Самі знамениті будинки в світі

Будинки, в яких мешкають привиди, швидко стають відомими, адже інтерес до них постійно підігрівається легендами. У світі багато будинків, які знає майже кожна людина, є такі будинки і в Росії.

Найвідоміші будинки з привидами

Існують будинки, які славляться не своєю історією або архітектурою, а тим, що там нібито мешкають привиди. Не можна сказати, що люди в це вірять, але історії про привидів і можливі місця їх появи завжди цікавили як місцевих жителів, так і туристів.

Приїжджаючи на екскурсію в той чи інший місто світу, нерідко туристи чують історії про старовинних будинках, в яких іноді з’являється силует колись жили там мешканців, змучених бранців, отруєних чоловіків або покинутих дітей. Легенд та історій безліч, вірити їм чи ні – справа кожного.

Замок Chillingham

Старий замок, який свого часу був і приватним володінням, і оборонним пунктом, і армійським бараком, і монастирем сьогодні славиться тим, що в ньому мешкають привиди.

Замок Chillingham найвідоміший будинок з привидами

У часи ведення Англією визвольної війни, замок Chillingham був оборонним пунктом, і за його стінами піддавали страшним тортурам ворогів, багато з них були безжально вбито. За твердженням очевидців, у приміщеннях замку час від часу лунають передсмертні крики колись закатованих людей.

Готель Stanley Hotel

Шанувальникам Стівена Кінга відома готель Stanley Hotel, знаходиться в Колорадо. Свого часу в одному з її номерів письменник придумав сюжет, а незабаром і зняв міні-серіал «Сяйво». Але не тільки присутність Кінга і голлівудські зйомки зробили цей готель популярною.

Вона викликає непідробний інтерес завдяки привидам, її населяють. Привид першого господаря готелю разом з дружиною вже не один раз з’являвся перед відвідувачами. Періодично з вільних номерів лунають дивні звуки, а стоїть в холі фортепіано несподівано починає грати.

Loftus Hall

Знаходиться в Ірландії замок Loftus Hall побудований на місці, де раніше стояв старовинний замок чотирнадцятого століття. Згідно з легендою, в 1870-му році в ворота замку постукав самотній подорожній, який опинився привидом. Через деякий час раптово померла дочка господарів, а будинок наповнили привиди.

Loftus Hall відомий будинок-замок, обріс легендами

Після того, як місцевий священик провів вигнання злих духів, привидів у замку не стало. За чутками, тільки примара раптово померлої дівчини періодично бродить по коридорах Loftus Hall.

Лондонський Тауер

Мабуть, найвідомішим будівлею, яке відвідують привиди, є лондонський Тауер. Раніше в ньому розташовувалася в’язниця, в якій було закатовано, страчено і вбито безліч людей. Його стіни пам’ятають жорстокі тортури.

Лондонський Тауер - знаменитий будинок британських монархів

Сьогодні в Тауері часто з’являються численні примари колишніх ув’язнених. Найвідоміші з них – обезголовлені королеви Анна Болейн і Джейн Грей, а так само зарубленная катом графиня Солсбері.

Найвідоміші будинки у світі

Є будинки, які відомі практично кожному. Така популярність може бути пов’язана з надзвичайно високою вартістю, місцезнаходженням, незвичайною архітектурою, багатою історією з ним пов’язаної або особою його власника.

Будинки-рекордсмени, які потрапили в Книгу рекордів Гіннеса, які є найвищими, самими незвичайними або найдорожчими в світі, відразу стають знаменитими. Відомо про будинки – історичних пам’ятниках і будинках – унікальних з точки зору архітектури.

Лувр

Палац, який більше нагадує феодальну фортеця, звели в 1200-му році під час правління Філіпа-Августа. Спочатку Він призначався для зберігання королівських сувоїв і коштовностей. При Карлі V стара фортеця була перетворена в прекрасний палац.

Лувр найвідоміший палац-музей в Європі

Сьогодні Лувр – найвідоміший музей світу, в якому представлена ексклюзивна колекція образотворчого мистецтва.

Вестмінстерський палац

До 1529-го року Вестмінстерський палац служив англійським королям столичною резиденцією. Він знаходиться в Лондоні і стоїть на самому березі Темзи. Ця будівля вважається візитною карткою Лондона. Знаменитий Біг-Бен — одна з веж цього палацу. Сьогодні він являє собою символ Великобританії. Вестмінстерський палац відомий всьому світу, в кінці минулого століття його включили в список всесвітньої спадщини Юнеско.

«Білий дім»

Знаходиться у Вашингтоні офіційна резиденція американського президента назву «Білий дім». Особняк побудований в 1800-му році в палладіанському стилі. Спочатку він називався «Президентським осібно».

«Білий дім» найвідоміше будівлю в США

Сім’я кожного президента США проживає в період його президентства на двох поверхах будинку. Два поверхи є цокольними, ще два призначені для громадських прийомів. Зображення «Білого дому» можна бачити на двадцятидоларової купюрі.

Найвідоміші будинки в Росії

Деякі будинки в Росії вважаються її візитною карткою. За ним судять про красу архітектури і багатющою російської історії. Перерахувати всі найбільш видатні будови складно, адже в такій величезній країні, як Росія їх надзвичайно багато. Можна написати лише про деякі.

Петергоф

Побудований ще при Петрові I знаменитий Петергоф і сьогодні залишається одним з найкрасивіших і популярних місць в Росії, її важливою пам’яткою.

Петергоф - улюблений будинок Петра I, який став визначною пам'яткою

Серед безлічі фонтанів, один з яких – позолочена фігура Самсона, височіє палац Монплезір і розкішний Великий палац, відомий майже кожному росіянину.

Будинок Павлова

Будинок, що нагадує всьому світу про страшних боях, що тривали у Волгограді (Сталінграді) в роки Другої світової Війни називається «Будинок Павлова». У цьому будинку тримали оборону радянські бійці під час Сталінградської битви.

Будинок Павлова зберігся до сьогоднішнього дня, він стоїть на площі Леніна. Після закінчення війни його відновили одним з перших. Будинок є символом героїзму, мужності і стійкості.

Садиба «Ясна поляна»

Ця садиба знаходиться в Тульській області. В даний час «Ясна поляна» — найвідоміший будинок-музей Льва Толстого, де письменник народився і прожив майже все життя. Будинок Толстого прекрасно зберігся. У ньому і сьогодні підтримується дух письменника світової величини, зберігається обстановка останнього дня його життя.

Самі знамениті будинки в Москві

Москва, як столиця Росії, може похвалитися чималим числом відомих всьому світу будинків. Серед них є старовинні будинки, які «вписані» в російську історію. Деякі будинки є своєрідним символом столиці.

Приїхавши в Москву, туристи мають можливість побачити багато найвідоміші будинки міста, відправившись на оглядову екскурсію.

Головна будівля МДУ

У післявоєнні роки В СРСР було вирішено побудувати кілька висотних будівель. Одним з них стала Головна будівля МДУ. Довгий час воно було найвищим у столиці. Його висота – двісті сорок метрів.

Головна будівля МДУ найбільш впізнаване будинок у Москві

Будинок 36-ти поверхового університету знаходиться на Воробйових горах. У ньому розміщуються декілька факультетів, актовий зал та наукова бібліотека.

Єлисеївський магазин

У столиці на Тверській знаходиться Єлисеївський магазин або Гастроном №1. Цей будинок – один з найвідоміших в Москві. Він був побудований в кінці 18-го століття архітектором Матвієм Козаковим. Довгий час він був власністю родини Волконських, поки в кінці 19-го століття його придбав Григорій Єлісєєв.

Єлисеївський - найвідоміший магазин у Москві

Протягом декількох років минулого століття Гастроном №1 вважався символом щасливого і ситого життя. Сьогодні цей будинок з цікавою історією відомий всім москвичам.

До речі, за даними bestfacts.com.ua, найдорожчі будинки в Росії не завжди є самими знаменитими.