Найстрашніші в'язниці в світі

Практично у всіх країнах ЗМІ твердять про необхідність захисту прав ув’язнених, проведення виховної діяльності і заборону смертної кари. Тому багато європейських в’язниці схоже більше на будинки відпочинку, ніж на місця ув’язнення. Але в інших країнах, навіть вельми розвинених (наприклад, у США) справи йдуть інакше. У найстрашніших в’язницях практикують тортури, більше того, живуть арештанти, можна сказати, без прав.

Найстрашніша в’язниця в світі знаходиться в Бразилії. Місце за колючим дротом поблизу Сан-Паулу отримало назву Carandiru . У 2010 році тут сталося масове вбивство 102 ув’язнених. Життя люди втратили під час бунту. У в’язниці практично неможливо отримати допомогу лікаря. А якщо медик і знайдеться, то арештантам все одно можуть відмовити в анестезії під час хірургічної операції.

Найстрашніша в'язниця

Більше того, кожен п’ятий ув’язнений є носієм ВІЛ-інфекції.У в’язниці перебуває близько 7,5 тисяч ув’язнених. За ними спостерігає тисяча наглядачів. Вони працюють в 4 зміни.

Трохи краще справи до укладених відносяться в державній в’язниці суворого режиму ADX Florence. Вона знаходиться в американському штаті Колорадо. Поза камер арештанти проводять всього 9 годин на тиждень. Їдять, сплять і навіть спорожняються укладені в камерах. 22 години на добу вони не бачать денного світла. У цій тюрмі в’язні ізольовані один від одного, іншими словами, спілкуватися вони ніяк не можуть.

Третє місце в списку найстрашніших в’язниць займає паризька La Sante. Арештанти тут настільки пригнічені, що ледь не б’ються головою об стіну або ковтають отруту для щурів, лише б піти з життя. Тільки за 1999 рік у в’язниці покінчила з собою 124 людини. Про жахи ув’язнення в La Sante протягом 7 років допомогою щоденника розповідала головлікар в’язниці Вероніка Вассер. Камери у в’язниці переповнені, ув’язнені мають можливість приймати душ лише 2 рази в тиждень, їдять неякісну їжу. Звідси і постійні шкірні хвороби людей, а так само зараження вошами. Свої речі арештанти привешивают до стелі, оскільки в La Sante дуже багато щурів.

Паризька в'язниця La Sante

Охоронці ведуть себе по відношенню до мешканців дуже жорстоко, неслухняні тут же відправляються в карцер і нерідко позбавляються води. В’язниця заснована в 1867 році і до цих пір залишається місцем жорстокості, розпусти і насильства, більш сильні арештанти перетворюють слабких у рабів.

У ганебному списку своє місце займає і військова в’язниця в сирійському Тадморе. Саме там провів п’ять років свого життя поет Фарадж Беракдар. Він описав як «королівство смерті й божевілля». У Тадморе звичайна практика – тортури в стилі середньовіччя з використанням палиць, мотузок і сокир. Серед жертв наглядачів і винні і невинні. Досить часто охоронці вибирають для тортур випадкових людей.

Привиди у в’язниці Сан-Квентін? В’язниця Сан Квентін в штаті Каліфорнія є так само однією з найстрашніших. Тут містяться ті, кого засудили до смертної кари. Тому умови утримання залишають бажати кращого. В’язниця перенаселена, співробітників охорони недостатньо, приміщення брудні і старі, ситуація з медобслуговуванням жалюгідна. У 2005 році в тюрму приходила перевірка, яка довела некваліфікованість місцевих лікарів. Вони ставлять неправильні діагнози і трудяться в антисанітарії. Ще одна проблема в Сан Квентін – насильство. Трапляються тут і бунти зі смертельними наслідками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: