Найвищі новорічні ялинки

Неможливо уявити собі новорічні дні без гарно прикрашеної ялинки. На міських площах їх встановлюють для урочистостей і святкових гулянь. Дізнаємося, які новорічні ялинки вважаються найвищими. Прикрашені новорічні дерева, які встановлюються у всіх великих містах світу, змагаються один з одним за красою, незвичайності і висоті. Є російський і загальносвітовий рейтинг найбільш високих і красивих ялинок.

Найвищі ялинки в Росії

В Росії існує рейтинг найбільш високих святкових ялинок. Поки що пальма першості за святковою красунею, яка радувала москвичів у 2013-му році, будучи встановленою на Поклонній горі в Москві. Її висота – сорок шість метрів п’ятдесят сантиметрів.

Найвищу ялинку у Росії встановлювали в 2013 році на Поклонній горі

Намагаючись побити рекорд столичної ялинки, в Єкатеринбурзі і в Красноярську піднеслися в 2014-му році новорічні святкові дерева, висота яких дорівнювала сорока шести метрам. Столиця Татарстану теж може похвалитися висотою їли. Вона склала сорок метрів.

Не завжди в містах встановлюють штучні новорічні дерева. Відомо про гігантської живої ялинки, яку встановили в російській столиці до 2014-му році. Висота її дорівнювала тридцяти метрів.

Найвищі і незвичайні новорічні ялинки

Місто в Бразилії прославився тим, що поставив на своїй площі величезну штучну ялинку. Її висота – сто десять метрів одинадцять сантиметрів. Назва міста – Аракаху. Спочатку це святкове дерево мало всі шанси стати претендентом на звання самого високого, однак під час монтажу частина конструкції обрушилася.

Незвичайна дизайнерська ялинка в Лондоні

Недарма Японію вважають найбільш прогресивної східною країною. Саме в її столиці можна було помилуватися незвичайною світловий інсталяцією ялинки, створеної художником Масару Одзаки. Ще одна незвичайна ялинка прикрасила Лондон. Ця світлова інсталяція складалася з шестисот неонових ламп.

Одна з найбільш незвичайних ялинок — ялинка з різнокольорових велосипедів. Не менш незвичайною — ялинка з труб ПВХ і пластикових п’ятилітрових барил. Пластикові пляшки для втілення своєї ідеї використовувала і дизайнер Іоланта Сидтин. Ця талановита жінка створила в Каунасі свій твір з сорока тисяч пластикових пляшок. Модний будинок Swarovski прикрашає щорічно в Цюріху кристалами власного виробництва цілу ялинку. Досить незвичайною визнана ялинка зі ста кілограм картоплі різного сорту. Її створили студенти в Перу. Книгою рекордів Гіннеса вона була названа найбільшою ялинкою з їстівних складових.

Так виглядає ялинка з магазинних візків

Оригінальна ідея виникла у художника Ентоні Шмітта, який в одному з торгових центрів Санта Моніки поставив ялинку із звичних всім магазинних візків. Для цієї споруди було використано вісімдесят шість возів. Дивно виглядала новорічне дерево з венеціанського скла. Вона була встановлена на острові Мурано. Віскі Jack daniel’s відомий на весь світ. Місто, в якому його проводять, вирішив черговий раз нагадати всім про це і спорудив ялинку із ста сорока наповнених віскі бочок.

Визначено та найдорожча в світі ялинка. Її вартість – більше одинадцяти мільйонів доларів. Настільки висока вартість пов’язана з тим, що для прикраси дерева були використані справжні коштовності. Новорічну красуню встановили в одному з найдорожчих готелів в Абу-Дабі. А от самої смачної вважається ялинка із справжнього шоколаду, яку створив шоколатьє з Франції Патрік Роджер. Ідея створення належить йому. При висоті десять метрів смачна красуня важила чотири тонни.

Найвища новорічна ялинка у світі

Ялинка-гігант, ялинка-рекордсмен, визнана Книгою рекордів Гіннеса найвищою, була встановлена напередодні улюбленого свята в Мехіко. Висота цієї святкової красуні склала сто десять метрів тридцять п’ять сантиметрів, що порівнянно з висотою сорокаэтажного будинку. На установку ялинки пішло два місяці. Двомстам робочим знадобилося майже вісімдесят метрів металевих гірлянд і триста тридцять тонн металевих конструкцій.

Оригінальна плаваюча ялинка в Ріо де Жанейро

Визначена і найвища плаваюча новорічна ялинка. Її встановили на металевій плаваючій платформі на озері у Ріо-де-Жанейро в 2007 році. Прикрашена трьома мільйонами лампочок, вона злетіла на вісімдесят два метри.

У світі є й інші дерева-рекордсмени. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про найміцніших рослинах.