Самі незвичайні весільні традиції в світі

Ах, ця весілля. Церемонія ця запам’ятовується, як правило, на все життя, так і супроводжується вона часом самими незвичайними весільними традиціями. Скільки народів, стільки і звичаїв, як кажуть, часто досить специфічних.

Топ незвичайних весільних звичаїв країн світу

Грязьові ванни на весіллі в Швейцарії

У деяких областях і поселеннях Швейцарії досі збереглася традиція в день перед весіллям окатывать наречену з голови до ніг брудом. У самому прямому сенсі слова. Чим неприємніше жижа ця виглядає так пахне, тим більше радіють учасники цієї незвичайної процедури. При приготуванні цієї пекельної суміші в хід йде все: кетчуп, майонез, яйця, пиво, кефір, протухлі залишки їжі.

Весільні традиції в Швейцарії дивують

Так, крім прийняття смрадного душа, нареченій доведеться похід по всьому питним і іншим публічним закладам містечка у супроводі конвою з друзів нареченого, для демонстрації роззявам дотримання традиції. Вважається, що вже після такого приниження, всі інші майбутні витівки благовірного здадуться дружині дитячими пустощами. І скандалів у родині просто не буде. Та й не зазіхне на нечепуру таку більше ніхто.

Дивовижні весільні традиції Балі

На острові цьому місцеві жителі дотримуються найдавнішого звичаю перед шлюбною церемонією зубки молодятам підпилювати. Відразу шість штук кожного, різці та ікла. Ритуал такий символізує вступ в життя доросле, самостійне. Дівки з-під крила батьків перебираються під опіку обранців, знімаючи з них тягар турботи про себе. Віддуватись доводиться батькам наречених, вони повинні оплатити весілля, і допомагати осередкам новим суспільства балійського.

Весільні традиції Балі: молоді без зубів

За повір’ям аборигенів, непідпиляні зуби можуть стати джерелом звірячих інстинктів (ікла звірів у них ототожнюються з людськими), що неминуче призведе до бід. Крім цього, при такій процедурі виганяють із закоханих вади диявольські, також шість: гнів, пожадливість, заздрість, обжерливість, жадібність та дурість.

Дивні весільні обряди на Барнео

У племені Тудонг, населяющем острів Борнео, за старовинним звичаєм прийнято відчувати силу волі і організми молодят на міцність. Якщо вони проходять випробування, чекає їх нібито щасливе та безтурботне життя, а якщо ні, — не минути розладів і сварок, так страшного горя.

На Барнео молодят не пускають в туалет

А суть перевірки полягає в тому, що протягом трьох днів після шлюбної церемонії не можна подружжю ходити…в туалет. Доводиться їм забути про їжу і воду пити по ковточку. Розслабитися не дають їм варти-спостерігачі бачать. Ну, а хто сказав, що щастя легко дістається.

Дивні весілля в Кореї

У народів туцзя, що проживають на території КНР, є досить гірка і тужливий традиція. Наречена у них за місяць до весілля своєї починає щодня, як тільки сонечко ховається за горизонтом, плакати гіркими сльозами. Днів через десять, замість того, щоб розрадити, до неї приєднується мама, ще через стільки ж і інші родички, а напередодні самої весільної церемонії — подружки все поруч сльозами заходяться. Причому, під час плачу співаються усіма дамами цими спеціальні пісні.

В Кореї на весіллях багато плачуть

Навчали їх з раннього дитинства, оскільки вважається, що чим більше буде выплакано сліз, тим щасливіше і беззаботнее виявиться життя сімейне. Але це все квіточки порівняно з звичаями жителів Африки.

Незвичайні весільні традиції в африканських країн

Нігерія

Всі женихи племені Бо піддаються фізичному випробуванню, тільки пройшовши яке, він може взяти в дружини придивилася дівчину. В ряд шикуються всі численні родичі красуні, а майбутньому чоловікові необхідно пройти крізь цей натовп. Все б нічого, тільки от в цей час вони запекло лупасят його палицями. Минулого з радістю приймають в сім’ю, вважаючи, що він дозрів для одруження.

У Нігерії зберігаються незвичайні весільні традиції

А ось нігерійським нареченим, щоб вважатися справжньою красунею, доводиться перед весіллям протягом місяців набирати якомога більшу вагу. Їх віддають у спеціальні установи, де стежать за тим, щоб вони їли пшеницю кілограмами, та випивали літри жирного верблюжого молока. При цьому в рухах вони дуже обмежені.

Кенія

Тут новоспечений чоловік повинен місяць проходити в жіночому вбранні, щоб відчути на собі всі принади жіночого буття. А дружині в знак зміни статусу прикрашають руки візерунком чорно-червоного кольору.

Непал

Тут домовляються про майбутньої весільної церемонії майбутні матусі подружжя. Заздалегідь…Років через 15-20, коли малюки знаходяться ще у них в животах. Якщо ж народжуються два хлопця або пара маляток, заручини розривається. Але це не так дивно, як традиція народності невар, яка передбачає видавати дівчат заміж за фрукт, що символізує святого Вішну.

У Непалі про весіллях домовляються дуже заздалегідь

Руанда

Дружинам тут можна позаздрити. Їм дозволяється після весілля бити, штовхати, кусати і дряпати своїх чоловіків ночами, а вдень відпочивати від виснажливого заняття. Правда, недовго, всього кілька тижнів. Аборигени щиро вірять в те, що провівши такий ритуал, чоловіка на все життя позбавитися від злості, а значить, і сварок у родині не буде. У Росії, на щастя, зовсім інші звичаї.

Оригінальні весільні обряди і традиції в Росії

Незвичайні весілля на Кавказі

Чеченська республіка славиться самими скромними, мудрими і стриманими дружинами. В день весілля наречену тут ховають в куток, подалі від чужих поглядів. За звичаєм, їй забороняється розмовляти з родичами свого чоловіка, хіба що промовити вона може: «Пийте на здоров’я». Та й то у відповідь на прохання принести води.

За традицією в Чечні нареченим на весіллі заборонено розмовляти

По імені їх називати не можна, до речі. А при піднесення, наречену намагаються всіляко зачепити і розговорити. І навіть в колкостях змагаються, то зовнішність не та в неї, то ще щось дотепне придумають. Якщо дівчина піддається на провокацію і відповідає, — це говорить про дурниці її і нестриманість. Знати, не буде вона доброю дружиною. А в порожню чашку з-під води прийнято кидати гроші.

Старовинні російські весільні звичаї

Ну, а якщо точніше, то вибирає не він. За старовинною російською традицією, батьки зустрічають молодих з хлібом та сіллю. Закохані повинні від нього одночасно відкусити з різних сторін за знатного шматку. Хто відкусить більший, тому і бути в домі господарем. Також потрібно відламати однією рукою по шматочку, вмочити в сіль і дати з’їсти другому з подружжя. Це символізує, що молоді вже насолили один одному, і в майбутньому ображати свою половинку не будуть. Ділитися ним не прийнято. А їсти його потрібно парочці під час застілля, замість хліба. Таким чином, весь достаток в сім’ї залишиться.

Традиційний російський весільний коровай

Традиції традиціями, але деякі на весіллі дивують, наприклад, нарядами. На сайті bestfacts.com.ua є стаття про найбільш відомих весільних сукнях.