Самі непотрібні речі в світі

У будь-якому творчому процесі, будь то технічний виробництво або «робота думки», рано чи пізно є місце шлюбу. Про шлюби людської фантазії піде мова далі…

Найбільш корисні професії

Займатися дурницями – і отримувати за це зарплату. Чим не мрія? Виявляється, цілком здійсненне. Принаймні, у світі безліч непотрібних професій. Так, наприклад, можна влаштуватися роздільником яєць. Не сама захоплююча професія, але, виявляється, і такі люди потрібні на виробництві. Відокремлювати білки від жовтків зазвичай потрібно на великих кондитерських фабриках. Для цих цілей наймають «спеціально навченого людини. Не далеко пішли від своїх «колег» і так звані яєчні «нюхачі», які у фешенебельних ресторанах працюють на кухні та у їх обов’язку входить стежити за свіжістю яєць.

Для відділення білки від жовтка існує спеціальна професія і незвичайні пристосування

У майстрів манікюру та педикюру є альтернатива. Адже можна обслуговувати не тільки людей, але і…корів. Деякі ферми наймають фахівців з коров’ячого педикюру, адже у тварин з доглянутими копитами і настрій покращується, і надої вище, і потомство здоровіше.

По сусідству з педикюрних справ майстрами на корівнику розташувалися «витягачі мозку». Жахлива професія – виймати мозок з черепів тварин так, щоб виглядав він найбільш естетично і в кращому вигляді було підготовлено і подано в ресторані.

Людей з хорошим нюхом можуть прийняти на роботу не тільки сомельє, але і «обнюхивателем» пахв. Тестувати дезодоранти можна тільки досвідченим шляхом, тобто, обнюхавши пропотевшую пахвову западину. Цим і займаються такі фахівці.

Одна з найбільш непотрібних професій - обнюхиватель пахв

Любителів комфорту чекають на меблевих фабриках в якості експертів по зручності продукції. У завдання таких випробувачів входить сідати на м’які меблі та оцінювати її м’якість і комфортність.

Володарів неабиякого терпіння можуть найняти в якості «людини, що стоїть у черзі». Так, у Великобританії вже не перший рік існує ціла компанія, яка надає послуги такого роду. Не хочете стояти в черзі – розщедрюйтеся і спеціальний людина «зробить справу» за вас.

«Стояльщик в черзі» - теж профефссия

Втім, як стверджують представники середньої ланки, професії все корисні, а ось посад непотрібних – маса!

Самі непотрібні подарунки

Стара прислів’я говорить, що є хороші подарунки, погані і…книга. Так от, сміливо додати в цей список можна непотрібні подарунки. Порадувати шефа можна не тільки черговим щоденником або дорогий ручкою. Золоті скоби для степлера – те, чого ще немає на його робочому столі. Як і обтягнутою шкірою клавіатури, яка настільки міцна і, в той же час, ніжна, що продуктивність праці обов’язково підвищиться.

Для підлітка дуже оригінальним, але, безумовно, марним презентом стануть металеві джинси. Тканина з металевими нитками явно не протреться, але і від холоду не врятує.

М'які іграшки - подарунок приємний, але часто даремний

Не можна назвати зовсім вже безглуздим, скоріше, цілком традиційний, але від цього не менш непотрібний подарунок – м’яка іграшка для дорослого. За опитуваннями, займає лідируючу позицію в топі «бесполезностей». По сусідству з плюшевими ведмедями розташувалися також різні статуетки, сувеніри, несмачні картини і фоторамки.

А ось на перше місце в списку найбільш небажаних презентів потрапили шкарпетки і краватки. За ними слідують різні свічки і носові хустки. Якщо непотрібні подарунки даруються від браку фантазії, то вже даремні винаходи створюються від її надлишку…

Самі даремні винаходи

Майстрами по винаходу непотрібних речей вважаються японці. Мабуть, дуже вже багато креативу тісниться в їх головах. Так, на їх рахунку такі винаходи, як ліхтарик, який працює від сонячного світла і, відповідно, функціонує лише в сонячну погоду.

Переносна зебра виявилася марною ноу-хау

Портативна зебра – перейди проїжджу частину в будь-якому зручному для тебе місці. Для цього потрібно всього лише розкачати полімерний килимок через дорогу. Правда, в інструкції не рекомендується перетинати дорогу з інтенсивним рухом з допомогою такого засобу. Ще одне портативний пристрій – сходинка на дерев’яній ручці. У тому випадку, якщо сходинки стандартної сходи для вас занадто високі, підставте своє і зробіть пересування більш комфортним.

Вентилятор на паличці приносить сумнівну користь

Для тих, кому лінь чекати поки їжа охолоне, винахідливі японці придумали спеціальний міні-вентилятор, який кріпиться на палички для їжі або вилки (для європейців) і остуджує їжу. А ось для бажаючих схуднути інша «корисна річ – дзеркальна тарілка. Насправді, тарілка як би половинчаста, другу половинку якої становить дзеркало.

Дзеркальна тарілка імовірно допомагає схуднути

Авторучка з підігрівом. Щоб руки не мерзли, якщо доведеться багато писати на морозі.

Бажаючі поспати у вагоні метро тепер можуть не боятися ненавмисно сперся про плече сусіда. Шапка для сну в метро – нове слово у відпочинку під час поїздок у міському транспорті. Являє собою каску, з тім’яної зони прикріплений вантуз, який кріпиться на віконне скло, яке розташоване ззаду.

Одне з найбезглуздіших винаходів - шапочка для метро

Список непотрібних речей регулярно поповнюється. Ось такий природний відбір в світі високих технологій. Крім шапки для метро і телевізора для рибок у світі багато цікавих речей, наприклад, цукерки вагою в 14 кг. На сайті bestfacts.com.ua є цікава стаття про найцікавіші цукерках в світі.