхідно пройти спеціалізований курс навчання. Інструктор почне з теоретичної частини: розповість про будову транспорту, особливості його технічного обслуговування та експлуатації. Фахівець розповість всі нюанси управління снігоходом, правила руху.

«Волга» проти снігохода Також вас навчать як надавати першу медичну допомогу. На таких заняттях ви дізнаєтеся всі особливості управління транспортом. Наприклад, для того, щоб снігохід правильно повернув на високій швидкості, варто злегка відхилитися. Друга частина навчання – практична. Разом з інструктором ви будете вчитися керувати транспортним засобом. Редакція bestfacts.com.ua бажає вам удачі в здачі підсумкових іспитів, які покажуть вашу готовність до самостійної їзді на снігоході, а також рекомендує познайомитися зі статтею про те, як вибрати сноуборд.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: