Найрозумніший в Росії

Практично завжди після рішення досить важким завданням людина чує в свою адресу такі слова: «Та ти найрозумніший у світі». Така похвала, безумовно, приємна, але рідко хто замислюється, що насправді означає це поняття. Зараз у суспільстві прийнято визначати найрозумнішої людини за різними критеріями.

Так якими здібностями або талантами повинен володіти людина, щоб мати право називатися самим розумним? Їм може бути той, який влаштувався в житті, або генератор ідей або професіонал в свій сфері, або ерудит у всіх. Одним словом той, хто здатний швидко навчатися та демонструвати свій талант.

Історія генія Ще одним з найрозумніших людей Росії багато хто вважає одесита Анатолія Вассермана. Він прославився неймовірними перемогами в телепередачах. А у популярній програмі «Своя гра» його визнали найкращим гравцем десятиліття. Ерудиція, гострий розум і великі знання у поєднанні зі скромністю – це відмінна риса Вассермана.

Анатолій Вассерман закінчив Одеський технологічний інститут холодильної промисловості. Став інженером-теплофизиком і відправився працювати програмістом в НВО «Холодмаш» в науково-дослідний сектор. Пізніше досить довго працював програмістом в НДІ «Пищепромавтоматика». А в 1991 році став журналістом, писав для комп’ютерних журналів, пізніше почав трудиться політичним консультантом у Нуралі Латипова.

На екрані в перший раз його побачили в 1989 році в клубі «Що? Де? Коли?», потім з’явився в «Брейн-рингу». А у «Своїй грі» виграв п’ять змагань поспіль у 2001 і 2002 роках і у 2004 його визнали найкращим гравцем десятиліття.

Варто зазначити, що майже всі генії і неабиякі люди ведуть досить скромний спосіб життя. Вони не вибагливі в побуті і не вимагають особливого ставлення до себе. Себе вони зовсім не вважають особливими і, тим більше, геніями. Кажуть, що їхні здібності – це природний дар, яким вони змогли розпорядитися.