Як вибрати офісне крісло?

Успішна продуктивна діяльність будь-якого співробітника залежить, головним чином, від того, наскільки правильно організовано його робоче місце.

Гарне офісне крісло - частина успіху вашого бізнесу

Не останню роль тут відіграє комп’ютерне крісло, оскільки на ньому люди, що працюють в офісі, проводять більшу частину свого робочого часу.

На що звернути увагу, вибираючи офісне крісло?

1. Практичність. Оскільки в колективі співробітники то і справа змінюються, керівникам фірм вигідно оснащувати офіс меблями, яка підходила б під різні вагові категорії. Так, крісло повинно бути не тільки зручним, але ще і дуже міцним. Від цього буде залежати термін експлуатації виробу.

Практичні крісла обов'язково дорогі

2. Матеріал виготовлення. Основа конструкції повинна бути з міцного сплаву, а сидіння і спинка оббиті зносостійким матеріалом, який пропускав би вологу і повітря.

3. Додаткові опції крісла. Дуже важливо, щоб воно було оснащене механізмом, що дозволяє регулювати висоту сидіння, а також рівень нахилу спинки. Деякі крісла надають можливість приймати не тільки сидяче положення, але також напівлежаче і лежить. Такі моделі підійдуть тим, хто проводить за роботою більше восьми годин.

Гравітаційні крісла-трансформери можуть замінити ліжко

Підлокітники — важлива частина офісних крісел, на якій краще не економити. Завдяки їм втому, що виникла в руках і кистях, можна буде легко усунути.

Огляд офісних крісел Людям, працюючим за комп’ютером більше чотирьох годин, підійде крісло з підголовником. Він допоможе зняти втому з шиї і плечового пояса. 3-хвилинні перерви в такому кріслі — хороша профілактика шийного остеохондрозу.

4. Ергономіка. Редакція bestfacts.com.ua рекомендує вибирати крісла, сидіння яких повторює вигини стегон. Це сприяє правильній посадці тіла.

У деяких кріслах можна регулювати кут нахилу спинки

Найбільш зручна спинка крісла, яка має два або навіть три крила. Вона допоможе прийняти спині пряме положення і виключить викривлення хребта і поява болів.

5. Дизайн. Офіс — обличчя фірми, тому важливо, щоб тут все було гармонійно. Кричущі кольори, екстравагантні моделі не прийнято вибирати ні для робочого кабінету керівника, ні для співробітників.

Офісне крісло для роботи стоячи

Що робити, якщо крісло саме опускається?

Мимовільно опускається крісло — справжня проблема, вредящая повноцінному ходу роботи будь-якого спеціаліста. За комп’ютером неможливо працювати, поки не вибереш саме зручне положення для тіла. Тому важливо мати справний офісне крісло. Але якщо вам не пощастило і у спадок від попереднього співробітника дістався неробочий крісло, можна спробувати його замінити або виправити наявне самостійно.

Як зробити щоб газліфт в офісному стільці або в кріслі не опускався Варіантів для усунення неполадок з газліфтом є безліч:

1. Розібрати газліфт і зняти підшипник разом з шайбами. Потім на шток встановити трубку-розпірку, діаметр якої становить 16-20 мм. Це дозволить зафіксувати шток у висунутому положенні. Далі кріпляться шайби і сам підшипник. Всю цю конструкцію поміщаємо в колишній чорний пластиковий каркас або створюємо новий з пластикової каналізаційної труби. Головне, прибрати все в чорний корпус. До речі, розпіркою може служити будь-яка міцна запчастину.

Можна вибрати модель крісла, в якій нема чому ламатися

2. Вийняти пластикову втулку, вона знаходиться у верхній частині пластикового корпусу, що звільнився обсяг наповнити твердими матеріалами – газетою, тканиною, гіпсової сумішшю. Потім помістити в циліндр корпус і зафіксувати втулку.

Ремонт комп’ютерного крісла від майстра 3. Опустити кожух газліфта, максимально обмотати газліфт скотчем або ізоляційною стрічкою. В результаті підьомний механізм намертво зафіксується в стані «підйому» і більше не буде опускатися вниз. Даний механізм буде завжди знаходитися на тій висоті, яку встановили при фіксуванні скотчем. Редакція bestfacts.com.ua запрошує вас познайомитися зі статтею про найбільш високооплачуваних професій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: