Найстрашніші атракціони у світі

Адреналін допомагає людині стає сильніше і швидше. Під його дією життєві проблеми вирішуються легше, слабкість знімає як рукою. На думку вчених, адреналін чудово допомагає боротися зі стресом.

Поодинокі викиди адреналіну, які моментально приходять і йдуть (наприклад, якщо мчати в мертвій петлі з шаленою швидкістю 150 кілометрів на годину) спасають. Вони наповнюють людину енергією, а так само мобілізують до миттєвих реакцій. Приплив кисню в кров змушує працювати активніше систему кровообігу, захисну систему, крім цього, посилає сигнал мозку, щоб він виділив болезаспокійливі допамін і ендорфін, вони-то і покращують самопочуття.

Отже, саме час пристебнути ремені. Пропонуємо ознайомитися з самими страшними атракціонами світу. І тут варто зауважити, що певного рейтингу немає, оскільки страхи у всіх різні. Тому ми вирішили орієнтуватися на висоту атракціонів і розвивається швидкість.

Англійська Colossus

Атракціон розташувався в парку Торп міста Чертси. Саме тут знаходяться найбільш закручені сталеві американські гірки. Траса простягнулася на 850 метрів, висота ж склала 30 метрів. Прокотитися по «доріжці» можна зі швидкістю 65 кілометрів на годину. При цьому, 10 разів можна перевернутися догори ногами, що додає гостроти вражень.

Парк атракціонів Colossus

Катапульта «Летючий Голландець»

Її висота всього 35 метрів, але відчуття від поїздки все одно захоплюючі. Коли троси у атракціону натягнуті повністю, оператор натискає на кнопку і відключає блокування. «Кокон» з відвідувачами злітає на висоту 40 метрів за лічені секунди, потім стрімко летить вниз. Така картина повторюється кілька разів.

Найстрашніший атракціон в Санкт-Петербурзі — Катапульта Під час польоту капсули так же перевертаються навколо себе. Так що слабкими нервами не зайвим буде помолитися на катапульті.

Son of beast в Цинциннаті

Запаморочлива гірка висотою 66 метрів відкрилась у 2000 році. Вона зроблена з дерева і є найвищою у світі. До 2006 року вона була єдиною гіркою з дерева з мертвою петлею.

Один з найстрашніших атракціонів - дерев'яна гірка Son of beast

Німецький Silver Star

Страшний атракціон можна знайти в німецькому EuropaPark. Гірка простягається на 1,5 кілометри і піднялася на висоту 73 метра. Пасажири відчувають себе справжніми льотчиками-винищувачами.

Страшний атракціон в Німеччині

Часом швидкість розвивається до 100 кілометрів на годину і більше.

Вільне падіння на Paramaunte

Ця карусель піднімає на висоту 26 поверхів (це сто метрів). І це ще не привід кричати. Після перегляду околиць пасажири летять з величезною швидкістю 100 кілометрів на годину вниз.

Steel Dragon 2000 Нагасима

Цей атракціон висотою 30-поверховий будинок і довжиною майже 2,5 кілометра. «Каруселька» має форму гребеня дракона і, що символічно, була зведена в рік дракони в 2000 році.