Найкрасивіші місця Росії

Багато жителів Росії вважають за краще проводити відпустку за кордоном. І даремно. Враження можна знайти й у рідній країні, де теж є на що подивитися.

Красиві місця є у будь-якому куточку нашої країни

Наша країна багата пам’ятками, в рамках однієї статті неможливо розповісти про всіх. Ми вибрали кілька найкрасивіших місць Росії.

Петергоф

Цей палацово-парковий ансамбль знаходиться в 30 кілометрах від Санкт-Петербурга, на південному березі Фінської затоки. З нідерландської назва перекладається як «Двір Петра». Петергоф до революції був імператорської резиденцією. У 1918 році палацовий комплекс перетворили на музей.

Петро I наказав будувати Петергоф, надихнувшись Версалем

У війну це місце окупували німецькі війська, але більше 8 тисяч предметів оздоблення і 50 статус вдалося вивезти. Петергоф виявився практично зруйнований, але після ВВВ його почали відновлювати.

Вид на Великий каскад. 1943 рік

У центрі ансамблю знаходиться Великий палац, який звернений до моря. Перший палац побудували в 1714-1725 роках в стилі «петровського бароко», а потім добудували вже в стилі зрілого бароко».

Самсон, що розриває пащу лева, один із 173 фонтанів комплексу

Головна частина ансамблю, та, на яку так прагнуть поглянути туристи, це парки з фонтанами. Всі вони харчуються по водоводу довжиною мінімум 20 кілометрів від ключів річки Ропші. До речі, водовід був побудований у першій половині 18-го століття.

Вода в фонтанну систему надходить самопливом

Біля палацу розташовується Великий грот, який обрамляють каскади. Великий каскад спочатку спускається до басейну, потім до морського каналу. У центрі басейну знаходиться фонтан «Самсон, що розриває пащу лева». З боків фонтани і колонади. На заході парку – два великих фонтану, каскад «Золота гора», на сході – два Римських фонтану і «Шахова гора».

Каскад «Шахова гора» - один з найкрасивіших

Московський кремль

Московський кремль — неофіційний символ Росії і найдавніша частина Москви. Він знаходиться на лівому високому березі Москви-ріки, на Боровицькому пагорбі, там, де впадає в річку Москву річка Неглінна.

Спаська башта московського Кремля

Кремль представляється собою трикутник неправильної форми площею 27,5 га Різними стінами він звернений до Червоної площі, Москві-річці і Олександрівському саду.

На території Московського кремля перші поселення з’явилися в бронзовому столітті. У Архангельського собору в сучасний час було знайдено фінно-угорське поселення другої половини I тисячоліття до н. е ..

Долина гейзерів Долину гейзерів відкрили в 1941 році. Вулканічний каньйон — красиве місце з унікальною але, вразливою до зовнішніх впливів екологією. У 1967 році минулого століття в долині заборонили «дикий» туризм. У 1993 році, після створення необхідної інфраструктури, відвідування Долини гейзерів відновлено.

Кунгур крижана печера

Це одна з найбільш відомих печер Уралу. Вона розташовується в Пермському краї, на околиці місті Кунгур, в ста кілометрах від регіонального центру. Кунгур крижана печера – одна з найбільших карстових печер, яка знаходиться в європейській частині Росії. Її протяжність 5,7 кілометрів.

Підсвічування перетворила печеру в льодовий палац

В унікальному геологічній пам’ятці температура повітря дорівнює приблизно плюс 5 градусів при вологості 100 відсотків. У Кунгурской печери близько 70 озер, 50 гротів, 146 так званих органних труб» — шахт, які майже доходять до поверхні, найвища — 22 метри.

Кунгур печера - світ холодної фантастичної казки

Особливу красу печері надають озера, їх води сполучаються з річкою Сылва. У водоймах водяться рачки-крангонисты і жаби.

Зимовий палац (Ермітаж)

Це зимова резиденція російських царів. Вона знаходиться в самому центрі північної столиці Санкт-Петербурга. Палац побудував архітектор Растреллі за всіма канонами європейського бароко і російської архітектури. Розкіш оздоблення Зимового палацу можна порівняти хіба що з Лувром і Версалем.

Слово

Типові зразок стилю, Йорданська сходи, всіх вражає своєю пишністю. По ній можна піднятися до залами, в яких відображена історія династії Романових.

Палацова площа - Серце Петербурга

Стовпи вивітрювання

Мансийские йолопи – це унікальний геологічний пам’ятник, який знаходиться в республіці Комі. Стовпів на плато Мань-пупу-нер всього сім, кожен заввишки 30-40 метрів. За даними редакції bestfacts.com.ua стовпи вивітрювання для мансі були об’єктами культу.

Мансийские бовдури в республіці Комі

Згідно з легендою, кам’яні стовпи були велетнями-самоедами, вони йшли в Сибір через гори, щоб знищити вогульский народ. Але на Мань-пупу-нер ватажок побачив священну вогульскую гору, кинув в жаху бубон і всі подорожні закам’яніли від страху. Вчені стверджують, що 400 мільйонів років тому на цьому місці були високі гори, які поступово руйнувалися.

Дістатися до стовпів вивітрювання можуть лише підготовлені туристи

На планеті є багато красивих місць, але вхід в деякі з них з тих чи інших причин закритий. Так, в Мекку — священне місто мусульман — можуть потрапити тільки послідовники ісламу. Однак побачити одне з чудес міста ви можете в нашій наступній статті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: