Найкрутіші запальнички

Існує безліч марок запальничок – дорогі і дешеві, відомі і немає, круті і звичайні. Серед такого різноманіття можна виділити найбільш відомі марки і дізнатися, яка запальничка найдорожча.

Які запальнички вважаються хорошими

Крутими запальничками вважають ті, які недоступні звичайній людині. Найчастіше це раритетні колекційні бензинові та газові моделі, а так само вінтажні настільні запальнички.

Одна із самих старовинних крутих запальничок – кресало Деберей, сконструйований у 1823-му році. Кресала, засновані на спалюванні водню, продавалися в дев’ятнадцятому столітті по всій Європі.

Принцип роботи старовинних запальничок

Цінуються колекціонерами раритети, випущені обмеженою кількістю. Мова про кишенькових і більш масивних настільних запальничках, вироблених в США, Японії і країнах Європи. Багато раритети прекрасно працюють і в наші дні.

Довговічна конструкція і вдалий механізм – відмінні подружжя настільної запальнички Дюрра, що виготовляється в Швейцарії, починаючи з середини минулого століття.

Найвідоміші марки запальничок

Всесвітньо відомий будинок Givenchy, будучи представником світу моди, що випускає, у тому числі — запальнички. Впізнавана комбінація з чотирьох літер G прикрашає блискучий металевий корпус.

Запальнички Cartier кілька століть вважаються престижними аксесуарами

Cartier – представник ювелірної індустрії, добився великих успіхів. Його історія почалася саме з виробництва запальничок. Шанувальники Cartier – члени королівських сімей.

Однією з найбільш відомих марок запальничок вважається BIC. Під цим брендом випускається продукція, орієнтована на чоловічу аудиторію – від запальничок та письмових приладів до бритв. В різних країнах світу мільйони покупців цінують оздоблені сріблом і золотом розкішні запальнички і елегантні пір’яні ручки. Дизайном, довговічністю і високою якістю відрізняються запальнички Zippo, розроблені в 1932-му році в Америці. Спочатку дизайн не зовсім подобався шанувальникам бренду, однак після того, як розробник змінив зовнішній вигляд аксесуара, ці запальнички стали одними з найпопулярніших і відомих у світі.

Легендарні Zippo мають ознаки захисту від підробок

Альфред Данхілл – засновник бренду Dunhill, один з творців запальнички, користуватися якою можна було однією рукою. Це назвали революцією тютюнової індустрії. Спочатку модель називалася Everytime, пізніше її назвали Unique. Саме під цією назвою таку запальничку знають сьогодні у всьому світі. Через десять років з’явилася інша модель – Tallboy, так само пущений в масове виробництво. У 1956-му році все той же бренд Dunhill здивував весь світ випуском запальнички на бутані – Rollagas.

Унікальна запальничка на бутані Rollagas

Задовго до появи таких брендів, як Dunhill і Zippo в Європі користувалися автоматичними запальничками бренду IMCO. На сьогоднішній день їх випустили вже понад півмільйона. Вони продаються у вісімдесяти країнах світу і відрізняються елегантним дизайном, лаконічним корпусом і практичністю. Більшість запальничок IMCO відповідають найвищим стандартам багато в чому завдяки тому, що виготовляються вручну.

Найдорожча в світі запальничка

Говорячи про найдорожчою запальничці в світі, треба окремо виділити одиночну запальничку-рекордсмена і набір запальничок, вартість якого на сьогодні є найвищою у світі.

Одиночна запальничка вартістю сімдесят чотири тисячі доларів проведена у Франції під брендом Dupont. Вона зроблена з білого золота з інкрустованими в корпус діамантами в кількості чотириста шістдесят вісім штук. Саме цим і пояснюється така висока вартість.

Найдорожчий в світі набір запальничок Louise XIII Fleur de Parme

Найдорожчим набором запальничок Книга Рекордів Гіннеса назвала набір того ж бренду Dupont, який у 2013-му році був проданий за надвисоку суму в п’ятсот тисяч євро. Louise XIII Fleur de Parme – така назва набору-рекордсмена. В комплекті всього дві запальнички, одна з них кишенькова, інша – настільна. Для виготовлення настільної запальнички виробник використовував чотириста грам чистого золота і безліч сапфірів, кишенькова запальничка виготовлена з золота і прикрашена сапфірами, але меншої ваги і кількості. До речі, запальничка від Dupont увійшла в рейтинг найдорожчих речей у світі, який опублікований на сайті bestfacts.com.ua.