Найпопулярніші собаки в Росії

Не секрет, що мода – дама непостійна. Тенденції змінюються буквально кожен день. І це стосується не тільки одягу та декору, але і породи собак. Якщо п’ятнадцять років тому в Росії були популярні середньоазіатські та німецькі вівчарки, коллі, ньюфаундленди і сенбернари, то тепер росіяни віддають перевагу декоративним песикам. Втім, деякий час тому знову з’явився попит на великих псів. Так все-таки які найпопулярніші собаки в Росії.

Домашні компаньйони

Любов більшості російських собаківників досі належить німецьким вівчаркам. Ці красиві собаки, яких відрізняє надійний і слухняний характер, популярні в усьому світі. Вони, наприклад, стабільно займають третє почесне місце в Топі порід Американського клубу собаківників. У німецьких вівчарок спокійний норов, вони готові захищати своїх господарів, рідко проявляють агресивність стосовно інших собак і незнайомих людей. Істотно полегшують процес дресирування природна кмітливість і бажання догодити господареві.

Сильна і вірна вівчарка

Крім німецьких овчаров знову почався попит на ньюфаундлендів. Це собаки значних розмірів, які можуть вирости до 70 сантиметрів ростом і вагою як доросла людина. Але відрізняють псів доброзичливий і поступливий характер. Спочатку цих собак використовували при лові тріски в Канаді. Вони допомагали рибалкам витягувати мережі і човни на берег. Після ньюфаундлендів привчили переносити тяжкості і перевозити візки.

Президентський подарунок Не перестають обожнювати в Росії і такс. Їх вивели для полювання на борсуків. Такси – упевнені в собі і стійкі собаки, вони живі і з жвавим вдачею. Вони маленькі, але дуже хоробрі. Обожнюють подорожувати, терплячі при дресируванні, тому вона має прекрасні результати.

Персональна любов зазначається до мопса. Це відчувається тоді, коли на вулиці зустрічається розряджена собака. Рідкісний людина пройде повз такого пса і не обернеться. В Європу мопси потрапили в 16 столітті і моментально полюбилися аристократами. Сьогодні собаки вважаються чудовими домашніми компаньйонами і сторожами. У них досить кумедних характер, енергійна вдача і тверда воля. Вони віддані, витривалі і рішучі. І якщо хтось вирішив завести мопса, то можна розраховувати на їх підтримку у вихованні дітей. Собаки вміють і люблять грати з малюками. Вони спокійні й ласкаві.

Кишенькова іграшка

Декоративна порода собак, яка виведена в Англії, мова йде про йоркширського тер’єра, полюбилася прекрасною половиною Росії. Це порода з’явилася порівняно недавно, в кінці 19 — го століття. Предки цього тер’єра – манчестерський тер’єр, мальтезе, скай-тер’єр. Втім, інші прабатьки – це уотерскайдский тер’єр. Таких собак тримали селяни в Йоркширі в 18-19 століттях. «Маленька, сіро-блакитна собачка з полудлинной шерстю» була відмінною заміною великим псам, яких заборонялося заводити, щоб не було браконьєрства на землі. Невеликі тер’єри охороняли будинок від мишей та інших гризунів, а так само всюди супроводжували своїх господарів.

Пухнастий скай-тер'єр

Не менш улюблені і чихуахуа. Це теж маленька порода собак, яку виявили в середині 19-го століття. Предком цих собак була течичи, стародавня порода. У майя, наприклад, вони вважалися священними. Чихуахуа – це швидка в русі собака з відмінною реакцією, абсолютно безстрашна і з живим характером. Що важливо, вона компактна, що називається, «кишенькова», вагою менше трьох кілограмів. Тому вона може бути супутником всюди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: