Як вибрати секційні ворота?

Головне при виборі воріт – краса, надійність і безпека. Секційні ворота широко використовуються у виробничих приміщеннях, на складах, в офісах і на заміських ділянках.

Дизайн секційних воріт може бути різним

Проста конструкція, надійна автоматика і привабливий зовнішній вигляд роблять їх популярними як у нашій країні, так і за кордоном.

Конструкція секційних воріт

Полотно воріт виконується з секцій — сендвіч-панелей, сполучених між собою петлями. Вони переміщуються по спеціальних напрямних шин, які кріпляться до отвору і заводяться під стелю приміщення. При відкритті воріт полотно піднімається вгору.

Полотно воріт у відкритому стані знаходиться над отвором

Особливості секційних воріт

1. Універсальність. Їх можна встановити практично в будь-гаражний отвір.

Самостійний монтаж може стати причиною ненадійності воріт

2. Економія місця всередині і зовні. Ворота відкриваються вертикально, у відкритому положенні розташовуються під стелею. Це суттєво економить простір. Якщо машина зупинилась близько від воріт, ворота розпашні відкрити неможливо, а ось секційні – запросто. На відміну від відкатних моделей, секційні не потребують додаткового простору збоку.

Монтаж секційних воріт 3. Хороша тепло — і шумоізоляція, яку забезпечують сендвіч-панелі. Ущільнювач монтується по всьому периметру воріт. Він не мнеться і не дає виникнути зазорам між панелями, забезпечуючи захист від шуму і холоду.

4. Безпека і простота обслуговування. Секційні ворота забезпечують серйозної автоматикою, що спрощує їх використання.

5. Довговічність. У дачному гаражі, при дотриманні правил експлуатації, здатні служити до 15-20 років.

Як роблять гаражні секційні ворота ? 6. Надійний захист. Секційні ворота добре протистоять несанкціонованому проникненню у гаражне приміщення, можуть витримувати дуже серйозні ударні навантаження.

7. Зручність. Ворота без зусиль відкриваються і закриваються за допомогою пульта.

8. Сучасний дизайн. Такі ворота виглядають елегантно і престижно. Є можливість стилізувати сендвіч-панелі під дерево чи пофарбувати в потрібний колір.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що незважаючи на просту конструкцію, без певних навичок зібрати ворота самостійно досить складно. Монтаж краще довірити професіоналам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: