Як вибрати самокат?

Самокат володіє масою достоїнств, в порівнянні з іншим транспортом, серед яких легкість в управлінні, невелика вага, компактність розмірів і хороша швидкість.

Крім того, він є дуже корисним пристроєм, який розвиває опорно-руховий апарат людини, тренує координацію рухів, м’язи ніг, рук, преса і багато інших. Перш ніж йти в магазин необхідно заздалегідь визначитися, який саме самокат ви плануєте купити.

Самокати подобаються дітям і дорослим

Існують самокати для їзди по місту, оснащені складним механізмом, і трюкові моделі для екстремалів з невеликими колесами, а також самокати для дітей і дорослих, триколісні й двоколісні моделі.

Вибираючи модель самоката, враховуйте його вантажопідйомність

Як вибрати самокат дитині?

Дитячі самокати більш яскраві і барвисті, стилізовані під героїв улюблених мультфільмів, вони можуть бути оснащені ігровою панеллю попереду і невеликий кошиком для іграшок. Але найголовніше, в дитячих самоката передбачена можливість регулювання керма по зростанню, що дуже зручно.

При виборі такого транспортного засобу важливо звертати увагу на довжину платформи. Вона повинна становити не більше 30-40 см, Інакше дитині буде просто незручно на ньому кататися. Крім того, незважаючи на красу багатьох дитячих самокатів, виконаних з пластику, перевагу краще віддати металічним моделям. Вони більш міцні і довговічні.

Коли дитина виріс з коляски, але ще повільно ходить, допоможе самокат

Якщо ваша дитина вперше вирішив освоїти самокат, то для нього, як не можна краще підійде триколісний або навіть чотириколісний варіант. Такі самокати володіють більшою стійкістю і допомагають набагато швидше опанувати перші навички їзди без ризику втратити рівновагу. А ось двоколісний самокат або навіть беговел можна купити «водієві зі стажем» або дітям старше.

Як вибрати самокат дорослому?

Компактні і мобільні самокати оцінили і дорослі: це прекрасний спосіб забезпечити себе необхідною фізичним навантаженням і скоректувати вагу. Моделі для дорослих розраховані на більш високі навантаження, ніж дитячі. Вони здатні витримати вагу від 50 до 100 кг.

Кататися на самокаті - одне задоволення

Природно, рама такого транспортного засобу має бути виконана з міцного металу, колеса з зносостійкого матеріалу. Найбільш популярні поліуретанові колеса, які відрізняються хорошою зносостійкістю і не створюють багато шуму під час їзди.

Існує багато видів самокатів

Важливий момент при виборі самоката (як дорослого, так і дитячого) — це якість підшипників для коліс, які впливають на швидкість їзди. На цьому не варто економити. Фахівці рекомендують вибирати підшипники для дитячих самокатів ABEC5, для дорослих — ABEC7 або ABEC9.

Супертрюки на самокаті Ще один важливий момент для будь-якого самоката – це ручний передній тормоз. Зверніть увагу, він повинен блокувати і заднє колесо, що запобігає падіння під час різкого гальмування.

Валіза-самокат - креативна новинка виробників

Як зберігати самокат?

Самокат сам по собі має невеликі габарити і зберігати його нескладно. Однак для більшої зручності у багатьох моделях передбачений складаний механізм. Він буває двох видів:

— кермо складається з переднім колесом;

— у підстави.

Багато моделі самокатів складаються і забезпечені чохлами

Різниця між ними полягає в тому, що перший варіант більш компактний. Однак під час їзди в погану погоду є ймовірність забруднити руки під час складання самоката.

Як відремонтувати самокат?

Звичайно, ніхто не застрахований від поломки самоката. Особливо, якщо це трюкова модель, яка відчуває на собі основне навантаження. Найчастіше поломок схильна найголовніша частина транспортного засобу — колеса, а якщо точніше, то їх підшипники. Про поломки такої деталі може говорити поява сторонніх звуків під час їзди. Заміну підшипників можна довірити фахівцеві або зробити це самостійно.

Догляд за самокатом. Розбираємо і збираємо трюковую модель Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допоможе вам у виборі самоката.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: