Найстрашніші місця на Землі

На планеті існує безліч місць, які здатні полоскотати нерви найвибагливіших шанувальників екстриму, звиклих до небезпеки і ризику. Відомо про рейтинги, які входять найбільш страшні місця.

Рейтинг найстрашніших місць на планеті

Екстремальний туризм набирає популярність серед мандрівників. Люди шукають гострі відчуття в сплаві або альпінізмі, спеціально подорожують моторошними місцями.

Страшні місця є у всіх країнах світу. Такими вони стали або з-за того, що жахливо виглядають, або із-за можливої зв’язку з потойбічним світом. Можна сказати, що страшні місця планети немов конкурують між собою за інтенсивністю k т, що наводиться ними жаху. Далі більш детально розповімо про деяких місцях, які входять в рейтинг найбільш страшних.

Чорнобиль на Україні

На Україні в зоні відчуження міста Прип’ять. В свій час там проживали дванадцять з половиною тисяч осіб. Після Чорнобильської катастрофи, що сталася в 1986-му році, всі вони в терміновому порядку покинули свої будинки.

Кладовище транспорту на місці катастрофи в Чорнобилі

Створюється враження, що місто живе, від вітру там поскрипують старі гойдалки у дворах, у квартирах на столах залишилися недочитаним газети, в дитячих кімнатах валяються на підлозі кинуті, немов на час, іграшки.

В даний час рівень радіації в місті значно знизився, завдяки чому у людей з’явилася можливість приїхати і подивитися на місто-привид своїми очима. Туристи обов’язково оглядають «Саркофаг» під час відвідування атомної станції.

Події, які відбулися у 1986 році в Чорнобилі за версією входять в топ найстрашніших катастроф в світі.

Музей тортур на Мальті

В Європі багато музеїв, де представлені середньовічні і не тільки знаряддя для тортур: гільйотини, «іспанський чобіт» та ін. Найбільш сильне враження на туристів надає музей тортур в Мальті. Він знаходиться в стародавній мальтійської столиці, місті Мдине.

Музей тортур на Мальті одне з найстрашніших місць в Європі

Щоб потрапити в музей, відвідувачі спускаються в підвал одного з будинків. Там представлені реальні знаряддя тортур: здавлюють череп лещата, диба, щипці для висмикування нігтів. «Жертви» цих знарядь тортур зроблені з воску, проте виглядають, наче справжні. Там можна бачити шибеника і людини з відрубаною головою. Є в музеї і інсценування самого процесу тортур: людині з широко розкритими від жаху очима воскової екзекутор вливає в рот розплавлений свинець або кипляче масло, поруч екзекутор спеціальними щипцями висмикує нещасної жертви мову. Весь час екскурсії за туристами в музеї незмінно слід горбань-доглядач.

Повелья – острів примар

В Італії на острів Повелья ще в середні століття відвозили всіх померлих від чуми, де їх то спалювали, то закопували. Починаючи з 1922-го року, там була побудована і почала приймати пацієнтів клініки для душевнохворих. Пацієнти неодноразово скаржилися, що їх відвідують привиди.

Користуючись тим, що на острові нібито є привиди, головний лікар клініки проводив над своїми божевільними пацієнтами різного роду медичні експерименти. Сьогодні клініка закинута. Кажуть, що лікар зійшов з розуму і скинув зі стоїть на острові дзвіниці-маяка.

«Врата ада» в Туркменістані

У 1971-му році в Туркменістані на одній з бурових станцій сталася аварія, в результаті чого загорівся газ, що йде з утворився розлому. Вчені і геологи вирішили, що цей газ краще буде спалити, однак він горить по сьогоднішній день і невідомо, коли горіння припиниться. Всі спроби його загасити так нічим і не закінчилися.

Повелья – острів примар

Ширина отвору в землі дорівнює майже ста метрам. Світіння від горіння видно з досить великої відстані. Перебувати поруч з Брамою пекла» по-справжньому страшно.

«Ліс самогубців» в Японії

Поруч з горою Фудзі в Японії є так званий «Ліс самогубців». Його справжня назва — ліс Аокігахара. Починаючи з середини минулого століття, в ньому зроблено не менше п’ятисот самогубств. У лісі можна бачити безліч попереджувальних табличок, на яких написана прохання пам’ятати про своїх близьких, щоб уберегти потенційних самогубців від необдуманих вчинків. Там же вказані телефони служб психологічної підтримки.

Біля входу в «Ліс самогубців» в Японії висять попередження про загрозу

Самогубства тривають і в двадцять першому столітті. Зазвичай суїцидом закінчують життя втомлені від суєти офісні працівники. Щороку спеціальна група вирушає в «Ліс самогубців» щоб прибрати тіла покінчили собою. Перебувати в такому лісі, а тим більше прогулюватися, дійсно страшно і неприємно.

Найстрашніше місце в світі

Яке місце на Землі є найстрашнішим, однозначно не зможе сказати ніхто. Можливо, таким є Афарская улоговина, яку називають Африканським рогом. Вона знаходиться на території Сомалі і Ефіопії. Земля в цьому пекельному місці постійно рухається, прірви несподівано виникають то в одному, то в іншому місці. У будь-який момент під ногами може не стати грунту.

Афарская улоговина найстрашніше місце на Землі

Афарская улоговина – місце, де на сушу виходить хребет океанічного розлому. У цьому місці фіксується найсильніша геологічна активність. Тільки за 2005 рік відбулося близько ста шістдесяти землетрусів. Наростання вулканічної діяльності відбувається неспроста. Швидше за все, все закінчиться відділенням Африканського рогу від континенту.