Найкрасивіші моря в світі

Звичайно, будь-яке море прекрасно саме по собі. Але для того, щоб відпочинок запам’ятався дійсно надовго, ви можете прочитати цю статтю і вибрати найкрасивіше місце для своєї подорожі.

Красиві місця на Чорному морі

Наприклад, відоме всім Чорне море славиться своєю популярністю серед багатьох туристів. І не даремно, адже на його узбережжі є насправді красиві місця. На жаль, часто відвідувані чорноморські курорти нашої країни вже несуть на собі сліди руйнівної людської діяльності. Тому в пошуках чистих і красивих пляжів варто відправитися трохи подалі.

Чорне море традиційно приваблює туристів своєю красою

Наприклад, від’їхавши від міста Геленджик, ви можете потрапити в село Дивноморск. Це звучну назву дано йому зовсім не даремно. Адже саме тут вам вдасться помилуватися на так звану » Блакитну Безодню. Оточена білосніжними скелями морська бухта манить своєю красою мандрівників з усього світу. Тут можна зупинитися з наметами і вдосталь насолодитися розкішною природою і купанням в найчистішій воді.

Дивноморск отримав свою назву завдяки красі моря

Знаменита колись курортна зона в Абхазії зараз тільки набирає свою колишню силу, тому саме в ці роки варто з’їздити в колишню здравницю СРСР. Туристи, мають можливість порівняти пляжі Сочі і Адлера з абхазькими, вже навряд чи оберуть російське узбережжя. Незважаючи на те, що відстань між ними відносно невелике, різниця видна неозброєним поглядом.

Найкращі місця для відпочинку на абхазьких пляжах, це Гагра, Піцунда і Новий Афон. Море біля Гагри практично ніколи не буває брудною або каламутним, а чудові види на гори, що стоять прямо біля пляжів, просто вражають уяву. Якщо ви потрудіться піднятися на оглядові майданчики, облаштовані в горах, то вашому погляду відкриються і зовсім дивовижні краси.

Найкрасивіші морські береги

Але у кожної людини своє поняття про красу морського узбережжя. Комусь близькі відокремлені місця, щоб побути в тиші і спокої поряд з дикою природою, а хтось буде радий упорядкованої набережній з багатим вибором розваг. Так чи інакше, у світі знайдуться підходящі місця на будь-який смак.

Краса морських берегів буває сумнівна

Наприклад, любителям дикого відпочинку припадуть до душі величні скелі, що піднімаються у воді недалеко від берега. І таких місць предостатньо. Це і базальтові скелі Лос-Органос в Іспанії, приголомшлива скеля Парус, що знаходиться на чорноморському узбережжі, шотландська скеля Хой, що височіє на 137 метрів, скеля До Тапу в Тайланді та багато інших. Шанувальники скелелазіння також по достоїнству оцінять відпочинок на цих пляжах.

Найкрасивіші пляжі на море

Ну а якщо ви віддаєте перевагу спокійний відпочинок, то вам підійдуть місця з тихою водою і піщаними пляжами, а саме – бухти. Завдяки пологому березі і відносного відсутності хвиль, а також тому, що вода в них прогрівається набагато сильніше, ніж у морі, відпочинок в бухтах вельми популярний серед сімей з дітьми. Але деякі бухти настільки гарні, що можна рекомендувати їх до відвідування практично будь-якій людині.

Приголомшливо красивий пляж

Найчастіше бухти мають досить правильну округлу форму, як наприклад, найкрасивіша у світі бухта Вайнгласс (Келих) в Тасманії. Правда, конкретно до цієї бухті потрапити буде складно – для цього потрібно пішки пройти крізь густий ліс. Але будьте впевнені, нереальна краса цього місця сповна винагородить вас за всі зусилля.

Т акже ви можете відвідати інші дуже красиві і незвичайні пляжі світу. Так, на Багамських островах знаходиться Рожевий пляж. І це не просто поетична назва, його пісок і справді рожевого кольору. Справа в тому, що в його прибережних водах живуть молюски, черепашки яких пофарбовані в рожевий колір. З їх відполірованих шматочків і складається пісок цього пляжу. У світі існують також пляжі і інших кольорів – білий і червоний на Санторіні, помаранчевий на острові Гозо, зелений пляж Гавайських островів і навіть чорний базальтовий пляж Пунулу.

Дивовижний базальтовий пляж

А на берегах Каліфорнії знаходиться і зовсім дивовижне місце – Скляний пляж. Як не дивно, своїм походженням він зобов’язаний людині. Колись на цьому березі була величезне звалище. Згодом про неї забули, а в 80-х роках минулого століття виявили, що від звалища не залишилося і сліду. Під впливом морської води все скло, яке знаходилося на пляжі, перетворилося на гладкі різнокольорові камінці. Зараз цей пляж став дуже популярним серед туристів, а місцеві умільці роблять з «дорогоцінних каменів» різні сувеніри.

Красиві заходи сонця на морі

Варто окремо поговорити про одному з найбільш поширених природних явищ – звичайному заході. Але звичайним його можна назвати тільки в міських умовах, а на природі, і вже тим більше на море, захід перетворюється на феєрію фарб і вогнів. Кожен, хто спостерігав морський захід сонця хоча б один раз, буде довгі роки пам’ятати це прекрасне видовище.

Гарний захід сонця на морі

У місцях, де особливо красиві заходи сонця, вечорами на пляж виходять численні туристи, щоб поспостерігати за сонцем. Атмосфера цих вечірніх посиденьок завжди приємна і легка. Разом з угасающим вдень йде напруга, суєта, яскраві фарби змінюються на пастельні, а потім все навколишнє поступово занурюється в темряву. І лише спалахи фотоапаратів порушують спокій, що панує над пляжем.

Саме красиве море в світі

Але погодьтеся, складно все-таки визначити, яке море займає перше місце по красі в світі. Кожен віддає перевагу одному-двом улюбленим морів. Та й напевно трохи в світі людей, що побували на всіх узбережжях планети і мають можливість порівняти їх. Ми можемо лише покладатися на судження інших мандрівників. А багато з них стверджують, що мало яке море зрівняється за красою морських пейзажів з Червоним морем.

Червоне море дивує красою своїх глибин

Жителям Єгипту, Ізраїлю, Йорданії, Саудівської Аравії, Иемена, Судану та інших східних країн є чим пишатися, адже Червоне море знаходиться саме в їхній країні. У його водах складаються благоприятнейшие умови для розвитку представників підводного світу. Ці місця відомі ще й тим, що тут Жак-Ів Кусто знімав свій фільм «Світ тиші». А за біблійною легендою, Мойсей розвів водну гладь саме цього моря, щоб провести по ньому свою паству.

Жак-Ів Кусто вивчав краси морів

Вода в Червоному морі здається дійсно червонуватою, але причина цього досі зрозуміла не до кінця. Одні кажуть, що це через водоростей, що мешкають у воді, а інші – що червоний колір просто є відображенням прибережних скель у воді. Примітно, що Червоне море вважається ще й найчистішим у світі. Його екосистема має властивість швидко відновлюватися, і навіть близькість Суецького каналу з його нафтовими танкерами практично не шкодить водах цього моря. Між тим, Червоне море є не тільки самим красивим, але і самим теплим морем у світі. Детальніше про це можна прочитати тут.

Але в будь-якому випадку, на яке б море ви не відправилися відпочивати, редакція bestfacts.com.ua бажає спробувати знайти в ньому все те найкраще, чому ви так сумуєте, знаходячись в задушливому місті. І нехай ваша відпустка стане по-справжньому незабутнім!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: