Як працює електронний відлякувач комарів?

Останнім часом в якості засобу захисту від комах активно пропонується електронний відлякувач комарів ультразвукового типу.

Комарі - супутники літа

Новинка з’явилася на ринку всього кілька років тому, і багато людей вже охоче їй користуються, убезпечивши себе від цих небезпечних комах.

Види електронних відлякувачів для комарів

1. Для будинку, квартири або дачі ідеально підходять стаціонарні зразки, які можна під’єднати до мережі. Вони дають непоганий ефект на великій відстані і можуть захистити від комах навіть у просторому приміщенні. Але все ж необхідність постійного підключення до мережі – це великий мінус для такого обладнання, яке деколи буває необхідним далеко від комунікацій та житлових будинків, на відкритій місцевості.

Комарі здатні доставити максимум незручності

2. Спеціально для такого випадку створений другий тип обладнання, мобільний. Виконують його у вигляді брелока, і він може живитися від батареї. Пристрій здатне позбавити від комариної тортури в лісі або на рибалці, а значить, ідеально для мандрівників.

Принцип роботи електронного відлякувача

Визначена частота звуку має цілком конкретну дію на цих комах: якщо подавати сигнал, копіюючи частоту писку, який сигналізує тривогу для цих істот, комарі прагнуть як можна швидше покинути ворожу для них територію.

Відлякувач комарів на вулиці Для людини такий звук практично нечутний, але на комах цього виду він впливає стовідсотково. Ультразвук абсолютно безпечний для людей, і тому приладом можна користуватися взагалі без обмежень. Єдина турбота володаря портативного пристрою – це необхідність стежити за зарядом, щоб не опинитися раптово беззахисним.

Від комарів і кліщів – народні засоби, Деякі пристрої можуть видавати сигнали інших частот – вони змушують комарів негайно сідати і завмирати. Такий «сигнал дощу» дещо менш ефективний, і тому застосовують її рідко.

Любителям відпочинку на природі редакція bestfacts.com.ua нагадує, що набагато небезпечніше комарів — кліщі. Про те, як захистити себе від цих комах наша наступна стаття.