Найкрасивіші острови в світі

Існує ТОП найкрасивіших островів, але з упевненістю можна сказати, що багато красиві острови знаходяться в Таїланді і Греції. Це улюблені місця відпочинку багатьох туристів.

Красиві острови Греції

Грецькі острови – головна визначна пам’ятка цієї країни. Всі вони дуже красиві, проте можна виділити шість найбільш красивих. Одним з них є острів Егіна. Він знаходиться недалеко від Афін, завдяки чому дуже популярний. Там побудований незвичайної краси храм – це церква Святого Нектарія.

Егіна один з найкрасивіших островів Греції

В Егейському морі є острів Скіатос, на якому розташовано близько сімдесяти пляжів. Ще одним красивим грецьким островом є Санторіні. Цей острів – частина архіпелагу Кіклади. Численні туристи, які приїжджають туди на відпочинок, відзначають, що там можна спостерігати самі романтичні заходи сонця.

Острів Крит – не тільки один з найкрасивіших островів Греції, але ще й один з найбільш великих середземноморських островів. На ньому безліч пляжів та традиційних сіл.

Один з найпопулярніших островів світу – острів Мінокос. На ньому збереглися красиві пейзажі і природна краса. Це один з центральних островів архіпелагу Кіклади. Мінокос приваблює любителів природи і романтики.

Мінокос один з найпопулярніших міст у світі

Острів Агістрі відрізняється неймовірним видом, приємною погодою та гарним горизонтом. Більш всього він приваблює любителів дайвінгу та риболовлі, а так само тих, хто віддає перевагу для відпочинку тишу і спокій.

Красиві острови Таїланду

Ідилічні мальовничі пейзажі – ось визначальні фактори краси островів Таїланду. Це острова з білосніжним м’яким піском, пальмами, бухтами, блакитною водою, затишними лагунами. Є серед них і приватні острови, але туди стороннім вхід закритий».

Таїланд вражає красою своїх островів

Раєм для романтиків називають острів Ко Куд. З-за того, що місцеві жителі живуть у центрі острова, може створитися враження, що він заселений. Острів весь покритий тропічними лісами з прекрасними водоспадами. До Куд розташований поруч з узбережжям Камбоджі.

Ко Ланта Яй – гідний захоплення острів з тридцятикілометрової смугою пляжів. Підводний світ прибережної смуги багатий кораловими рифами. Мальовничим і одночасно великим за розміром є острів Ко Мак. Він приватний, але туристи мають право його відвідувати. Мальовнича природа збереглася в практично незайманому вигляді. Це улюблене місце для тих, хто захоплюється віндсерфінгом, дайвінгом та велосипедними прогулянками.

На острові Ко Ланта Яй в Таїланді прекрасні природні пляжі

Острів Ко Тао привабливий своїми мальовничими краєвидами і багатим підводним світом. Ко Тао відрізняється від інших островів Таїланду кольором. Більшість островів світлі, вапнякові, а Ко Тао – гранітний. На його узбережжі зустрічається багато чорних валунів.

На острові Ко Чанг серед тропічних лісів шумлять казкові багаторівневі водоспади. Уздовж берега тягнуться білосніжні пляжі. Можна було б продовжити перерахування красивих пляжів Таїланду, так як їх багато. Вибір найбільш красивих – справа непроста.

ТОП найкрасивіших островів для відпочинку

З усього різноманіття островів складено ТОП найбільш красивих. На першій позиції острів Боракай (Філіппіни). Його по праву можна назвати островом мрії і раєм для романтиків. Серед курортних островів він нещодавно був визнаний кращим. Білий пляж є головною його визначною пам’яткою.

Boracay - острів мрії на Філіппінах

На Таїті є острів вулканічного походження. Його назва – Бора-Бора. Він багатий бірюзовими лагунами і кораловими рифами, нього насичений підводний світ. У Французькій Полінезії він вважається найкрасивішим.

Південна частина Тихого океану багата великими островами. Це Фіджі – земний рай з вкритими лісами, пагорбами, найчистішими річками і кораловим узбережжям. Знаменитий і доступний острів Карибських островів – Барбадос, теж входить в ТОП. Він є улюбленим місцем більшості світових знаменитостей. Гордість острова – традиції весільних церемоній. На Барбадос з’їжджаються з усього світу, щоб там зареєструвати шлюб. Острів відрізняє рожевий пісок пляжів, затишні бухти і безліч розваг.

Острів Фіджі називають раєм на Землі із-за його краси

Увійшов у ТОП так само острів Муаї, що відноситься до Гаваях, де багато орхідей, чудові пляжі, бірюзове море і свіжий океанський бриз. Ще один мальовничий острів – острів Британія. Головна його визначна пам’ятка – місто-фортеця, який був заснований ще в п’ятнадцятому столітті португальцями.

Красиве місце – панамські острова Сан Блас., складаються з більше трьох з половиною сотень коралових острівців. Більшість з них залишаються незаселеними. Місцеві жителі – індіанці, живуть лише на шістдесят. Вони зуміли зберегти свої багаті культурні традиції.

Серед найкрасивіших островів є ще один острів, що відноситься до Гаваях – це острів Молокаї. Стародавні гавайці здавна вважали його священним.

Острів Молокаї вважається священним

На Мальдівах є острівець Макунуфуши. Красивим місцем вважається острів Занзібар. Він багатий банановими пальмами, манговими деревами, найчистішими прибережними водами і своєю культурною спадщиною.

Найкрасивіший острів у світі

За загальним визнанням саме острів Боракай є найкрасивішим у світі. Він славиться дрібним шовковистим піском білосніжних пляжів, чимось нагадує борошно, природними печерами, екзотичної тропічної природою, чистим смарагдовим морем.

Боракай став переможцем у рейтингу найкрасивіших островів

Боракай – частину Філіппінського архіпелагу. Туристи люблять його за можливість насолодитися природою, перебуваючи там на відпочинку. Для любителів кайтінга і віндсерфінгу не знайти кращого місця.

Існує рейтинг не тільки красивий, але і найбільших островів. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття, присвячена найбільшим островів.