Найвища дівчина у світі

Майже всі невисокі дівчата заздрісно дивляться вслід рослим топ-моделям. Чоловіки ж часто мріють бачити з собою яскраву і, обов’язково, високу супутницю з обалденной фігурою. Але на справі ж дівчини зростом понад 185 сантиметрів нерідко стають предметами насмішок і власницями образливих прізвиськ, ніж компліментів. Ще важче живеться самим високим дівчатам у світі. Ось вони:

Китаянка

Найвища дівчина у світі живе в Китаї. Зріст Яо Дэфэнь ні багато ні мало 236 сантиметрів. Причина такої висоти – пухлина мозку. Принаймні, винуватицею розмірів Гуллівера медики називають саме цю хворобу. Лікарі планують всебічно обстежити велетень і повірити, чи є можливість зробити Яо Дэфэнь операцію і позбавити від подальшої надбавки сантиметрів.

Яо Дэфэнь з’явилася на світ в досить бідній селянській сім’ї зі сходу Китаю. У п’ятнадцять років її зростання вже становило 205 сантиметрів. Сьогодні зростання дівчата на 5 сантиметрів більше зростання американки на ім’я Сенді Аллек, дівчина, яка до цих пір згадується в Книзі рекордів Гіннеса як найвища в світі. Більш того, Яо на десять сантиметрів вище знаменитого баскетболіста і співвітчизника Яо Міна. При величезному зростанні вага гигантши становить 180 кілограмів.

Найвища дівчина

Як зізнається сама 36-річна Яо, за наполяганням батька в юності вона працювала в цирку, а паралельно займалася баскетболом. Однак, з віком здоров’я китаянки почало погіршуватися, а після лікарі знайшли у Яо велику пухлину гіпофіза. Саме ця недуга стимулює організм дівчини до вироблення величезної кількості гормону росту, при цьому робить кістки пацієнтки дуже слабкими.

«Адже Я ніколи не буду вести нормальний спосіб життя, але дуже сподіваюся, що хоч колись зможу піклуватися про себе сама, ходити в магазин за продуктами і готувати їжу. А зараз все це для мене дуже втомлює», — зізнається Яо Дэфэнь.

Як каже брат гулливерши Яо Декинга, сестра зараз проходить курс ін’єкцій якогось речовини, яка може придушити гормон росту. А після очікується якраз обстеження, за результатами якого лікарі приймуть рішення, коли можна приступати до операції.

Варто зазначити, що перш ніж прийняти у своїй клініці нестандартну пацієнтку, лікарям довелося замовити спеціальну особливо міцну ліжко довжиною 2,5 метра. Певні труднощі чекали і медиків, які зіткнулися з наступною проблемою: медаппараты занадто маленькі для дівчини. А приблизна вартість необхідної їй операції становить 12,5 тисяч доларів або 100 тисяч юанів. Значної суми зажадає та реабілітація. Але всі фінансові витрати взяв на себе британський телеканал, який працює над фільмом про унікальну, найвищою дівчині у світі.

Тайка

У Книзі рекордів Гіннеса найвищою дівчиною-підлітком записана 18-річна Малі Дуангди, яка проживає у східному Таїланді. Її зріст становить 208 сантиметрів.

Надзвичайно висока Малі важить 130 кілограмів. І вона постійно продовжує рости. Ще зовсім малою Малі Дуангди була набагато вище своїх однолітків. Проблема такої висоти, як і в попередньому випадку, пухлини головного мозку, яка тисне на нерв. У 9-річному віці у дівчинки виявили захворювання. В результаті недуга викликав гормональний збій.

Найвища дівчина-підліток

Саме тому Малі, констатують лікарі, ніколи не перестане рости. Зараз найвищою дівчині роблять ін’єкції кожні три місяці вартістю приблизно 3200 доларів кожна. Все для того, щоб приборкати стрімке зростання тайки.

Величезний зростання приніс дівчині величезна кількість проблем. Коли Малі вчилася в школі, то постійно страждала від хуліганів, дразнивших її. Пізніше прийшла проблема самотності. Більш того, з кожним роком з’являється все більше проблем зі здоров’ям. У дівчини погіршується з віком зір, і зараз Дуангди практично його позбулася.

Найвища дівчина зізнається, що ніколи не мала бойфренда. І вона взагалі не думає про заміжжя, оскільки чудово розуміє, наскільки сильно відрізняється від оточуючих людей. Втім, Малі намагається любити себе і з позитивом проводить час зі своєю сім’єю – мамою Джі і татом Мэмом, які незвичайну доньку шалено люблять.

Бразилійка

Юної мешканки Бразилії по імені Елісані Сілва всього чотирнадцять років. Але вона вже дуже сильно відрізняється від своїх ровесників. Все тому, що її зростання сьогодні дорівнює 206 сантиметрів. При цьому, Елісані продовжує набирати сантиметри висоти. Але завдяки такій особливості бразилійка вже визнана однією з найвищих дівчат у світі.