Як вибрати протитечія для басейну?

Протитечія — спеціальний механізм, який утворює в нерухомому обмеженому просторі води сильний потік.

Пристрій з вигляду схоже на насос, що працює від електропостачання. При своїй роботі він втягує воду з басейну і з великою силою виштовхує знову її у водойму.

Протитечія зробить плавання ще приємніше

В результаті відбувається рух води, створюється ефект течії. Діти обожнюють грати зі струменями води, при цьому вони природним чином вчаться плавати. Як бонус дамам — насолода гідромасажем і можливість швидко схуднути, займаючись спортом вдома. Потужний потік води надає розслабляючу дію, підвищує еластичність м’язів і тонус шкіри.

Види протитечії

1. Сучасні протитечії розрізняють за типами способу установки: — Стаціонарні пристрої. Насос монтується в борт при будівництві басейнів. Пристрої вбудовують капітально з бетонних і пластикових споруд. Їх відрізняє високий рівень потужності. Стаціонарні апарати роблять із сталі, латуні і бронзи.

Протитечія для басейну

— Навісний протитечія. Він кріпиться вже після установки басейну прямо на бортик водойми. Його використовують у капітальних водоймах і в тимчасово встановлених басейнах на літо. Навісний пристрій може бути виконано також з міцного пластику.

Навісний протитечія для басейну 2. По потужності відрізняють два типи: — Одноструменевий протитечія. Підійде для дачного басейну. Утворене ним рух води добре підходить для ігор, а також дозволяє отримати масаж м’язів. — Двухструйный агрегат. Він забезпечить широкий потік води з великою потужністю. Пристрій даного виду оснащується пультом дистанційного керування. З його допомогою можна регулювати швидкість, потужність потоку самої води, напрям, насичуваність струменя бульбашками.

Встановлення обладнання краще довірити фахівцям

Редакція сайту bestfacts.com.ua нагадує, установку протитоку потрібно довіряти лише професіоналам. Любителям здорового способу життя ми рекомендуємо ознайомитися зі статтею про те, як ефективно боротися з втомою.