Як повернути коханого?

У будь-яких відносинах бувають кризові моменти. Хтось справляється з ними, іншим це з різних причин не вдається. Тоді стосунки закінчуються, і люди розлучаються. Що робити, якщо від вас пішов коханий чоловік?

Що зробити, щоб повернути його? Про все це ви дізнаєтеся в нашій статті.

Як повернути кохану людину

Найчастіше, коли йде кохана людина, партнер тут же кидається за ним навздогін і намагається повернути. Однак це ні до чого доброго не приводить. Єдиний вірний крок – відпустити людину, а самої спокійно все обміркувати.

1. Щоб повернути коханого, вам необхідно час. Тому не чекайте блискавичних результатів і наберіться терпіння. Пам’ятайте про те, що зруйнувати завжди легше, ніж побудувати, особливо заново.

2. Обов’язково проаналізуйте ваші відносини. Зважте всі «за» і «проти» того, щоб намагатися повернути людину. Якщо все ж вирішили повернути, переходьте до наступного етапу.

3. Подумайте про те, в чому ви могли провинитися в цих відносинах. Можливо, вашій коханій людині не вистачало уваги. Може бути і так, що його (уваги) було дуже багато: ви постійно стежили за тим, де і з ким він, що робить і що є далеко від вас. Такий натиск неймовірно складно витримати. Кожна людина хоче навіть у шлюбі залишатися незалежним, хоча б у дрібницях. Усвідомте свої помилки і зробіть правильні висновки.

В розставанні винні двоє. Подумайте, в чому може бути ваша вина?

4. Потім беріться за себе. Так, саме за себе, а не людину. Пам’ятайте про те, що якщо будете стояти на місці і чекати, забувши про себе і своєму розвитку, нічого не повернете. Займіться своєю зовнішністю і здоров’ям. Якщо з цим все в порядку, а от готуєте погано, прийміть за освоєння кулінарних рецептів.

5. Візьміть собі за правило завжди добре виглядати і при зустрічі з коханою людиною вести себе стримано. Розставання може стати непоганим приводом для вашого «нового» знайомства. Бігати за ним по п’ятах – не вихід. Намагайтеся не показувати своїх страждань. Будьте попереджувальної і ввічливою, а ще – чарівною і привабливою.

Чого хочуть чоловіки? 6. Перший час краще взагалі по можливості не зустрічатися: вам обом слід трохи відпочити один від одного і подумати. Однак через якийсь час, коли ви відчуєте, що повністю оволоділи собою, беріться за більш активні дії. Частіше бувайте там, де він (найматися в його автосервіс, якщо ви перукар, не варто). Спробуйте дізнатися вашого улюбленого заново і дозвольте йому дізнатися вас з нової сторони. Шукайте одне в одному те, чого раніше не помічали.

7. Буде непогано, якщо до нього дійдуть чутки про те, як ви погарнішали і досягли успіху (неважливо в чому: в готуванні, бізнесі або спорті). Це має неодмінно пробудити у вашому улюбленому непідробний інтерес.

Чого ні в якому разі не потрібно робити

1. Бити на жалість. Це не допоможе, а лише дратуватиме вашого партнера, так як повністю переконає його у вашій повної нікчемності.

2. Принижуватися і благати повернутися. Такі прохання призводять до зворотного ефекту. Навіть якщо б повернувся, толку від цього мало, адже вам потрібен свідомий вчинок і, як наслідок, новий виток розвитку ваших відносин.

3. Намагатися помститися і взагалі вести себе агресивно. Тоді ваш партнер лише більше переконається в тому, що був абсолютно правий, коли кинув вас.

Щоб повернути коханого не треба тиснути на нього

4. Намагатися шантажувати дітьми. Ефект від такої поведінки, якщо і буде, то тимчасовий. Далі викличе лише злість. Крім того, діти не винні в помилках батьків, тому їх взагалі не потрібно втягувати в розборки.

Такі прийоми тільки ще більше віддалять від вас коханої людини, і тоді повернути його буде практично неможливо. Як ми говорили вище, вам необхідно заспокоїтися і все гарненько обдумати. Не варто вдаватися і до привороту. Такі речі, можливо, і дієві, але нечесні по відношенню до людини.

Кожен має право вибору, в тому числі – партнера по життю. Тому не варто вдаватися до подібних прийомів. Розумніше стати привабливішим і цікавішим, це набагато сильніше зможе притягти вашого улюбленого людини. Якщо коханий повернеться ваша совість буде чиста, і ви зможете будувати відносини заново.

Як повернути коханого з допомогою психології

Знову станьте для нього загадковою і бажаною

Існує багато психологічних прийомів, як вести себе в тій чи іншій ситуації. Якщо від вас пішов коханий, постарайтеся створити недолік інформації про себе. Нехай довкола вас панують отаке хмара загадки. На його запитання «Як справи?» спокійно відповідайте: «Спасибі, все добре». Це не буде дешевою спробою викликати ревнощі, а пробудить в ньому інтерес до вашої персони.

Пам’ятаючи про те, чого робити не можна, не піддавайтеся впливу провокаційних тем і питань. Намагайтеся всіляко піти від них. Тоді у вашого партнера не буде можливості переконати себе у вашому недосконалості.