Самі економічні автомобілі в світі

Незважаючи на престижність позашляховиків і їх високу ціну, навіть серед них є найбільш економічні моделі. Відомо про автомобілі з дизельним двигуном і авто, визнаному найекономічнішим в світі.

Найекономічніші позашляховики

Наявність позашляховика говорить про який відбувся статус його власника. Можливо, це і не так, але зі своїм завданням даний автомобіль справляється. Розумна людина і засоби намагається витрачати розумно, тому нерідко при купівлі звертає увагу на таке якість позашляховика, як його економічність.

Позашляховик Toyota Urban Cruiser зараз оснащується економічними дизельними двигунами

Треба зазначити, що комплектуючі до позашляховиків зовсім недешеві, у нього чималий паливний витрата, доріг цей автомобіль і в обслуговуванні. І все-таки серед усього різноманіття, можна вибрати найбільш економічний.

Тойоту Urban Cruiser вперше побачили в 2009-му році. Спочатку вона була оснащена бензиновими двигунами, об’ємом 1,5 або 1,8 л. Пізніше компанія випустила спеціально для Європи цю модель з дизельним двигуном. Його обсяг – 1,4 л, а потужність – близько 90 кінських сил. Такий варіант Toyota Urban Cruiser став самим економічним дизельним позашляховиком. На міських магістралях автомобіль витрачає на кожні 100 км всього 5,3 л палива, а за містом – лише 4 л.

Ford Escape Hybrid найекономічніший позашляховик з бензиновим двигуном

А ось самим економічним бензиновим позашляховиком визнаний Ford Escape Hybrid. Об’єм його двигуна – 2,3 л, а потужність – до 133-ох кінських сил. Секрет економічності цього молодого всюдихода в його трифазному синхронному електромоторі, який надає позашляховику ще 94 кінські сили додатково. Таким чином, Ford Escape Hybrid оснащений двома «серцями», здатними працювати як по черзі, так і одночасно. При русі машини зі швидкістю до 40 кілометрів, працює тільки електромотор, коли ж швидкість вище 40 кілометрів, починає працювати бензиновий агрегат. Завдяки такому інженерного ходу, паливний витрата позашляховика дорівнює від 7 до 7,8 л. на 100 кілометрів.

Великі автомобілі рідко бувають економічними

Вищеназвані позашляховики є найекономічнішими серед своїх побратимів. Власники таких автомобілів не переплачують на автозаправках, при цьому виглядають солідно.

Самі економічні дизельні автомобілі

Сучасний автолюбитель знає, що дизельний автомобіль більш економічний, ніж бензиновий автомобіль. Ось як виглядає трійка лідерів у списку найбільш економічних дизельних автомобілів.

Mercedes Smart Fortwo Coupe 0.8 CDI входить в ТОП самих економічних автомобілів

На третьому місці знаходиться Mercedes Smart Fortwo Coupe 0.8 CDI. Він оснащений двигуном, обсяг якого – сімсот дев’яносто дев’ять сантиметрів кубічних. У змішаному циклі витрата палива складає всього 3,4 л на кожні 100 кілометрів.

На другому місці по економічності — VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 87g Trendline. Обсяг його дизельного двигуна – всього 1,2, а його витрата не перевищує 3,3 л. солярки на 100 кілометрів.

SEAT Ibiza ECOMOTIVE витрачає менше 3 літрів на 100 км

Перше ж місце за паливної економічності заслужено зайняв хетчбек SEAT Ibiza ECOMOTIVE. В середньому цей автомобіль витрачає всього 2,9 л. на 100 кілометрів. Серед екологічних автомобілів, саме цей підтвердив абсолютну перевагу.

Самі економічні автомобілі в Росії

Експертами та професійними гонщиками були протестовані в рівних умовах кілька автомобілів, які претендували на звання самого економічного в Росії. Так у 2012-му році лідером по економічності серед авто, що продаються офіційно в Росії, був визнаний Citroen С1. При досить компактних габаритів і потужності, рівній шістдесят вісім кінських сил, середній показник витрати палива на сто кілометрів склав всього лише 5,33 л.

Citroen С1 один з самих економних автомобілів на російському ринку

Друге місце за економічністю в Росії зайняв автомобіль Toyota Prius з середнім показником 5,7 л. Це гібрид, з-за цього не кожен автомобіліст бажає «зв’язуватися» з ним, так як це ускладнює всю систему і додає проблем з акумулятором. Seat Ibiza посів третє місце. Його витрата – трохи більше шести літрів.

Таким чином видно, що до числа найбільш економічних відносяться або гібриди зі своїми нюансами, або маленькі автомобільчики, де рівень комфорту не найвищий. Однак сьогодні автомобілісти все частіше звертають увагу не на потужність чи розвивається машиною швидкість, а на економічність. Саме через це дана тема актуальна.

Найекономічніший автомобіль у світі

Практично кожна автомобільна компанія світу прагне розробити самий економічний автомобіль. Хто є лідером, сказати однозначно неможливо, що пов’язано з використанням ними різних методів у досягненні максимальної економічності. На сьогоднішній день найкращих практичних результатів досягли фахівці німецького автопрому.

Volkswagen XL1 визнаний самим економічним автомобілем у світі

Навесні 2013-го року на виставці в Женеві Volkswagen представив економічний автомобіль XL1. Виробництво цієї моделі заплановано на 2014-ий рік. Економічність – головне достоїнство даної новинки. Відомо, що за межами міста XL1 витрачає всього 0,9 л. на сто кілометрів. Його силова установка — гібрид електричного і дизельного двигунів.

Відомо про одномісному боліді, створеному канадськими студентами. Його витрата – лише 0,0654 л. на сто кілометрів. Авто було представлено в Х’юстоні на конкурсі Shell Eco-Marathon. Назва боліда — Alerion Supermileage.

Примітно, але самі економічні автомобілі не завжди славляться низькими цінами. На сайті bestfacts.com.ua є стаття про самих дешевих автомобілях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: