Наймолодші мільярдери у світі

Цікаво дізнатися, хто з молодих мільйонерів світу у 2013-му році вийшов на перші позиції, а так само з’ясувати прізвища молодих олігархів Росії і тих, хто вважається мільярдером в Україні.

Наймолодші мільярдери Росії

Серед молодих російських мільярдерів можна назвати тих, хто володіє найбільшим станом. Так Максиму Ноготкову тридцять шість років, при цьому його стан — $1,3 млрд. Ділова хватка цього молодого чоловіка проявилася ще в шкільні роки, коли він, бажаючи заробити, продавав радіотелефони і комп’ютерні програми. Зараз він володіє мережею «Зв’язковий», а так само банком з тією ж назвою.

Максим Нігтиків один з самих молодих російських мільярдерів, господар Зв'язкового

Стан тридцятитрирічного Віталія Юсуфова становить $700 млн. В двадцять два роки він вже був кандидатом економічних наук, а в двадцять чотири став помічником гендиректора «Газпромекспорту», у двадцять шість очолив філію Nord Stream AG в столиці. Віталій доводиться сином Ігорю Юсуфову, який у свій час був міністром енергетики.

Син екс-міністра енергетики Віталій Юсуфова став мільйонером у Газпромі

Тридцятирічний В’ячеслав Мірілашвілі володіє статком у $950 млн. Його батько – відомий петербурзький бізнесмен, який є власником холдингу «ПетроМир», а так само концерну «Конті». У 2006-му році, повернувшись з Америки і взявши борг у батька тридцять тисяч доларів, він вклав їх у цікавий інтернет-проект одного з своїх однокласників Павла Дурова. Так з’явилася соцмережа «ВКонтакте». Відомо, що навесні 2013-го року сорок відсотків соцмережі він продав.

Павло Дуров став мільйонерам завдяки своїм талантам

Ще одним молодим мільярдером визнаний Андрій Андрєєв, якому тридцять дев’ять років. Його дійсне прізвище – Оганджанянц. Своїм статком у $800 млн він зобов’язаний створеним ним служб знайомств Badoo і «Мамба». Живе мільярдер в Лондоні.

Максиму Ликсутову тридцять шість, і він вже володіє статком у $650 млн. Він починав з перевалки кузбаського вугілля, пізніше став співвласником кількох найбільших приватних перевізників. Сьогодні олігарх займає посаду заступника столичного мера.

Максим Ликсутов входить в рейтинг молодих російських мільйонерів

Іван Таврін – молодий мільярдер із станом $500 млн. Спочатку Іван продавав в регіонах телевізійну рекламу, а потім придбав ряд регіональних радіо — і телеканалів. Зараз він генеральний директор «Мегафона».

Наймолодші мільярдери України

Не відстають від російських мільярдерів мільярдери України. Найбільшим статком у $ 919 млн, має Костянтин Жеваго. Він володіє контрольним пакетом акцій Ferrexpo Plc і є власником кількох підприємств, одне з яких – КрАЗ.

Костянтин Жеваго один з найбагатших молодих людей України

Набагато меншими статками мають Юрій Косюк і Євген Черняк. Косюк є головою правління підприємства, що виробляє курятину – це ВАТ «Миронівський хлібопродукт». Черняк володіє ТМ «Хортиця», на ЗАТ «Одеський коньячний завод» є членом наглядової ради.

Молоді мільйонери 2013

У молодих людей часто виникають ідеї, які цілком реально втілити в життя самостійно. Саме вони і стають молодими мільйонерами, коли їх однолітки тільки-тільки закінчують інститути.

Джошуа Дзябяк один з самих успішних людей в 2013 році

Джошуа Дзябяк, якому всього двадцять чотири роки вже розбагатів. А починав він з того, що у вісімнадцять продав свою першу компанію з хостингу, вона називалася Mediacatch. Виручені кошти він інвестував у Showclix.

Ян Пуркаястха почав свій шлях до першого мільйону на п’ятнадцять років. Зараз йому дев’ятнадцять. Він володіє єдиним розплідником трюфелів в Америці і постачає їх в ресторани і магазини натуральних продуктів.

Двадцятидворічний Джейсон Брайан створив сайт, з допомогою якого всі бажаючі мають можливість шукати машини. Назва це сайту — Autocricket.com. Вважаючи проект перспективним, інвестори вклали в нього кошти і виграли. Зараз Джейсон – мільйонер.

У Санкт-Петербурзі був проведений конкурс з назвою «Молоді мільйонери – 2013». Журі оцінювало претендентів виходячи з річного обороту компанії, вік мільйонерів не повинен був перевищувати тридцяти трьох років. Після таємного голосування був оголошений переможець. Таким був визнаний Роман Кондратьєв, який є власником компанії «Завод Бурових Технологій». А ось самим молодим мільйонером, які брали участь у конкурсі, став вісімнадцятирічний Андрій Павлів.

Роман Кондратьєв переможець конкурсу «Молоді мільйонери – 2013»

Forbes молодими вважає тих багатих людей, чий вік менше сорока років. У 2013-му році багатющими мільйонерами визнані сорок чоловік у всьому світі, причому одинадцять з них – американці. У число найбагатших молодих людей світу за 2013-ий рік увійшов і один росіянин – це Максим Нігтиків.

Стан тридцятиоднорічної Ян Хуэйянь — $5,7 млрд. Її батько, який є засновником Country Garden Holdings, віддав дочці свої акції, тепер вона найбагатша жінка Китаю. У свої тридцять шість Алехандро Санто-Домінго Тиснула очолює, змінивши на цій посаді свого батька, Santo Domingo Group і володіє статком $11,7 млрд.

Самий молодий олігарх у світі

Відомо, що наймолодшим олігархом в світі є Марк Цукерберг зі своїм статком понад $19 млрд. Марк – виконавчий директор мережі Facebook. Скоро йому виповниться тридцять років. У десятирічному віці він отримав свій перший комп’ютер і серйозно захопився програмуванням.

Марк Цукерберг самий успішний молодий мільярдер у світі

Коли Марку було двадцять, він запустив програму «The Facebook», яка спочатку призначалася для спілкування між студентами Гарварду. Програма швидко набрала популярність, і навесні того ж року в неї вже входило безліч коледжів. Восени кількість користувачів було вже більше мільйона чоловік, а в 2005-му році їх число зросло до п’яти мільйонів.

У 2007-му придбав частину акцій Microsoft. У 2012-му стан олігарха оцінювалося приблизно в дев’ятнадцять мільярдів.

Ну а найбагатші люди в Росії зовсім не молоді. За відомостями bestfacts.com.ua вони зробили свій стан вже давно. Наприклад, Віктор Вексельберг зараз має доходи від нафти і володіє іноземними концернами.