Мед відомий з давніх часів, але не втрачає своєї популярності. Солодке ласощі по душі багатьом. Крім того, що мед смачний, він благотворно впливає на організм, стимулюючи імунітет, позбавляючи від недуг і повертаючи молодість.

Мед - смачний і корисний продукт

Популярний продукт давно став предметом підробки, тому вибрати дійсно хороший мед буває не так просто.

Гречаний мед повинен бути темним і ароматним

1. Для початку варто визначитися, який потрібен мед. У цьому випадку пошуки будуть швидшими та продуктивними. Будь-мед зміцнює здоров’я, добре лікує застуду, стоматит, покращує обмінні процеси, підходить для обгортання, але у різних видів цього продукту є і своя спеціалізація.

Мед - природна ліки

Так, гречаний мед допоможе при гіпертонії і налагодить білковий обмін; липовий позбавляє від бронхітів і нежиті, допомагає впоратися з астмою; акацієвий надає заспокійливу дію, допомагає при хворобах шлунково-кишкового тракту; вересовий благотворно впливає на судини і стимулює апетит; каштановий корисний при хворобах серця.

Мед з горішками - подвійна користь

2. Перед покупкою мед краще спробувати. Він обов’язково повинен сподобатися на смак. Наші предки вірили, що так наш організм сам вибирає те, що для нього краще. Якщо вже смак не захоплює, користі від такого ліки буде не так багато. У магазинах мед набагато дешевше, ніж на приватних подвір’ях, але якість його дуже часто більш ніж сумнівне. Спробувати ж продукт немає ніякої можливості.

Як вибрати мед «При купівлі мед потрібно пробувати, але ні в якому разі не говорити продавцю, що не розбираєтеся в його сортах. Не можна купувати продукт на вулиці, наприклад, у циган. Більш, ніж ймовірно, що вам продадуть підробку. Гнатися за дешевизною – собі дорожче», — радять пасічники.

Липовий мед дуже популярний

3. Рідкий мед купують тільки з початку липня до листопада. Далі він кристалізується і рідким бути перестає. Свіжий мед буде трохи мутнуватим, прозорим він бути не повинен. Зрілий мед має густу консистенцію. Його можна без праці накрутити на ложку, він буде стікати тонкою цівкою, не рватися.

Як вибирати справжній мед — найпростіший спосіб Редакції «bestfacts.com.ua» бажає удачі у виборі меду і пропонує познайомитися з правилами його зберігання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: