Як вибрати садові гойдалки?

Садові гойдалки викликають приємні асоціації. Що може бути краще, ніж довгими літніми вечорами віддаватися мирного ничегонеделанью, зручно розташувавшись на м’якому сидінні і споглядаючи справу рук своїх (в нашому випадку – садовий ділянка).

Садові гойдалки подобаються дітям і дорослим

Навіть якщо облаштування ділянки попереду, ще не побудований будинок, ні лазні і не розбиті клумби, гойдалки дозволять створити маленьку зону релаксації, де так приємно відпочити після фізичних вправ у теплиці і на грядках. Але щоб покупка радувала, обирати їх слід з розумом.

На що звернути увагу, вибираючи дачні гойдалки

1. Розмір і розрахункова навантаження. Вони можуть бути двох — або тримісні і витримувати вагу від 120 до 350 кг. Якщо сім’я невелика (у сенсі габаритів), то можна обійтися полегшеною версією, вона вийде набагато дешевше.

Одномісні гойдалки стануть прикрасою вашої дачі

2. Матеріал каркаса і його розміри. В ідеалі він повинен бути виконаний з товстих сталевих труб, які не погнуться, навіть якщо на гойдалках вирішать пострибати діти.

3. Вага виробу. Чим важче модель (зазвичай маса становить 30-90 кг), тим складніше її переміщати по ділянці, але стійкість гойдалок із збільшенням маси зазвичай виграє.

Як вибрати садові гойдалки? 4. Практичність гойдалок. Виробники прагнуть до того, щоб зробити свою продукцію максимально зручною. Вони обладнали її підсклянниками або невеликими полицями (там можна зберігати дрібниці: книги, пляшки з водою і так далі), забезпечують знімними чохлами, які захистять оббивку під час негоди, і москітними сітками (садові гойдалки, наприклад, мають зручний чохол з гачками, якому не страшний сильний вітер).

Дах мають більшість сучасних моделей, проте слід уважно вивчити її матеріал – далеко не завжди він буває водовідштовхувальним. Корисною може виявитися функція розкладання – в цьому випадку сидіння можна перетворити на повноцінне спальне місце.

Гойдалки стануть улюбленим місцем на дачі

5. Особливості виробництва. У Росії представлені моделі трьох країн виробників: Росії, Білорусії та Італії. Всі вони відрізняються вартістю і якістю виконання. І якщо говорити в цілому, то моделі російського виробництва часто стають кращим вибором, якщо важливо купити не дуже дорогу гойдалка непоганої якості.

Плюсом багатьох вітчизняних виробників є ряд додаткових послуг – вони можуть доставити до місця і зібрати.

Садові гойдалки можна зробити самостійно

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує познайомитися зі статтею про найкрасивіших кольорах в світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: