Найбільші виграші в Росії

В щасливі лотерейні квитки мало хто вірить, але деякі все-таки купують талон-іншої в надії зірвати великий куш.

Насправді виграш в лотерею не міф, і є люди, які завдяки цьому відразу стали рублевими мільйонерами.

Отже, найбільші виграші в Росії. Читаємо і заздримо.

Юрій Іванов

Практично один мільйон рублів 6 січня 2008 року звалився на голову жителю Тольятті Юрію Іванову. Напередодні Хрещення він виграв рівне 951 тисячу 690 рублів. Як розповів сам переможець, щасливі виграшні номери з’явилися йому уві сні. До речі, чоловік тривалий час чекав успіху, адже в лотерею він грав протягом цілих 23 років. Всі ці роки він ретельно продумував різні стратегії закреслювання цифр, ніколи не викреслював цифри з минулих тиражів, вибирав хаотично цифри і пробував інші методи. І в підсумку гра закінчилася перемогою, Юрій вгадав всі номери.

Як дізналися журналісти, Юрій Іванов не з числа людей, які спускають несподівані гроші в один момент. Житель Тольятті грав довгі роки в лотерею і чекав виграшу, тому запевнив, що розпорядиться коштами раціонально. І при цьому не припинить купувати лотерейні квитки.

Уралець

Рівно один мільйон рублів відправився в руки жителя селища Варгаши Курганської області на Уралі. Саме живе володар Джекпота однієї з російських лотерей. День, який перевернув усе життя гравця – 6 січня 2008 року. Переможець так і не захотів розкрити своє ім’я всій Росії. Що не дивно, оскільки він став відразу найбагатшим жителем невеликого уральського селища. До речі, перший раз жителю настільки віддаленій від столиці місцевості вдалося зірвати Джекпот. До цього самими великими виграшами там були суми рівні 200-ам тисячам рублів або автомобілі.

Олександр Остеренко

І знову Джекпот відправився в Самарську область. 27-річний Олександр Остеренко навесні 2011 року виграв 2,5 мільйона рублів. Як зізнався сам молодий чоловік, завзятим гравцем він назвати не може.

Як виграти в лотерею? Надія в подробицях пам’ятає день щасливого виграшу. 30 грудня вона з сім’єю не дивилася телевізор, а про свою удачу дізналася через кілька днів у кіоску продажу лотерейних квитків. Як тільки в сім’ї виявилися виграні гроші, розпочався бенкет на весь світ. Оскільки стільки купюр безробітним навіть не снилося. Але правильно розпорядитися сумою Мухаметзяновым так і не вдалося, вони витратили мільйони на ігрові автомати, алкоголь, а так само купили два автомобіля «Жигулі», розбили їх, придбали квартиру і спалили її дотла.

Євген Сидоров

У тому ж 2009 році, але в травні ще одна кругленька сума в розмірі 35 мільйонів рублів була віддана москвичеві. Щасливий квиток виявився в руках запеклого гравця в лотерею, жителя Москви 51-річного Євгенія Сидорова. Сам він купив талончик за 560 рублів і він окупився з лишком. У ньому москвич чудесним чином закреслив виграшні номери 27,8,31,22,4,7.

Як не дивно, завзятий гравець гроші не програв і не накупив собі купу лотерейних квитків. Євген вирішив зайнятися сільським господарством і організував бізнес на селі. На селі він привів в порядок дороги, відновив корівники, очистив місцеві ставки і зробив платну риболовлю. Виконав москвич і свою заповітну мрію. Він купив автомобіль Nissan Navara.

Альберт Бегракян

У березні 2009 року житель передмістя Санкт-Петербурга Колпіно зірвав Джекпот Держлото. Сума виграшу склала 100 мільйонів рублів. Це найбільший виграш за всю історію російських лотерей.

Уродженець Вірменії Альберт Бегракян разом з дружиною і двома доньками приїхав в Росію в 2001 році. Йому, як і багатьом емігрантам, довелося досить не легко. Він почав працювати охоронцем магазину, після на зароблені гроші відкрив крамницю з продуктами, а через п’ять років став директором автосервісу. Втім, чоловік не забував випробовувати долю. Він регулярно купував лотерейні квитки. У підсумку фортуна повернулася до нього лицем, і він виграв кругленьку суму.

Щасливий Альберт

До речі, всі гроші Альберт витратив з розумом, про що і прозвітував журналістам. 30 мільйонів рублів чоловік інвестував у будівництво власної готелі в Краснодарському краї, суму вдвічі меншу витратив на покупку пітерської квартири, майже стільки ж віддав за євроремонт в новому помешканні і меблі. 10 мільйонів у нього пішло на купівлю ще двох квартир в Санкт-Петербурзі. За 3 з гаком мільйони Бегракян купив собі «Лексус», в два рази дешевше йому обійшлася покупка машини для батьків і квартири для сестри, 2 мільйони колишній емігрант роздав на благодійність, 12 мільйонів позичив друзям (їх так і не повернули), 100 тисяч рублів переможець лотереї заплатив за тур по Європі, ну а 8,5 мільйонів у нього пішло на податки.

Найбільший виграш в історії російської лотереї

28 лютого 2016 року житель Новосибірська виграв у лотереї «Гослото» рекордну грошову суму: 358 мільйонів 358 тисяч 566 рублів. Зі зрозумілих причин, ім’я щасливчика не розголошується.