Найдивовижніші нерукотворні арки

Серед найкрасивіших і дивовижних арок природного походження – «Алоба», «Міст Ксианрен Кяо», «Місячний пагорб», «Пейзажна арка» та ін. найдивовижнішою з них вважають «Витончену арку».

Найкрасивіші арки природного походження

Арки, які створені без участі людини, є в багатьох країнах. Деколи, вони виглядають заворожуюче. Якісь з них — великі, якісь- тонкі або надзвичайно високі, розташовані високо в горах або пустелі, що знаходяться поблизу туристичних маршрутів або створені матінкою-природою в недоступних для людини місцях.

Перебувати під аркою - непередавані відчуття

«Місячний пагорб» у Китаї

Природа Китаю багата арками різних розмірів. Але навіть самі величезні не можуть зрівнятися за величчю і красою з аркою, що отримала назву «Місячний пагорб».

Арка Місячний пагорб створює незабутній пейзаж

Гарне назва дана цьому природному утворенню невипадково. За твердженням китайців, отвір в горі, якщо дивитися на нього з різних ракурсів, нагадує за формою місяця в різних фазах. Туристи із задоволенням піднімаються на вершину, подолавши тисячу ступенів, з метою помилуватися чудовими рисовими плантаціями і долиною річки.

«Міст Ксианрен Кяо» в Китаї

Серед природних арок світу є свої рекордсмени. Такою є «Міст Ксианрен Кяо». Ця арка визнана найвищою з відомих. Її довжина – сто двадцять два метри.

Ще одна природна пам'ятка Китаю - Міст Ксианрен Кяо

Цей Міст був виявлений зовсім недавно, що пов’язано з віддаленістю від житлових районів та туристичних маршрутів. Експедиція до арки рекордсмену дісталася тільки в 2010-му році з метою здійснення замірів.

Арка «Алоба» в республіці Чад

У пустелі Сахара є гірський масив Еннеді. Саме там природа утворила арку «Алоба», яка сьогодні є однією з найбільш впливових і відомих арок в світі. Утворена серед пустелі, вона здається порталом в інший вимір.

Арка «Алоба» в Африці

«Алоба» досить висока. Її довжина – сімдесят чотири метри, що ставить цю арку на четверте місце по висоті. Ні особливості формування, ні вік цього природного освіти невідомі, так як в якості геологічного об’єкта вона не обстежена досі.

Незважаючи на широку популярність, «Алоба» рідко відвідується туристами. Це не дивно, адже не кожен турист згоден на тривалу подорож по пустелі.

«Пейзажна арка» в США

Америка може похвалитися безліччю відомих природних арок. Найбільше їх, мабуть, в штаті Юта, де є парк із назвою «Арки». Саме там знаходиться одна з найстаріших арок в світі. У своєму самому тонкому місці вона досягає одного метра вісімдесяти сантиметрів. Її називають «Пейзажної аркою» і самої тонкої аркою на Землі.

«Пейзажна арка» в США в незвичайному ракурсі

Дні її, а вірніше роки, полічені. Пісок і сильний вітер роблять арку все тонше і тонше. Довжина цього найстарішого рекордсмена – шістдесят три метри.

Найдивовижніша нерукотворна арка — «Вишукана арка»

Від краси нерукотворних природних арок нерідко захоплює дух. Це приклад унікальної краси нашої Землі. Скульптурна робота природи настільки бездоганна, що навіть не віриться в те, що людина до цієї роботи не доклав руку.

Найдивовижнішою аркою визнана «Витончена арка», що утворилася в американському штаті Юта. Вона знаходиться в парку «Арки». Арка ніби нависає над великою територією як хиткий гігант. Хтось бачить у ній замкову щілину давніх часів, хтось- ковбойські штани.

«Вишукана арка», мабуть, сама красива арка, створена природою

Парк «Арки» славиться своїми природними арками, де їх більше двох тисяч. Символом ж є що стоїть окремо від усього скельного комплексу «Витончена арка» з помаранчевого пісковика. На жаль, піщаник зношений катаклізмами і природними явищами. Одна опора арки набагато тонше іншого.

Дістатися до «Красного Арки» непросто, так як туристам доводиться для цього долати тривалий підйом по відкритій місцевості. Помилуватися на дивовижну нерукотворную арку можна здалеку, з оглядового майданчика. Навіть звідти вона виглядає переконливо. Приголомшливо це освіта і на тлі Соляних фіолетових гір на заході сонця. «Витончена Арка» не тільки найвпізнаваніша пам’ятка парку «Арки», вона так само є символом штату Юта.

Крім арок природа створила чимало чудес. Наприклад, на небі утворюються хмаринки, схожі на макарони. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про найбільш видовищних природних явищах.