Найцікавіші винаходи у світі

Здавалося б, що будь-який винахід має бути геніальним. Але бажання придумати що-небудь незвичайне часом призводить до таким абсурдним винаходам, що здивувати виходить на всі 200%, а от використовувати таке нововведення захоче не кожен.

Самі даремні винаходи

Напевно цей чоловік дуже любив жінок, якщо йому спало на думку винайти колготки на 3 ноги. Дійсно, шкода жінок, які викидають 1/6 зарплати на купівлю колготок з-за найменшої затягування або «побігли» петлі. Ось і з’явилися триногі колготки, які у 1997 році були запатентовані в США. І вони не для жінок-мутантів. Одягаються як і звичайні колготки, а «третя нога» ховається на поясі. Якщо на одній нозі колготки порвалися, досить замінити зіпсовану ногу» третім панчохою, і все буде в порядку.

Генії виступили в підтримку нерваных колготок і винайшли одяг на 3 ноги

А чому не смішна шапочка для метро, запатентована в Японії? Надів на голову, натягнув на очі, і відпочивай поки поїзд їде. А щоб не проспати свою зупинку в ній є спеціальний отвір, куди вставляється табличка з назвою потрібної станції. Добрий сусід-пасажир завжди розбудить, якщо раптом власник такої шапочки міцно засне.

Шапочка для метро - відмінний спосіб не проспати свою станцію

Будильник для тих, хто постійно спізнюється на роботу. На вигляд нічим не відрізняється від звичного будильника. Але маленька кнопочка розміром із сірникову голівку розташовується серед густо втикані в корпус голок. Навіть нормальній людині її проблематично натиснути. А як бути тим, хто напередодні провів бурхливу ніч, або у кого після веселого застілля тремтять руки?

Будильник з голками - одне з найбезглуздіших винаходів людства

В Америці запатентували обертове морозиво. Кульки всередині стаканчика постійно рухаються. Залишається тільки висунути язик і сподіватися, що хоч крапля ласощі досягне «місця призначення».

Серед винахідників-диваків є дійсно талановиті люди, які залишили свій слід» у світі відкриттів.

Найвідоміші винаходи

Серед жителів різних країн світу провели опитування на найвідоміше винахід людства. Як не дивно, більшість жителів планети не надали особливого значення тим винаходів, які потрясли світ.

Винахід алфавіту стало поштовхом у розвитку цивілізації

Перше місце посів такий винахід, як літери. З них складаються слова і пропозиції. Це мова спілкування, без якого неможливо уявити існування людини. Ніякі винаходу чи технології не змогли б з’явитися на світ, якби не існувало букв, знаків, мови.

Анестезія. Неможливо уявити, як без неї можна провести навіть найпростішу операцію. Термін «анестезія» належить давньоримського лікаря та фармаколога, який жив у 1 столітті нашої ери. Йому вдалося виділити наркотичні екстракти кореня мандрагори, які мали болезаспокійливий ефект.

Винахід знеболюючих препаратів полегшив життя мільйонам людей

«Звеселяючий газ», або закис азоту, який після декількох вдихань усуває больові відчуття, був винайдений англійським хіміком Хемфрі Деві. А винахід анестезії із застосуванням діетилового ефіру належить доктору Мортону. Саме з цього моменту хірургія навчилася контролювати біль.

Антібіотков забезпечили прорив у розвитку медицини

Антібіотков убезпечили людство від епідемій і смертельний хвороб. Винахідником пеніциліну, першого антибіотика, став Олександр Флемінг, який запатентував це чудотворне ліки в 1928 році.

Як змінило світ винахід комп’ютера?

У 50-их роках вченими були винайдені «комп’ютери», які нагадують величезні машини, головне завданням яких було правильно прорахувати траєкторію космічних польотів. Ці винаходи називали обчислювальною технікою. Комп’ютерним генієм, людиною-легендою став Стів Джобс, який в області інформаційних технологій запатентував 230 винаходів. Завдяки його геніальності з’явилися не тільки портативні комп’ютери, але і плеєри iPod і мобільні телефоныіРһопе.

Комп’ютер став не тільки засобом збору й обробки інформації. Це не тільки спосіб передачі будь-яких даних практично у всі точки світу. Це винахід незамінне в управлінні технологічними процесами. З допомогою комп’ютерів відбувається автоматизоване управління виробничими процесами, роботами-автоматами, механізмами для розрахунку контрольно-вимірювальних даних.

Перший комп'ютер Apple

Важливе значення вони мають в області медицини при постановці діагнозів та обстеження організму, при складних операціях, аж до пересадки серця і інших органів людини.

Комп’ютери незамінні у військово-технічній галузі. Розрахунок траєкторій польотів космічних кораблів та супутників, їх запуск в космос, вивчення надр землі, передбачення природних катастроф і спостереження за зміною природи, пошук і видобуток корисні копалини, можливість контролювати роботу атомних станцій — ось мізерна частина можливостей, які отримав чоловік з винайденням комп’ютера.

Найзначніше винахід в історії людства

Виділити саме значно винахід досить важко. Але всі вчені світу прийшли до одного висновку — це книга. Ні ракета, ні лампочка, ні телебачення чи радіо, ні інтернет і ні iPhone. Тому що політ космічних кораблів і літаків, оволодіння електричної або атомною енергією і багато іншого стало можливим завдяки винаходу книги. Ні поява комп’ютера, телебачення або високих технологій, не змогли замінити книгу. Вона — самий древній, надійний носій і хранитель будь-якої інформації, не потребує жодної зовнішньої енергії. Вона досі виконує своє головне завдання — просвіщати і вчити людей.

Винахід колеса змінило весь світ

Можливо, самим помітним ноу-хау стало винахід колеса. Деякі агрегати з колесами воістину вражають, наприклад, найшвидші мотоцикли можуть за 2,5 секунди розігнатися до 100 кілометрів на годину. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про рекордні байках.