Найтонша талія у світі

Зробити з себе цукерочку! Така мрія практично кожної жінки. До своєї мети краще йти по протоптаній дорозі попередниць, які на своєму досвіді показали – бути ідеальними не так вже й складно.

Так як досягти краси тіла і майже ідеальних пропорцій, а головне, найтоншої талії.

За останні кілька століть стандарти краси змінювалися неодноразово. У моді то пишнотілі пані, то худі дами. Однак, в головах самих жінок критерії витонченості фігури залишаються незмінними. Прекрасна половина людства мріє про пропорційний тілі, в міру пишних стегнах і грудях, і, звичайно, про тонюсенькой талії. Досить багато жінок у прагненні перевершувати своїх суперниць вийшли до приголомшливим результатами. Тим самим потрапили навіть в Книгу рекордів Гіннеса. Так хто вони, міс «найтонша талія у світі». І головне, як вони домоглися мініатюрності?

Найтонша талія у світі серед жінок різних часів

Не дивно, що тонка талія серед жінок є справжнім культом. Все тому, що ця частина тіла, якщо вона мініатюрна, користується дуже великою популярністю у чоловіків. Саме за тонку талію сильні світу цього обхоплюють своїх жінок. Задоволення множиться в сотні разів, якщо в їх руках – сама тонка талія у світі.

Отже, сама тонка талія у світі, яку зафіксували фахівці Книги рекордів Гіннеса на початку двадцятого століття, належав жительці Англії по імені Етель Грейнджер. І маленькі обсяги у жінки виявилися не просто так, і далеко не відразу. Чоловік англійки схилявся перед такою деталлю жіночого туалету, як корсет. Етель балувала чоловіка і з задоволенням його носила, а знімала буквально тільки на ніч. Причому, з кожним днем Грейнджер утягивала свою талію все сильніше і сильніше. У підсумку талія поступово худла і стала дорівнювати всього 33 сантиметрам. Таку талію можна обхопити двома руками. До речі, рекорд був зафіксований в 1939 році. І з тих пір жінки з меншим об’ємом талії знайти так і не вдалося.

Етель Грейнджер - володарка найвужчої талії в світі за всю історію рекорду

Втім, ще однією щасливою володаркою осикою талії з минулого є мешканка Франції по імені Емілі Марі-Бушар. Вона була артисткою і більш відома широкій публіці під псевдонімом Полер. Її гордість – сама тонка талія у світі з тими ж параметрами, що і у попередньої рекордсменки – 33 сантиметри. Результат власних корсетних зусиль допомагав жінці і на сцені і в житті.

Найтонша талія у світі в наш час

Серед сучасниць теж є жінки, об’єм талії у яких вражає. Отже, найтоншу талію у світі в наші дні носить американка Каті Джанг. І це не молоденька дівчина. Рекордсменці вже восьмий десяток років. І в цьому солідному віці її окружність талії становить 38 сантиметрів. До таких цифр навіть близько не може підійти переважна більшість жінок планети.

До речі, таких приголомшуючих результатів Каті Джанг домагалася довгих 45 років. І стимул для цього був досить примітивний. У свій час американка посмотрелась фільм «Віднесені вітром» і вирішила догодити своєму чоловікові постійним носінням корсета, який робить фігуру стрункішою, а поставу бездоганною.