Найкраще зброю в світі

Якщо Ви хоча б раз тримали в руках пневматичну зброю, то зрозумієте, про що мова. Ну а якщо не маєте жодного уявлення про зброю, то як мінімум здивуєтеся. Розмова піде про найбільш потужних гвинтівках в світі. Точніше, про найпотужніших пневматичні гвинтівки.

Сама потужна пневматична гвинтівка у світі

Думка професіоналів стрілецької справи в цій темі розходяться. Однак, багато хто схильний думати, що сама потужна пневматична гвинтівка на планеті – це Quackenbush 0,458 калібру. Така зброя стріляє кулями вагою всього 32 грами, швидкість кулі — до 214 метрів в секунду при потужності дуловою енергії до 650 джоулів.

Найкраще зброю в світі

Серед потужних пневматичних гвинтівок можна виділити південнокорейську розробку DragonCareerSlayer калібру 12,7 і класу РСР. В ній для стрільби використовується стиснене повітря. У DragonCareerSlayer куля важить менше – всього 16-20 грамів. І ця гвинтівка – найкраща зброя у світі для полювання на дрібну дичину. Згідно інструкції, з рушниці стріляють ведмедів, кабанів і зубрів, ну і більш дрібних тварин, наприклад, волков і козуль. До речі, спочатку цю потужну гвинтівку використовували спецслужби в Азії. Параметри зброї досить компактні.

При вазі без малого 4 кілограми загальна довжина становить майже 105 сантиметрів, а довжина ствола дорівнює 52,32 сантиметри.

DragonCareerSlayer - сама потужна гвинтівка в світі

Варто відзначити, що заряджати цю гвинтівку попередньо немає необхідності. Маловесное зброю досить зручно в експлуатації. А вартість такого дива для мисливця – всього 800 доларів (це європейська ціна). У Росії продаж Dragon Career заборонена законом, проте, в Австралії та Америці це зброя вже має величезну популярність, і все завдяки доступності і потужності. Гвинтівка в заводському варіанті має потужність 350-400 джоулів.

У рейтингу найбільш потужних гвинтівок у світі є ще одна модель від південнокорейського виробника. Це SamYangBigBore 909s. За характеристиками цю гвинтівку (серед серійних заводських РСР-гвинтівок) можна назвати теж вдалою для мисливців. Тому вона така популярна серед любителів підстрелити живність. Калібр гвинтівки – 11,5 мм, початкова швидкість кулі – близько 220 метрів в секунду, при потужності приблизно 250 Джоулів. Цього достатньо, щоб завалити оленя чи кабана на відстані всього 50 метрів.

Апргрейд потужних гвинтівок

Втім, не треба забувати, що в залежності від ваги і форми, а так само куль, потужність гвинтівки може змінюватися. Тому суттєво збільшити цей показник можна за допомогою модернізації. Приміром, варто згадати всесвітньо відомого майстра з виготовлення та вдосконалення пневматики Гаррі Барнеса. Він модернізував корейську гвинтівку DragonCareerSlayer. І таким чином створив надпотужне пневматична РСР-рушницю. У калібр гвинтівки 0,87 (це 22 міліметри). А стріляє таке винахід 60-грамовими кулями. При швидкості кулі в 200 метрів в секунду потужність рушниці може становити 1200 джоулів.

Список найбільш потужних пневматичних гвинтівок (але заводського виробництва) поповнює SamYYangSumatra 2500. Швидкість кулі в її випадку становить 310 метрів в секунду. Потужність дорівнює максимум 140 джоулям.

Однією з найпотужніших в калібрі 22 (це 5,5 міліметрів) вважається пневматична гвинтівка з класу «магнум» од назвою AirForceCondor. Її випустив американський завод AirForceGuns. У неї досить ефектний зовнішній вигляд, а так само серйозна оптика. Рушницю відрізняється заявленою швидкістю кулі до 380 метрів в секунду і потужністю до 100 джоулів.

Сама потужна гвинтівка в світі! 20 мм Під час конструювання ствола гвинтівки фахівці використовували так званий «плаваючий» варіант. Іншими словами, за допомогою консолей він закріплений на ствольній коробці і не стикається з іншими деталями зброї. У ствола є дулове гальмо, який допомагає в два з половиною рази знизити силу віддачу при пострілі.

Характеристики самої потужної снайперської гвинтівки наступні: калібр 12,7 на 108 міліметрів. Без патронів і оптики вага зброї досягає 12 кілограмів при довжині в 1400 міліметрів. 1000 міліметрів – це стовбур. Куля вилітає зі ствола з мінімальною швидкістю 850 метрів в секунду. А скорострільність може доходити до 10 пострілів в хвилину. Ефект далекої стрілянини дорівнює півтора кілометрів.