Як вибрати мультиварку?

Мультиварка – сучасна техніка, яка для багатьох господинь стала незамінною помічницею на кухні.

Якщо ви зайняті і на приготування їжі у вас просто не вистачає часу, то така техніка вам необхідна.

В мультиварці можна приготувати тисячу нових страв

Смаження, варіння, приготування овочів і риби на пару, випікання хлібобулочних виробів, приготування дивовижних десертів – все це можна зробити, використовуючи всього лише один предмет. Але як правильно вибрати мультиварку? На що необхідно звернути увагу? Ми коротко розглянемо основні моменти.

Важливі характеристики хорошої мультиварки

— Обсяг. Перед тим як вибрати мультиварку, слід визначитися, на яку кількість осіб це «диво техніки» буде готувати. Від цього критерію буде залежати обсяг і необхідна продуктивність моделі, її можливості. У продажу є мультиварки, об’єм чаші яких — 6 літрів, які без проблем приготують страви для великого сімейства, і більш компактні моделі, які розраховані на невелику кількість порцій – трилітрові.

Мультиварка може приготувати вечерю до вашого приходу

— Потужність. Тут це не буде винятком. Саме потужність є одним з головних критеріїв. Від неї залежить і швидкість приготування страв. Зазвичай діапазон потужності мультиварки може варіюватися від 490 до 1400 Вт. Проводячи різні порівняльні «процедури», дослідниками було виявлено наступне: найбільша частина моделей має потужність приблизно 500 – 800 Вт, для невеликої сім’ї з трьох чоловік підійде модель з потужністю 800 Вт. Володіючи високою потужністю, мультиварка працює швидше, ну, а від потужності залежить і ціна, що саме по собі логічно.

Як вибрати мультиварку? Яку краще купити? — Режими роботи мультиварки. Навіть найпростіша модель буде володіти декількома функціями приготування їжі, які цілком влаштують споживача. Так що про велику частина роботи на кухні можна просто забути. Кількість режимів роботи може бути різна, але в основному воно становить від 3 до 8. Для стандартного типу розроблено 7 основних режимів роботи:

1. «Гречка» — режим для приготування різних каш і гарнірів. Це може бути горох, квасоля, рис.

2. «Плов» — приготування рису і морепродуктів, м’яса з овочами. Винятком не стануть страви з картоплі і макаронів.

3. «Молочна каша» — приготування каш. Це буде чудовим варіантом для приготування завтра для вашої родини.

В мультиварці можна випікати хліб, пироги і бісквіти

4. «Тушкування» — це складніший процес. Тут можна приготувати більш різноманітні страви з рису, овочів і м’яса.

5. «Випічка» — режим для випікання і смаження продуктів. Виготовлення кексів і шарлоток, пирогів. Запікання м’яса цілком і шматочками.

6. «Розігрівання». Один з найбільш необхідних режимів. Це дуже зручно і практично. Страви не тільки розігріваються, але і можуть перебувати довгий час у теплому стані.

7. «Відстрочка старту» може бути до 12 – 13 годин. Це дуже практичний і зручний режим, який дозволяє приготувати страви саме тоді, коли це необхідно. При чому всі інгредієнти закладаються в мультиварку і виставляється необхідний режим, а старт може бути надана і без присутності господині. Наприклад, до вашого приходу з роботи.

— Ергономіка і керування. Зверніть увагу на корпус мультиварки. Важливо щоб він не тільки добре вписувався в інтер’єр вашої кухні, але так само був зручним у використанні. Управління — практично у всіх приладів сенсорне, хоча можна зустріти і кнопкове, але це рідко.

Як вибрати мультиварку — Комплектуючі. Зазвичай набір є мірний стакан, ложка, черпак, ємність для парового приготування. Вони дуже важливі для правильного функціонування мультиварки. Слід подивитися, чи є вони в наявності.

В комплект мультиварки можуть входити різні пристосування

— Матеріал виготовлення мультиварки (пластик або метал). Переваги пластику полягають у тому, що він менше нагрівається, а метал більш міцний. Найчастіше металом служить нержавіюча сталь.

— Покриття в мультиварці. Може бути антипригарним тефлоновим або ж з мармуровим напиленням. З точністю можна сказати, що на смак їжі це ніяк не вплине. Важливо пам’ятати, що після кожного приготування мультиварку потрібно мити теплою водою.

Як помити мультиварку? Редакція bestfacts.com.ua вважає, що мультиварка – дуже зручна річ на кухні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: