Найшвидша машина в світі

Швидкість люблять всі. Хтось більше, хтось менше. І кожен хоч раз мріяв покататися з вітерцем на шикарному автомобілі по порожній дорозі.

Найбільше враження справляє їзда на кращому автомобілі. Більшості такі не по кишені, тому доводиться лише вивчати властивості, характеристики і фото неперевершених залізних коней. Яка найшвидша машина?На це питання однозначно відповісти не можна. Все залежить від того, який тип автомобілів розглядати, приміром, в залежності від двигуна. Свій рейтинг є у дизельних машин, у бензинових і навіть у авто, що працюють на електриці і на газі. Втім, від класу автомобілів теж багато залежить.

Рейтинг найшвидших авто регулярно оновлюється

ТОП найшвидших автомобілів

Представляємо рейтинг спорт-карів, які вироблені в різних країнах світу і здатні розвивати дійсно вражаючу швидкість. Серед них як раз і найшвидша машина, характеристики який не змогла побити не одна машина, та сама здатність розвивати швидкість занесена в Книгу рекордів Гіннеса.

SSC Ultimate Aero 6.3 V8

Єдина і неповторна. SSC Ultimate Aero 6.3 V8 воістину найшвидший автомобіль у світі. Цей унікальний зразок американського автомобілебудування здатний розвивати швидкість до 443 кілометрів на годину. Спорт-кар здатний розігнатися від нуля до сотні всього за 2,78 секунд.

Машина для справжнього героя

Його почали виробляти в 2004 році і з часом поставили на потік. Спеціально для цієї машини компанія Chevrolet розробила надпотужний турбований бензиновий двигун під назвою Supercharged V8. Це і дозволяє досягти Ultimate Aero неймовірної швидкості. У 2007 році був офіційно записаний світовий рекорд швидкості в 412 кілометрів на годину, після випробувань моделі в штаті Вашингтон.