Як вибрати нітратомір?

В даний час екологічно чисті продукти на магазинних прилавках стають великою рідкістю. Тим не менше, потреба в здорової їжі від цього не зменшується.

Побутові нітратоміри призначені для того, щоб бути впевненим, що обрані м’ясо і риба, консерви, кавуни, капусту, помідори, інші овочі та фрукти, дійсно містять мінімальну кількість нітратів. Купивши такий пристрій, можна сміливо йти на ринок або в магазин – прилад дасть точну інформацію, є продукт безпечним.

Нітратоміри допоможуть переконатися в безпеці продукту

Від того, наскільки простим і зручним буде експлуатація нітратоміра, від його здатності надавати точну і достовірну інформацію про рівень нітратів, що містяться в купленому товару, залежить здоров’я і навіть життя людини. Щоб вибрати кращий пристрій, слід знати, на що звертати увагу при підборі.

Чим небезпечні нітрати?

Простота експлуатації нітратоміра

Це, мабуть, найважливіша характеристика. Враховуючи, що працювати з ним доведеться зовсім непідготовленій людині, то слід вибрати прилад, найбільш простий в управлінні, з зрозумілих русифікованим меню і мінімальною кількістю кнопок. Якщо після прочитання інструкції, яка додається в комплекті, не залишилося питань по використанню техніки, значить, вибраний нітратомір даному параметру відповідає.

Для побутових потреб підійде простий прилад

Функціональність

Деякі моделі нитратомеров оснащені великою кількістю не зовсім потрібних в побуті функцій. Найбільш затребуваними, є прилади, у яких є в наявності декілька програм діагностики, основних продуктів харчування: м’ясо, риба, овочі і фрукти.

Побутовий прилад повинен діагностувати основні продукти

Достовірність результатів

Точність і достовірність отриманого результату є не менш важливим показником, оскільки велика похибка зробить висновки про безпеку продукту сумнівними, а нездатність приладу враховувати вагу людини при визначенні добової норми робить нітратомір непридатним для перевірки дитячого харчування.

Компактність

Важливим параметром при виборі нітратоміра є його вага, розміри і можливість тривалого використання без підключення мережі або частої заміни батарейок. Громіздкий прилад навряд чи підійде для перевірки продуктів на багатолюдному ринку або в магазині. Часта зміна батарейок дорого обійдеться для ощадливих господарів.

Нітрати в овочах та фруктах: як від них позбутися? Зверніть увагу на компактні, маловесные моделі, з можливістю зарядки акумуляторів за принципом стільникових телефонів. Коли марка і модель нітратоміра вже обрані, редакція bestfacts.com.ua рекомендує уточнити, сертифікована дана продукція. Наявність сертифіката говорить про те, що обраний прилад відповідає всім вимогам безпеки і якості.

Середовище проживання. Нітрати Також ми запрошуємо вас ознайомитися з матеріалом про те, як ефективно використовувати мультиварку.